Ana Sayfa Çiftçilik SimülasyonlarıFarming Simulator 19FS 19 Haber & Video Yeni Farming Simulator için heyecanlandıran geri sayım başladı!

Yeni Farming Simulator için heyecanlandıran geri sayım başladı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Yeni Farming Simulator duyurusu için olduğu tahmin edilen geri sayım bugün başlatıldı. Giants Software sonunda yeni oyunu duyuracak gibi görünüyor. Bugün başlayan geri sayım Perşembe günü sona erecek. Geçtiğimiz hafta Farming Simulator 19 için özel bir video paylaşılmıştı. FS 19’un ilk duyurusundan bugüne kadar çıkan tüm içerikler, DLC’ler ve etkinliklerine yer aldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Normalde 2 yılda bir çıkan yeni Farming Simulator bu kez 3 yıl çıkartılmıştı. 2020 yıl başında yapılan açıklama yeni Farming Simulator 21 oyununun bu kez erkenden yayınlanmayacağı ve onun yerine 3 tane yeni DLC’nin çıkacağı açıklanmıştı. Şimdi ise bu dönemi geride bıraktık ve sıra yeni Farming Simulator’a geldi! Son dönemde ise sıklıkla eski oyunlarla ilgili paylaşımlar yapılıyor. Yeni Farming Simulator için heyecan büyük ve yıllardır istenilen özelliklerin modla değil de orijinal olarak bulunması talep ediliyor. FS 19 şu an oyunu etkileyen ve daha iyi hale getiren yüzlerce mod çalışmasına sahip. Tabii toplamına bakarsak bu sayı binleri geçiyor. Farming Simulator eSpor Ligi de bir yandan devam ediyor ve orada da istikrar yakalanmış durumda.

Geri sayım sosyal ağlarda başlatıldı.

 

Farming Simulator 19 için en son Rottne adında küçük bir DLC ve ondan önce de son genişleme paketi Alpine Farming DLC’si yayınlanmıştı.

 


Farming Simulator 19 forumu için buraya tıklayın.

Eğer yeni Farming Simulator duyurulursa ayrı bir bölüm açılacaktır.

 

SimülasyonTÜRK

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
Ozan Nis 19, 2021 - 20:17

Şimdi Fs21 mi olacak ? Yoksa fs22 mi olacaktır bu konu belimi ?

Cevapla
Avatar
Doruk Nis 20, 2021 - 10:45

Fs 21 olur

Cevapla
SimülasyonTÜRK
SimülasyonTÜRK Nis 20, 2021 - 17:43

şu an isim FS22 veya daha farklı bir şey olarak bekleniyor

Cevapla

Yorum yazın