Ana Sayfa Haber Yeni Denizaltı Simülasyonu: UBOOT

Yeni Denizaltı Simülasyonu: UBOOT

Yazar SimülasyonTÜRK

Yeni Denizaltı Simülasyonu: UBOOT

Steam Greenlight ve Kickstarter’da desteğinizi bekliyor…

UBOOT-banner

DeepWater Studio ve PlayWay S.A. işbirliğin yeni bir simülasyon geliyor. UBOOT! Bir denizaltı simülasyonu 2. Dünya Savaşında geçiyor. Unity oyun motoruyla geliştirilen UBOOT denizaltı simülasyonunun bir hikayesi var. 2. Dünya Savaşında Alman askelerinin bulunduğu denizaltıda hayatta kalma savaşı vereceğiz. Survival sandbox olarak tanıtılıyor. Denizaltı içinde doğal olarak dolaşabiliyor mürettabatı kontrol edebiliyorsunuz. Senaryosunu ve yönetmenliğini Wolfgang Petersen‘in yaptığı 1981 yılında Batı Almanya’da gösterime giren Das Boot isimli filmden esinlenilmiş.

Kickstarter tanıtım videosu

Mürettebatınızın sağlık durumu, ruh hali, yiyip içmesi sizi ilgilendiriyor çünkü denizaltındasınız hayatta kalmaya çalışmak zorundasınız. UBOOT etkileyici özellikleriyle şimdiden bizleri sabırsızlandırdı. PlayWay firmasının son dönemdeki başarısı oyundan umutlu olmamazı sağlıyor.

Kickstarter kampanyasında 20,000 Dolar hedeflenmiş an itibariyle 205 destekçiyle 4,478 Dolar toplanmış. Bağışçılara güzel hediyeler var.

Steam Greenlight kampanyasında destek verin!

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=669556621

 

Kickstarter‘da UBOOT kampanyasına bağış yapabilirsiniz.

 

Peki UBOOT ne zaman çıkış yapacak?

Kickstarter sayfasında Ocak 2017 olarak belirtilmiş.

 

PlayWay firmasınında 5. Kickstarter kampanyası daha önce Car Mechanic Simulator, The Way, Hard West ve The Works isimli yapımlar başarıyla bu süreci atlatmıştı.

UBOOT simülasyonunu takip edin 🙂

 

 

SimülasyonTÜRK – UBOOT

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Kaan May 10, 2016 - 18:16

Az önce greenlight’ta gezinirken denk geldim ve hemen yayınlanması için oy verdim. gayet güzel bir oyun. tek kafama takılan senaryo dışına ne kadar çıkılabileceği. Yani tipik senaryoyu bitir, oyun bitti mantığı mı olacak yoksa senaryo bitti, şimdi git şu limanı bombala, şu bölgeyi araştır gibi ek görev ya da serbest mod da olacak mı?

Cevapla
SimülasyonTÜRK
SimülasyonTÜRK May 10, 2016 - 20:06

Survival sandbox türünde tanıtıldığı için saatlerimizi alacak bir oyun içeriği olacaktır. Ayrıca Kickstarter olması ve Ocak 2017’de çıkışının planlanması bakımından erken erişim değil tam bir oyun olacak. Şu an görüntülerde denizaltında çok meşgul olacağımızı anlayabiliyorum mürettebatı kontrol etmek düşmanla savaşmak görevleri yapmak bunlar saatler alabilir.

Cevapla

Yorum yazın