in ,

Yeni Çiftçilik Simülasyonu “Farmer’s Dynasty” Duyuruldu!

Yeni Çiftçilik Simülasyonu “Farmer’s Dynasty” Duyuruldu!

Farm Expert’in Argon oyun motoruyla geliştirilen yeni bir yapım geliyor.

Toplitz Productions yeni çiftçilik simülasyonunu Gamescom’un başlamasıyla birlikte resmen duyurdu. Çok da yabancı olmayan Farmer’s Dynasty adındaki yapım Farm Expert serisinin oyun motoru olan Silden Argon ile geliştiriliyor. Ama yeni oyunu geliştirilenler Silden ekibinden farklı olarak Toplitz Productions olmuş. Bu yılın sonunda PC ve konsollara çıkacak olan oyunda kırsal yaşama odaklanılmış. Sadece çiftçilik yapılmayacak ve bir hikaye moduna sahip olacak. Kasaba sakinleriyle interaktif olarak iletişimde bulunabileceğiz. Çiftçilik simülasyonu tutkunların seveceği Role Play öğelerini başarıyla yerleştirmişler. Ayrıntılı hikaye modu sayesinde oyuncuyu düzinelerce görev ve kararlar bekliyor ve oyun boyunca oyuncunun yönlendirilmesini sağlayacak.

Hikayeye daha doğrusu sanal çiftçilik kariyerimize eski model neredeyse tamamı hasar görmüş bir traktör ile başlayıp deneyim ve para kazanarak adım adım daha büyük görevler tamamlayarak daha çok para kazanacağız. Ve elbette daha iyi ekipmanlar ve traktörlere sahip olacağız. Farm Expert 2017’nin son güncellemesinde eklenen tamirat, inşa gibi mekanikler de bu oyunda da bulunuyor.
Farmer’s Dynasty erken erişim sürümüyle çok yakında Steam’de çıkış yapacak. Ardından konsollara gelecek.

Ekran görüntüleri;

 

SimülasyonTÜRK

6 Comments

Leave a Reply
    • cattle ilk olarak bi çıksın bakalım daha cıkmamıs bir oyuna iyi demekle olmuyor bu işler… Ne kadar beğenmesekde modlama seçenekleri ve oynanabilirlik açısından FS 17 halen… Ama yılların oyunu olmasına rağmen 2017 de çıkardığı oyun fiyasko tabi önceki versiyon ile birkac yenilik ve grafik iyileştirme dışında birşey yok tabi… Cattle daha 0.0.x.x li bilmem demosunu bitirsin kaldı ki pure farmingden önce bile cıkacağını sanmıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Spin Tires: MudRunner’dan Yeni Bilgiler!

SpinTires: MudRunner Sık Sorulan Sorulara Cevaplar!