Yeni Call of Duty, Gelecekte Geçiyor

1
Yeni Call of Duty, Gelecekte Geçiyor
call-of-duty-gelecekte-geciyor
Activision tarafından Call of Duty serisini geliştirmek için kurulan Sledgehammer Games, ilk deneyimini bu sene itibariyle piyasaya sunacak. Geçtiğimiz günlerde bir söylentisini duyduğumuz yeni Call of Duty oyunuyla ilgili yepyeni haberler geldi. Ancak bu kez kaynak oldukça güvenilir duruyor. 
    Drift0r isimli Call of Duty odaklı çalışan YouTube kanalının sahibi, geçtiğimiz sene Call of Duty: Ghosts’la ilgili ilk bilgileri sızdıran isim olmuştu. Aynı isim, bu kez yeni Call of Duty oyunu için konuştu. Drift0r, tahminini Modern Warfare 4’ten yana yaptı.
    Geçen sene bir mail yoluyla gelen sızıntıyı yapan Drift0r, bu kez yeni Call of Duty oyununu gözleriyle gördüğünü belirtiyor. Oyunun gelecek temasında geçtiğini söyleyen isim, yeni CoD’un Modern Warfare 4 ismiyle çıkacağını düşünüyor. Drift0r’un anlattıklarına göre oyunda gördüğümüz tema gelecekle ilgili olsa da, karakterlerimiz birer ‘Robocop’ değiller. Yani Drift0r, oynanış olarak robotlarla ilgili bir kısım görmediğini belirtiyor.
    Haritalardan ve grafiklerden de kısaca söz eden Drift0r, Oblivion filmindeki atmosfere benzer bir haritanın kendisine gösterildiğini söylüyor. Kendisine gösterilen videoda grafiklerin tam anlamıyla tamamlanmadığını söyleyen isim, ışıklandırmaların oldukça etkileyici olduğunu belirtiyor.
    Yayınladığı videoda Drift0r, ilk başta içeriden sızıntıyı yapan kişinin kendisiyle dalga geçtiğini düşünmüş. Çünkü kendisine gösterilen videoda karakter, Titanfall’da gördüğümüz silahlardan birisine çok benzer bir silahı tutuyormuş.
    Şimdilik videoda aktarılanlar bunlar. Drift0r, konuyla ilgili çok da fazla açıklama yapmaktan kaçınıyor. Çünkü yapacağı sızıntılar, içerden arkadaşının kovulmasına neden olabilir. Konuyla ilgili daha fazla dinlemek isterseniz videoyu aşağıdan bulabilirsiniz.

Haber: BSC

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Yeni Call of Duty, Gelecekte Geçiyor"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
MC35TR
Ziyaretçi

Activision akıllarda yer tutan 3-5 başarılı oyun şirketinin başında başarılı bir oyun yapımcısı MW4 bekliyoruz

wpDiscuz