Home Haber Yeni bir çiftlik simülasyon oyunu: Farming Life

Yeni bir çiftlik simülasyon oyunu: Farming Life

by Simülasyon Türk

Yeni bir çiftlik simülasyonu oyunu: Farming Life

Grippen’s Castle adlı oyun stüdyosu çiftçilik ve hayvancılık yapabileceğimiz lowpoly grafiklere sahip bir oyun geliştiriyor. Kesin bir çıkış tarihi bulunmayan Farming Life isimli yapımın bu yıl Steam’de yayımlanması bekleniyor. Geliştiricinin açıklamasına göre rahatlatıcı grafiklere sahip oyunda kendi çiftliğimizi kurup, yönetiyor ve işçiler çalıştırabiliyoruz. Sebze-meyve, tahıl işleri ile uğraşırken birçok hayvan türünü bakabileceğiz.

Bakabileceğimiz hayvan türleri: Boğalar, İnekler, Kediler, Köpekler, Tavşanlar, Atlar, Domuzlar, Keçiler, Kazlar, Koyunlar, Tavuklar, Güvercinler ve Devekuşları

Çiftliğimizdeki binaları para kazandıkça geliştiriyoruz. Örnek olarak kuş kafesleri, besleyici yemlikler, tahıl ambarı, tavuk kümesleri, çiftlik evleri, ambarlar, silolar, ahırlar, depolar, sulama boruları ve kuleleri, kuyular, rüzgar değirmenleri, ahşap ambarlar

Buğday, Ayçiçek, Mısır, Balkabağı, Elma, Turp, Lahana, Soğan, Havuç, Pırasa, Biber ve Domates ekip büyüteceğimiz sebze-meyve ve tahıllardan olacak.

Ekran görüntülerinde ortamın nasıl olduğu yeterince anlaşılıyor. Stüdyo 18 Şubat’ta Tanks on the Eastern Frost adlı oyunu yayımlayacaklar. Bahsedilen özelliklere sahip olan bu tarz çeşitli oyunlar mevcut. Ancak her oyun ilgi çekici tarzda tasarlanmıyor. Şahsen bunu sevdim. Umarız iyi özelliklerle iyi bir çıkış dönemi olur. Stdüyo arkasında durduğu sürece oyuncular da ilgi gösterecektir. Ayrıca henüz oynanış görüntüleri içeren bir video paylaşılmadı.

 

SimülasyonTÜRK

1 comment
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 comment

Simülasyon Türk
Simülasyon Türk Tem 19, 2019 - 13:13

Bu oyun artık Ultimate Games tarafından yayınlanacakmış.

Reply

Leave a Comment