in ,

Yeni bir balıkçılık simülasyonu Call of the Wild: The Angler

Yeni bir balıkçılık simülasyonu Call of the Wild: The Angler

Expansive Worlds avcılık simülasyonu koleksiyonunu balık tutma simülasyonu ile genişletiyor. Yepyeni bir balıkçılık simülasyonu Call of the Wild: The Angler duyuruldu. theHunter: Call of the Wild‘ın yaratıcılarından gelen oyunda avcılık versiyonunda olan açık dünyanın bir benzeri balık tutabileceğiniz mekaniklerle değiştiriliyor. Bu yıl sonunda PC ve konsollar için yayınlanacak. Multiplayer co-op desteği sayesinde tüm platformlarda 12 oyuncuya kadar oynayabileceksiniz.

theHunter: COTW konseptinde olduğu gibi oyun sürekli yeni güncellemeler ve içeriklerle gelişmeye devam edecek. Oltalar ise çeşitli makara, misina, şamandıra, kanca, yem ve zokalarla özelleştirilebilecek. Balık tutma yetenekleriniz de etkili olacak. Piyasada birçok balık tutma simülasyonu varken açık dünya konseptine sahip ve muazzam grafiklere sahip olan Apex Engine ile geliştirilen bu oyun şimdiden topluluğun beğenisini kazanarak onlardan ayrılıyor. theHunter:COTW gibi devasa bir referansın olmasının da payı yüksek. Tekne ve 4X4 araç kullanabiliyorsunuz.

 

theHunter: Call of the Wild’ın yaratıcılarından türünde devrim niteliğinde bir balıkçılık oyunu! Mükemmel balık tutma noktasını ararken devasa ve muazzam atmosfere sahip açık dünyayı keşfet. Açık sularda tek başına veya arkadaşlarınla ilerleyerek en iyi oltacı olma serüvenine katıl.

Muazzam atmosfere sahip açık dünyayı keşfet
Call of the Wild: The Angler dünyası, istersen yaya olarak istersen arazi araçlarıyla istersen de bir sürü suyolunun birleşiminden oluşan ağlar üzerinden teknelerle keşfedebileceğin mükemmel balık tutma noktalarıyla ve göz alıcı manzaralarla dolu. Nefes alan capcanlı dünyada istediğin tempoda ilerle ve çağlayan nehirleri, Alplerin görkemli doruklarını, turkuaz renkli gayzerleri, efsanevi tırmanış rotalarını ve bakir göletleri keşfet. Görkemli sığınakların ve güven veren gözetleme kulelerinin önünden geçerek geceni huzur içinde balık tutarak geçireceğin göle ulaş veya rekor balığını tutmak için güneş doğmadan yollara düş.

Balıkçılık heyecanını yaşa
İster korkutucu Kocaağız Levreğiyle istersen mücadeleci Atlantik Somonuyla mücadele et, Call of the Wild: The Angler sezgisel olta sistemi ile sürükleyici ve yoğun bir balıkçılık deneyimi garanti. Her türün kendine has hamleleri ve davranışları vardır ve onları çekebilmen için dikkatle karşı hamlesini belirleyip gerçekleştirmen gerekir. Su sıcaklıklarını, derinliği, rakımı ve balık popülasyonu konumlarını belirleyen diğer faktörleri gerçekçi olarak simüle eden sistemle her av unutulmaz bir hatıraya dönüşüyor.

Usta bir oltacı ol
Çeşitli balıkçılık tekniklerini öğrenip ustalaş ve en göz alıcı avlar için stratejinde ince ayarlar yap. Geniş olta yelpazeni kullanırken sürekli daha da fazla çeşit eklenen makara, misina, şamandıra, kanca, yem ve zokalarla özelleştir. Ekipman ve malzeme koleksiyonunu genişlet ve en büyük balıkçılık mücadelelerine rahatlıkla atıl. Ustalık serüvenin şimdi başlıyor.

Tek başına veya arkadaşlarınla oyna
Açık denizde tek başına ilerle veya çok oyunculu modda kolayca arkadaşlarına katılıp balıkçılık deneyimini yeni heyecanlı yollarla yaşa. Açık dünyayı keşfet, diğer oltacılarla dostluklar kur ve onlarla birlikte unutulmaz maceralar yaşa!

Sürekli gelişen serüvene katıl
Call of the Wild: The Angler, düzenli olarak yayınlanan ücretsiz ve ücretli içeriklerle devamlı değişip gelişiyor. Yeni balıkçılık deneyimleri ve unutulmaz avlar için sık sık uğramayı unutma!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Truckers of Europe 3 özel yayını Pazar akşamı 20:00’de!

American Truck Simulator – 1.45 Güncellemesi