Ana sayfa Haber Xbox One Driving Wheel Ortaya Çıktı!

Xbox One Driving Wheel Ortaya Çıktı!

0

Forza Horizon 4 ile birlikte duyurulacak olan Project S adında Xbox One Driving Wheel ortaya çıktı. IGN’nin paylaştığı haberde Xbox One için geliştirilen direksiyon simidi hakkında şimdilik pek bir bilgi yok. Bunun dışında Xbox One Duke Controller da tanıtıldı. E3 henüz başlamadı. Microsoft’ın Inside Xbox konferansı 10 Haziran 23.00’de başlayacak. Yeni Forza Horizon oyunu ile birlikte pek çok duyuru yapılacak. Bizi elbette Forza Horizon 4 daha çok ilgilendiriyor. IGN’in dediğine göre çoklu platformda çalışmayı amaçlayan bu direksiyon simidi bizce arcade veya simülasyon yarışı sevenler için güzel bir eğlence ürünü olabilir. Xbox One ve Wİndows 10’da çalışacağını kesin olarak zaten tahmin edebiliyoruz. Her iki platformdaki başta Microsoft oyunları olmak üzere diğer yarış simülasyonları ve oyunları tarafından da desteklenecek gibi görünüyor.

Pedallar, vites yok!? Olmasın amaç eğlence değil mi? O tür şeyler isteyenler için yeterince ürün var. Tabii bu sadece direksiyon simidi görseli başka parçası var mı yok mu bilmiyoruz ama olmama ihtimali çok yüksek. Amaç eğlence amaç ağır simülasyon isteyen kitleye ulaşmak değil. Bu çok şeyi değiştirecek gibi duruyor.

Direksiyon simidinin altındaki parçanın arka kısmı(fotoğrafa göre) simidin ortasındaki parçayı tutuyor ve böylece olduğu yerde döndürebiliyorsunuz.
Deli Kadir gibi elinize oyuncak direksiyon alıp sağa sola gitmiyorsunuz diye tahmin ediyoruz ama şarj ünitesi olabilir. Orada da kullanılıyordur bunun dışında Kinect tarzında kablosuz controller işlevi görüyordur. Bu da harika :smiley: Ama olduğu yerde 900 derece dönmesi lazım o efsane keyif verir :smiley:

Ayrıntılar geldikçe aktaracağız.

 

Forza Horizon 4 ana konusu için buraya, E3 2018 ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here