Xbox One Driving Wheel Ortaya Çıktı!
Connect with us

Haber

Xbox One Driving Wheel Ortaya Çıktı!

Forza Horizon 4 ile birlikte duyurulacak olan Project S adında Xbox One Driving Wheel ortaya çıktı.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Forza Horizon 4 ile birlikte duyurulacak olan Project S adında Xbox One Driving Wheel ortaya çıktı. IGN’nin paylaştığı haberde Xbox One için geliştirilen direksiyon simidi hakkında şimdilik pek bir bilgi yok. Bunun dışında Xbox One Duke Controller da tanıtıldı. E3 henüz başlamadı. Microsoft’ın Inside Xbox konferansı 10 Haziran 23.00’de başlayacak. Yeni Forza Horizon oyunu ile birlikte pek çok duyuru yapılacak. Bizi elbette Forza Horizon 4 daha çok ilgilendiriyor. IGN’in dediğine göre çoklu platformda çalışmayı amaçlayan bu direksiyon simidi bizce arcade veya simülasyon yarışı sevenler için güzel bir eğlence ürünü olabilir. Xbox One ve Wİndows 10’da çalışacağını kesin olarak zaten tahmin edebiliyoruz. Her iki platformdaki başta Microsoft oyunları olmak üzere diğer yarış simülasyonları ve oyunları tarafından da desteklenecek gibi görünüyor.

Pedallar, vites yok!? Olmasın amaç eğlence değil mi? O tür şeyler isteyenler için yeterince ürün var. Tabii bu sadece direksiyon simidi görseli başka parçası var mı yok mu bilmiyoruz ama olmama ihtimali çok yüksek. Amaç eğlence amaç ağır simülasyon isteyen kitleye ulaşmak değil. Bu çok şeyi değiştirecek gibi duruyor.

Direksiyon simidinin altındaki parçanın arka kısmı(fotoğrafa göre) simidin ortasındaki parçayı tutuyor ve böylece olduğu yerde döndürebiliyorsunuz.
Deli Kadir gibi elinize oyuncak direksiyon alıp sağa sola gitmiyorsunuz diye tahmin ediyoruz ama şarj ünitesi olabilir. Orada da kullanılıyordur bunun dışında Kinect tarzında kablosuz controller işlevi görüyordur. Bu da harika :smiley: Ama olduğu yerde 900 derece dönmesi lazım o efsane keyif verir :smiley:

Ayrıntılar geldikçe aktaracağız.

 

Forza Horizon 4 ana konusu için buraya, E3 2018 ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software, Prag’da FOR GAMES Fuarına Katılıyor

SCS On the Road takımı yine yollara düşüyor ancak bu kez kendi ülkelerindeki bir etkinliğe katılacaklar. Bu hafta 25-28 Ekim tarihleri arasında Prag’da FOR GAMES adında bir oyun fuarı gerçekleşecek.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software, Prag’da FOR GAMES Fuarına Katılıyor

SCS On the Road takımı yine yollara düşüyor ancak bu kez kendi ülkelerindeki bir etkinliğe katılacaklar. Bu hafta 25-28 Ekim tarihleri arasında Prag’da FOR GAMES adında bir oyun fuarı gerçekleşecek. SCS takımı da ATS’nin yeni çıkan Oregon genişlemesini ve yakında yayınlanacak olan Special Transport DLC’sini orada tanıtacağını açıkladı. Ayrıca ETS 2 için Beyond the Baltic Sea DLC’sinin de tanıtımları olacak.

 

Geçen hafta Polonya’da PGA 2018’e katılmışlardı. Orada çektikleri görüntülerden oluşan bir video yayınladılar. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!

50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor.

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!
50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor. Etkinlikteki amacımız Almanya’dan veya oraya 10 farklı ülkeden teslimat yapmak. İster Almanya’dan 10 farklı ülkeye isterseniz de 10 farklı ülkeden Almanya’ya yaparak katılabilirsiniz. 10 tane tesliamatı yaptıktan sonra ilk hediyelerinizi alıyorsunuz. Bundan sonraki teslimatlar ana hedef olan 50 milyon ton taşıma için geçerli oluyor. Ve burada mesafe sınırı ve farklı ülke şartı artık yok. Topluluğun bu etkinliği bitirmesi için 50 milyon ton taşımış olması gerekiyor. Bu tamamlanınca diğer hediyeler verilecek. Şu an worldoftrucks.com‘da yaklaşık 6 milyon ton taşınmış.
 
Özet;
Kişisel görevinizde en az 300 km mesafedeki teslimatları yapacaksınız.(İlk hediyeleri alacaksınız)
Kişisel görevinizi bitirip topluluk hedefi(50 milyon ton taşıma) için ise mesafe sınırı ve farklı ülke şartı yok. Daha kısa mesafelerde çalışabilirsiniz. Bu tamamlanınca diğer hediyeleri alacaksınız.

 
Under the Bridge arkaplan hediyesinin nasıl göründüğünü video ile gösterdiler.

 
Ödül olarak; BrandenBurg Gate isimli aksesuar ve 3 rastgele ülke flaması herkese(ilk 10 teslimat için) verilecek. Topluluk hedefi tamamlandığında ise Under the Bridge isimli menü arkaplanı, Altın Geyik ve Alman Çoban Köpeği(sallanan kafalı) aksesuarı hediye gelecek. Bunları WorldofTrucks üzerinden Steam’e aktarabilirsiniz. Topluluk ödülünü kazanmanız için kendi görevinizi tamamlamanınz gerek.

Steam envanterine eklenecek olan bu hediyeler takas edilebilir veya pazarda satılabilir.

Not: Bu etkinliğe katılabilmek için ETS 2 profilinizin World of Trucks ile senkronize olması gerekmektedir.

Logbook sayfasında yaptığınız işleri takip edebilirsiniz.

ETS 2 – Almanya Ticari Bağlantılar etkinliği için ana konu burada!

 

İlgili haber

WoTR – Euro Truck Simulator 2 – Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

Continue Reading

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Videosu Yayınlandı

Sabırla 26 Ekim gününü bekliyoruz!

Simülasyon Türk

Published

on

Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Videosu Yayınlandı

Sabırla 26 Ekim gününü bekliyoruz!

Rockstar Games an itibariyle Red Dead Redemption 2 için çıkış videosunu yayınladı. 26 Ekim’de yayınlanacak olan yapım Cuma akşamı ön yüklemeye açılacak. Türkiye saati ile Cuma akşam 19.00’da ön sipariş verenler indirmeye başlayacak.

 

Red Dead Redemption 2 yayınımız(videolar, yazılar) 26 Ekim’den itibaren başlıyor. PlayStation 4 üzerinden deneyimlerimizi aktaracağız.

RDR 2 ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler