Ana Sayfa Haber WRC 10 duyuruldu! Kariyer modunda artık kendi takımınızı kurabiliyorsunuz…

WRC 10 duyuruldu! Kariyer modunda artık kendi takımınızı kurabiliyorsunuz…

Yazar SimülasyonTÜRK

WRC 10 duyuruldu! Kariyer modunda artık kendi takımınızı kurabiliyorsunuz…

Kylotonn Games ve Nacon, WRC 10‘un 2 Eylül 2021‘de çıkacağını açıkladı. Artık kariyer modunda kendimize ait takım oluşturup diğer takımlarla birlikte yarışabiliyoruz! Geliştirilmiş kariyer modu ve livery editor, yeni efsanevi araçlar, yeniden tasarlanmış ses sistemi ve yeni tarihi yarış oyunu modu ile geliyor. Dünya Ralli Şampiyonası bu yıl 50. kez düzenlediği için bu özel yıldönümünde WRC 10 yayınlanmış olacak. 50. yıldönümü nedeniyle 19 tarihi yarışa ev sahipliği yapacak. Bu sene Türkiye rallisinin takvimde yer almaması sebebi ile WRC 10’da Türk rallisi bulunmayacak.

#WRC10 Dünya Ralli Şampiyonası Simülasyonı PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S, 2 Eylül 2021’de ve daha sonra Nintendo Switch için yayınlanacak.

 


Eleştirmenler ve profesyonel sürücüler tarafından övgü ile anılan, standartları belirleyen arazi yarış simülasyonu yenilendi! 2021 sezonunda podyuma çık ve yarışmanın 50. yıldönümünü kutla. Efsanevi arabalarla unutulmaz anları tekrar deneyimle.

WRC 10, 50. yılını kutlamak için yeni içerikler ve deneyimlerle dolu yepyeni bir yıldönümü sürümüyle geliyor. 1973’ten günümüze yaşanan en nefes kesici anları bizzat deneyimle! WRC 10’un Tarih Modu, sürüş yeteneklerini dönemin koşullarına uydurmanı gerektirecek 19 tarihi yarışla sınıyor.

Daha önce yayınlanmamış WRC içerikleri:
– 4 yeni 2021 ralli yarışı: Estonya, Hırvatistan, Belçika ve İspanya
– Akropolis, San Remo, Almanya ve Arjantin’in de dahil olduğu 6 tarihi ralli yarışı
– 120 özel bölüm
– 2021 sezonundan 52 resmi takım (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC)
– Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota ve çok daha fazla markadan 20 efsanevi araba

En gelişmiş ve en dolu yarış oyunu modu olmasıyla ünlü Kariyer Modu ciddi şekilde geliştirildi ve artık kendi takımını oluşturup modern arabalara kendi renklerini ekleyebileceğin özelleştirme imkânları sunuyor!

Aşırı gerçekçi ve ultra hassas fizik motoru ile WRC 10; tüm yüzeylerde daha iyi aerodinamik kuvvet, turbo ve fren yönetimi ile sürüş deneyimini daha da iyileştiriyor. Ses tasarımı da bu deneyimi daha da güçlendirecek şekilde yenilendi.

Rekabetçi bir e-spor deneyimi. Günlük ve haftalık görevlerin yanı sıra oyuncular, kulüpler ile kendi yarışmalarını da düzenleyebilir. Böylece yarışçılar, kendi seviyelerindeki diğer topluluk üyelerine karşı rekabet edebilir.

Steam

 

WRC 10 ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın