Ana Sayfa Haber World Ship Simulator’ın Mart Güncellemesi ve Yeni Özellikler

World Ship Simulator’ın Mart Güncellemesi ve Yeni Özellikler

Yazar SimülasyonTÜRK

World Ship Simulator’ın Mart Güncellemesi ve Yeni Özellikler

Geliştirilmeye devam ediliyor…

world-ship-simulator-mart-guncellemesi

Excalibur‘ın denizcilik oyunu World Ship Simulator Mart ayı güncellemesini aldı. 21 Mart’ta paylaşılan güncellemeyle önemli düzetlmeler ve geliştirmeler yapılıyor.

Limana yanaşırken giriş yapmak için attığınız halatlardaki sıkıntılar çözüldü. Artık hemen limana girme uyarısı geliyor ve yine görevlerde pek sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Hovercraft’ın animasyonları eklendi. Kameranın hızla sallanmasına neden olacak sorunlar çözüldü. AI(yapay zeka) yürüyüşlerindeki döngü için küçük ayarlamalar yapıldı. Okyanus kalitesini Ultra yaptığınızda deniz kaybolmasına neden olan sorun çözüldü. Zamanı hızlandırmayla ilgili problemler de giderildi.

 

World Ship Simulator şu an ODIN Game Studio tarafından Excalibur ve Merge Games için geliştiriliyor. Şu an için durumu kritik görünse de yeni özelliklerinde müjdesi verildi.

Geliştirici ekibi şu an büyük güncelleme için çalışıyor. 4 yeni geminin ekleneceği bu güncellemeyle ayrıca modlama araçları ile birlikte Steam Workshop/Atölye desteği gelecek. Oyuncular kendi gemilerini oluşturup paylaşabilecekler. European Ship Simulator‘da benzer bir modlama vardı. Orada bir senaryo oluşturabiliyorduk.

SimülasyonTÜRKWorld Ship Simulator

 

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın