World of Warships Yayınlandı

0

World of Warships Yayınlandı

Açık denizlere doğru yolculuk başladı!

Bugünden itibaren BETA demiri alındı ve World of Warships açık denizlere doğru olan yolculuğuna başladı. Tarihin en simgeleşmiş gemilerinden bazıları, ait oldukları Japon ve Amerikan teknoloji ağaçlarının tepesinde yer alan Yamato zırhlısı ve uçak gemisi Midway de dahil olmak üzere denize açılmaya hazırlar. Kendi ulusal filolarının geri kalanını bekleyen efsanevi Warspite, Tirpitz ve Aurora savaş gemilerinin de aralarında bulunduğu İngiltere, Almanya ve SSCB’den gemiler halihazırda oyunda oynanabilir ve görülebilirler.

https://youtu.be/pkLsX_Y9778


 

Kaptanlar ve komutanlar! Rotanızı belirleyin ve efsanevi deniz savaşlarında muazzam gemilerin kontrolünü hemen ele alın!

Yeni Kaptanlara Çağrı!

Demek sizsiniz! Güverteye hoş geldiniz, komutanlar. Sanıyoruz ki oyunu zaten indirdiniz veya şu anda tam da bununla ilgileniyorsunuz. O halde sizi çok fazla detayla sıkmayalım ve kurulum esnasında oyuna alışmanıza yardımcı olabilecek konulara aşağıdaki listemizden bir göz atalım:

  • Gelin ve Forumlarımızdaki diğer oyunculara bir merhaba deyin. İlk adımınız, bazı usta kaptanların yola koyulmanıza yardımcı olabilecek ipuçları verdiği Yeni Katılanlar bölümünü ziyaret etmek olsun.
  • Şimdi… oyunu biraz biliyorsunuz, değil mi? Eğer bilmiyorsanız Oyun kısmında bunula ilgili güzel bir tanıtım bulabilirsiniz.
  • Deniz Harp Okulu’nun Eğitim bölümündeki hızlandırılmış kursları bir sonraki durağınız olmalı. Bu eğitim videoları geminizin kontrolünü ele almayı ve düşmanları çok kısa bir sürede her yerde batırabilmeyi size öğretecek.
  • Son olarak, açık denizlerde yaptığınız hatalardan ders çıkarın! Ya da en azından başkalarınınkinden

Sıralamalı Savaşlar: Pilot Sezon başlıyor!

Daha önce belirtildiği gibi, Sıralamalı Savaşlar (Rütbeli Savaşlar olarak tanıtılmıştı) başlatıldı ve artık herkes bu özel oyun kipi sayesinde içindeki yarışmacı ruhu tatmin edebilecek. Bu rekabetçi yeni savaş formatı size benzer beceri düzeyindeki oyuncularla karşılaşma imkanını verecek ve çabalarınız için yıldız (ve ödüller) kazanacaksınız.

PİLOT SEZON KURALLARI
  • Sıralamalı Savaşlar, 9. Hesap Seviyesine ulaşan tüm oyunculara açıktır.
  • Sadece VI. ve VII. Seviye gemiler Sıralamalı Savaşlara katılabilir.
  • Oyuncular, üç eşleşme grubu içinde birbiriyle karşılaşır: 25.-21., 20.-11. ve 10.-1. Kademeler (sayı ne kadar küçükse beceri o kadar yüksektir)

Sıralamalı Savaşlar hakkında daha fazla bilgiyi bu konuya ayrılan sayfada bulabilirsiniz. Bu da yetmez diyorsanız! İşte size, geliştirme ekibinin cevapladığı SSS oturumu… ve bir video; elbette, bir de videomuz var!

 

Ha, bir şey daha… artık herhangi bir sıfırlama işlemi PLANLANMIYOR! Bunu son bir kere daha hatırlatmayı uygun gördük.

Savaş görev yerlerine!

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir