Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel World of Trucks’ın 1000. Editör Seçimi Kutlanıyor!

World of Trucks’ın 1000. Editör Seçimi Kutlanıyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

World of Trucks’ın 1000. Editör Seçimi Kutlanıyor!

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’da çekilen ekran görüntülerinin yüklendi worldoftrucks.com Editor’s Pick 1000. kez gerçekleştirildiği için geçtiğimiz hafta SCS Software tarafından özel bir blog yazısı ile kutlandı. SCS’deki Editör takımı tarafından haftada 3 kez yüzlerce fotoğraf arasında seçilip ana sayfada çıkmamızı sağlayan bu uygulama 1000. kez yapıldı. Editör tarafından seçilen 6 ekran görüntüsü worldoftrucks.com girişinde bizleri 2013 yılından beri karşılıyor. 6000’den fazla fotoğraf gösterilmiş ve bunlar 4 milyondan fazla gösterim, 3.9 milyon beğeni ve 3 milyon üzerine yorum almış. Zaman zaman Türk topluluğundan da ekran görüntülerine denk gelmiştik hatta bazıları ETS 2 ve ATS oyunun yükleme ekranlarında boy göstermişti.

Elbette sadece burada fotoğraf paylaşmıyoruz. Oyun profilimizi World of Trucks hesabımız ile bağlayarak kendi plakamızı düzenleyip ve online işler alabiliyorduk. Hiç kayıt olmayanları şöyle alalım. Fotoğrafları paylaşabilmek için profilinizin World of Trucks ile bağlanması gerekiyor. Ardından fotoğraf stüdyosunda çektiğimiz ekran görüntülerini oyunun içerisinden direkt WoTr galerisine aktarabiliyorsunuz. Hatta kullandığınız aracı oyuna göre profil aracı yapabiliyorsunuz.

 

 

Tüm bunların yanı sıra World of Trucks sisteminin sanal şirketler ile beraber kullanılmasını çok istiyoruz. Her zaman söyledikleri o adım hala atılamadı. 🙁

World of Trucks forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın