WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3'e Katıldı!
Connect with us

Construction Simulator 3

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

Mobil platformlar için geliştirilen Construction Simulator 3 bu yıl ortasında iOS ve Android cihazlara yayınlanacak.

HasanÖfke

Yayınlandı

Tarih:

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

Mobil platformlar için geliştirilen Construction Simulator 3 bu yıl ortasında iOS ve Android cihazlara yayınlanacak. Geçtiğimiz gün yeni lisans anlaşmaları duyuruldu. İkinci oyunda eklenen yol inşaatı sistemi bu kez lisanslı araçlarla yapılacak. Alman Wirtgen Group ile kapsamlı bir iş birliğine başlanmış. Bu grubun bünyesinde yer alan Wirtgen, Vögele, Hamm markalarının lisanslı araçları ilk kez inşaat simülasyonu serisinde bulunacak. Yayınlanan videoda oyun içi görüntüleri de görüyoruz. İkinci oyun Amerika’da geçerken üçüncü oyun Avrupa’da geçiyor.

 

WIRTGEN W 210i eski yol kaldırımlarını kaldırmaya yarayan bir freze makinesi, VÖGELE SUPER 2000-3i ise paletli bir asfalt döşeme aracı, HAMM H 11i ise bildiğimiz bir silindir makine, HAMM HD+ 90i VO belden kırmalı makine de yolda yama yapmamızı sağlıyor.

 

WIRTGEN GROUP markalarının katılması ile Construction Simulator 3’te Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper ile birlikte yakında daha fazla ayrıntısını göreceğimiz CASE, BOMAG, ve Bobcat bulunacak. Oyunun bu yılın ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

Geliştirici: weltenbauer. Software Entwicklung GmbH

Yayımcı: astragon Entertainment GmbH

PC için ayrı bir oyun geliştiriliyor mu? Bunu evet olarak yanıtlamışlardı. Mobil sürümünün ardından Construction Simulator 2015 gibi büyük bir simülasyon oyunu PC ve konsollara yayınlanacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 🙂

 

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün Avrupa Haritası Tanıtıldı [Video]

Construction Simulator 3’ün Avrupa haritası Illertal vadisi yeni bir video ile tanıtıldı. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Harita tasarımı olarak Construction Simulator 2015’i çok andırıyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3‘ün Avrupa haritası Illertal vadisi yeni bir video ile tanıtıldı. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Harita tasarımı olarak Construction Simulator 2015‘i çok andırıyor. Ayrıca başlangıçta Peckling am See kasabasında küçük bir inşaat şirketi olarak çalışmaya başlıyorsunuz. Harita Almanya’nın güneyinde Alp dağlarının eteklerine kurulmuş. Şirketiniz büyüdükçe modern bir Avrupa şehrine ve dibinde olan sanayi bölgesine doğru genişleyebileceksiniz. Harita için başta endişeliydim ancak Construction Simulator 2‘nin o çöl havasından tamamen kurtulmuşuz. Ve inşaat görevleri de çok iyi görünüyor ancak mobilde oynarken çeşitli arayüz bildirimlerinin olmadan akıcı şekilde serbestçe oynayabilmemiz gerek. Bu oyun bir sonraki PC ve konsollara çıkacak olan Construction Simulator sürümünün müjdecisi olabilir. Hepimiz onu bekliyoruz. 🙂

 

 

Construction Simulator 3, iOS ve Android cihazlar için 2019’un ilkbahar aylarında yayımlanacak.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün Bobcat Marka Kepçeleri Tanıtıldı [Video]

Construction Simulator 3 için şimdi de Bobcat marka araçlar tanıtıldı. Mobil inşaat simülasyonunda ilk kez Bobcat S550 mini kepçe, Bobcat T590 mini paletli yükleyici ve Bobcat E55 mini ekskavatör kepçe bulunacak

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3 için şimdi de Bobcat marka araçlar tanıtıldı. Mobil inşaat simülasyonunda ilk kez Bobcat S550 mini kepçe, Bobcat T590 mini paletli yükleyici ve Bobcat E55 mini ekskavatör kepçe bulunacak. Paylaşılan tanıtım videosunda bu araçları iş üstünde görüyoruz. Kurgusal Avrupa şehri olan Neustein’de farklı inşaat görevlerinde Bobcat dahil bir sürü markayı kullanacağız. Weltenbauer stüdyosu tarafından geliştirilen oyun ilkbahar aylarında iOS ve Android cihazlar için Astragon Entertainment tarafından yayımlanacak.

Bobcat S550 mini yükleyici, Bobcat T590 ise aynı modelin paletli versiyonu olarak yer alıyor. Bobcat E55 ise küçük ekskavatör kepçe görevini üstlenecek. Her aracın kokpit kamera açısı da bulunuyor.

 

 

Construction Simulator 3’te Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper dışında yine bu oyunda ilk kez eklenecek olan CASE, WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, BOMAG ve Bobcat markaları bulunuyor.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün CASE Araçları Tanıtıldı [Video]

Mobil inşaat simülasyon oyunu Construction Simulator 3’te yer alan CASE markası için araçlarını içeren bir tanıtım videosu yayımlandı. 2019’un ilk yarısında iOS ve Android cihazlara çıkacak olan oyunda CASE marka dört yeni inşaat aracı bulunacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Mobil inşaat simülasyon oyunu Construction Simulator 3‘te yer alan CASE markası için araçlarını içeren bir tanıtım videosu yayımlandı. 2019’un ilk yarısında iOS ve Android cihazlara çıkacak olan oyunda CASE marka dört yeni inşaat aracı bulunacak. Bunlar CASE 1021G büyük kepçe, CASE 2050M bulldozer,CASE 321F kompakt kepçe ve CASE 856C greyder. Aşağıda gerçek fotoğrafları bulunuyor. Hemen altında ise Weltenbauer ve Astragon tarafından paylaşılan oyun içi video var.

Oyunda küçük işlerden başlayoruz. İnşaat şirketimiz büyüdükçe ev ve ofis binaları inşasına ardından köprü ve yol gibi farklı inşaat görevlerine geçiyoruz. Serinin son oyunu daha geniş inşaat işleri vadediyor. İkinci oyun Amerika’da geçerken serinin üçüncü oyunu tekrar Avrupa’ya dönüyor.

 

 

Construction Simulator 3’te CASE ile birlikte Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper dışında yine bu oyunda ilk kez eklenecek olan WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, BOMAG ve Bobcat markaları bulunuyor. Bomag ve Bobcat markalarının araçları da çok yakında tanıtılacak.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler