WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3'e Katıldı!
Connect with us

Construction Simulator 3

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

Mobil platformlar için geliştirilen Construction Simulator 3 bu yıl ortasında iOS ve Android cihazlara yayınlanacak.

HasanÖfke

Yayınlandı

Tarih:

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

Mobil platformlar için geliştirilen Construction Simulator 3 bu yıl ortasında iOS ve Android cihazlara yayınlanacak. Geçtiğimiz gün yeni lisans anlaşmaları duyuruldu. İkinci oyunda eklenen yol inşaatı sistemi bu kez lisanslı araçlarla yapılacak. Alman Wirtgen Group ile kapsamlı bir iş birliğine başlanmış. Bu grubun bünyesinde yer alan Wirtgen, Vögele, Hamm markalarının lisanslı araçları ilk kez inşaat simülasyonu serisinde bulunacak. Yayınlanan videoda oyun içi görüntüleri de görüyoruz. İkinci oyun Amerika’da geçerken üçüncü oyun Avrupa’da geçiyor.

 

WIRTGEN W 210i eski yol kaldırımlarını kaldırmaya yarayan bir freze makinesi, VÖGELE SUPER 2000-3i ise paletli bir asfalt döşeme aracı, HAMM H 11i ise bildiğimiz bir silindir makine, HAMM HD+ 90i VO belden kırmalı makine de yolda yama yapmamızı sağlıyor.

 

WIRTGEN GROUP markalarının katılması ile Construction Simulator 3’te Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper ile birlikte yakında daha fazla ayrıntısını göreceğimiz CASE, BOMAG, ve Bobcat bulunacak. Oyunun bu yılın ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

Geliştirici: weltenbauer. Software Entwicklung GmbH

Yayımcı: astragon Entertainment GmbH

PC için ayrı bir oyun geliştiriliyor mu? Bunu evet olarak yanıtlamışlardı. Mobil sürümünün ardından Construction Simulator 2015 gibi büyük bir simülasyon oyunu PC ve konsollara yayınlanacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 🙂

 

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3 çıktı!

Mobil inşaat simülasyonu Construction Simulator 3 an itibariyle iOS ve Android cihazlarda oynanabiliyor! Weltenbauer tarafından geliştirilen yapım bu kez Avrupa’da Alp dağlarının eteklerine kurulmuş kurgusal bir Illertal Vadisi isimli haritada geçiyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3 çıktı!

Mobil inşaat simülasyonu Construction Simulator 3 an itibariyle iOS ve Android cihazlarda oynanabiliyor! Weltenbauer tarafından geliştirilen yapım bu kez Avrupa’da Alp dağlarının eteklerine kurulmuş kurgusal bir Illertal Vadisi isimli haritada geçiyor. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Ayrıca daha önceki oyunların aksina Construction Simulator 3’te ilk kez ayrıntılı kokpit kamerası bulunuyor. Oyunda Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper ile birlikte WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, CASE ve Bobcat markalarının lisanslı araç ve ekipmanları bulunuyor. CS3’teki inşaat şirketimiz büyüdükçe modern bir Avrupa şehrine ve dibinde olan sanayi bölgesine doğru genişleyebileceğiz. Yepyeni marka ve makinelerinin bulunduğu oyun Google Play’de 24,99 TL, App Store’da ise 26,99 TL fiyatla satılıyor. Türkçe dil desteğinin de olduğunu ekeyelim. İyi oyunlar…

 

iPhone® ve iPad® için App Store üzerinden
https://itunes.apple.com/app/construction-simulator-3/id1439889483

Android™ cihazlar ise Google Play mağazasından satın alabilecek.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.astragon.cs3

 

Çıkış videosu

 

 

 

Şimdi sıra geldi PC için önemli olan inşaat simülasyonu projesine 🙂

 

Construction Simulator 3 ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’te sondaja Liebherr LB 28 ile devam ediyoruz! [Video]

Construction Simulator 3’te Liebherr LB 28 sondaj makinesinin iş başındaki videosu paylaşıldı. Sondaj makinesini Construction Simulator 2015’ten hatırlıyor olabilirsiniz. Orada bol bol kullanılmıştı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3‘te Liebherr LB 28 sondaj makinesinin iş başındaki videosu paylaşıldı. Sondaj makinesini Construction Simulator 2015’ten hatırlıyor olabilirsiniz. Orada bol bol kullanılmıştı. Yeni oyun Avrupa’da Alp dağlarının eteklerine kurulmuş Illertal Vadisi isimli bir haritada geçiyor. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Oyunda Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper ile birlikte WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, CASE ve Bobcat markalarının lisanslı araç ve ekipmanları bulunuyor. CS3’teki inşaat şirketimiz büyüdükçe modern bir Avrupa şehrine ve dibinde olan sanayi bölgesine doğru genişleyebileceğiz.Construction Simulator 3, 10 Nisan’da iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacak.

 

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün çıkış tarihi açıklandı

Mobil inşaat simülasyonu Construction Simulator 3, 10 Nisan 2019’da iOS ve Android cihazlar için yayımlanacak. Ayrıca BOMAG yol yapım makineleri de bir video ile birlikte tanıtıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Mobil inşaat simülasyonu Construction Simulator 3, 10 Nisan 2019’da iOS ve Android cihazlar için yayımlanacak. Ayrıca BOMAG yol yapım makineleri de bir video ile birlikte tanıtıldı. Yeni oyun Avrupa’da Alp dağlarının eteklerine kurulmuş Illertal Vadisi isimli bir haritada geçiyor. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Oyunda Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper ile birlikte WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, CASE ve Bobcat markalarının lisanslı araç ve ekipmanları bulunuyor. CS3’teki inşaat şirketimiz büyüdükçe modern bir Avrupa şehrine ve dibinde olan sanayi bölgesine doğru genişleyebileceğiz. 10 Nisan 2019’da iOS ve Android cihazlar için çıkacak olan Construction Simulator 3’ün satış fiyatı ise 4,99 EUR / 3,99 USD / 3,99 GBP olarak açıklandı.

 

iPhone® ve iPad® için App Store üzerinden
https://itunes.apple.com/app/construction-simulator-3/id1439889483

Android™ cihazlar ise Google Play mağazasından satın alabilecek.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.astragon.cs3
 

BOMAG makineleri de video ile tanıtıldı.

  • BOMAG BW 213 DH-5 Compactor Silindir
  • BOMAG BF 600 C-2 Road Raver
  • BOMAG BW 141 AD-5 Tandem Roller
  • BOMAG BM2000/75 Cold Planer

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler