Ana sayfa İnşaat Simülasyonları Construction Simulator 3 WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

0

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

Mobil platformlar için geliştirilen Construction Simulator 3 bu yıl ortasında iOS ve Android cihazlara yayınlanacak. Geçtiğimiz gün yeni lisans anlaşmaları duyuruldu. İkinci oyunda eklenen yol inşaatı sistemi bu kez lisanslı araçlarla yapılacak. Alman Wirtgen Group ile kapsamlı bir iş birliğine başlanmış. Bu grubun bünyesinde yer alan Wirtgen, Vögele, Hamm markalarının lisanslı araçları ilk kez inşaat simülasyonu serisinde bulunacak. Yayınlanan videoda oyun içi görüntüleri de görüyoruz. İkinci oyun Amerika’da geçerken üçüncü oyun Avrupa’da geçiyor.

 

WIRTGEN W 210i eski yol kaldırımlarını kaldırmaya yarayan bir freze makinesi, VÖGELE SUPER 2000-3i ise paletli bir asfalt döşeme aracı, HAMM H 11i ise bildiğimiz bir silindir makine, HAMM HD+ 90i VO belden kırmalı makine de yolda yama yapmamızı sağlıyor.

 

WIRTGEN GROUP markalarının katılması ile Construction Simulator 3’te Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper ile birlikte yakında daha fazla ayrıntısını göreceğimiz CASE, BOMAG, ve Bobcat bulunacak. Oyunun bu yılın ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

Geliştirici: weltenbauer. Software Entwicklung GmbH

Yayımcı: astragon Entertainment GmbH

PC için ayrı bir oyun geliştiriliyor mu? Bunu evet olarak yanıtlamışlardı. Mobil sürümünün ardından Construction Simulator 2015 gibi büyük bir simülasyon oyunu PC ve konsollara yayınlanacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 🙂

 

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here