“Watch Dogs En Yoğun Şehir Atmosferine Sahip Açık Dünya Oyunu”

1
“Watch Dogs En Yoğun Şehir Atmosferine Sahip Açık Dünya Oyunu”watch-dogs-yoğun-şehir-atmosferine-sahip
Ubisoft’tan Jonathan Morin açıkmalarına devam ediyor. Watch Dogs haritasının büyüklüğü konusunda iddialı değiller. Harita yoğun bir şehir atmosferine sahip olacak.
     “Haritanın büyüklüğünü pek önemsemedik. Daha önce açık dünya oyunlar yaptım ve kişisel olarak büyüklüğün bir tuzak olabileceğini düşünüyorum. Tıpkı diğer mekanikler ve içerikler gibi sadece ihtiyacınız olan şeyleri yaratmak istersiniz. Sadece yapmak için bir şeyleri yapmak istemezsiniz.
 
    “Büyüklük sadece ihtiyaç duyduğunuzda önemlidir. Örneğin GTA V yoğun bir dünyaya sahip ve oyunda jetler var. O nedenle haritanın çok büyük olması meşru görülebilir. Biz ise fazla derin olmasına odaklandık, bir barikatta 20 dakikalık bir oynanış istedik. Yani derinliğe daha fazla odaklandık ve daha geniş haritanın olmamasının sorun çıkarmayacağını düşündük. Oyun oldukça yoğun, Şikago şehri de aynı şekilde yoğun; ama şimdiye kadarki en büyük açık dünya oyunu beklemeyin. Kendinizi şu ana kadarki en yoğun açık dünya oyunu görmeye hazırlayın.”
Watch Dogs, 27 Mayıs’ta PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Wii U sürümü ise gecikmeli olarak çıkacak.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "“Watch Dogs En Yoğun Şehir Atmosferine Sahip Açık Dünya Oyunu”"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
LUIS FERNANDO LOPEZ
Ziyaretçi

değil gtav gta 4 e bile yaklaşamaz

wpDiscuz