in , , , ,

Volvo Construction Equipment DLC’si çıktı! (ETS 2 & ATS)

Volvo Construction Equipment DLC‘si ile ETS 2 ve ATS için Volvo CE markasına ait 5 farklı inşaat makinesi dorseleremize kargo olarak geliyor. SCS Software ve Volvo CE iş birliği ile orta büyüklükte belden kırmalı damperli kamyon, paletli ekskavatör, ekskavatör, toprak kompaktörü silindir ve lastik tekerlekli yükleyici ekleniyor. Her ürün grubundan 1 tane makine ekleme kararı almışlar. Volvo İş Makineleri DLC’sinin fiyatı oyun başına 18TL olarak belirlenmiş. Ancak her iki oyuna sahipseniz bir defa aldığınızda iki oyunda kullanılabilir oluyor. Amerika ve Avrupa’nın ağır nakliye dorseleri farklı kurallara bağlı olduğu için yükler de ona göre ayarlanmış.

Volvo markası ile yürütülen bu çalışma sonrasında Volvo FH5 ve Yeni Volvo VNL çekicilerinin oyunlara gelmesini beklemek hata olmaz. Umarız süreç bu yönde gelişir. Topluluk her iki oyundaki çekicilerin yenilenmesini istiyor.

ETS 2


A25G (Articulated Hauler)

The Volvo A25G is a medium sized articulated Dump Truck, weighing in at over 22 tons and measuring at over 3.3m (11ft) in height and 10m (33ft) in length! This machine is most commonly used in agriculture, mining, construction and highway maintenance.

SD160B (Soil Compactor)

The SD160B is a Soil Compactor which weighs 16 tons and measuring 3m (10ft) in height and 6m (20ft) in length! This machine is perfect for working on foundations, buildings, pavements, and other structures.

EC220E (Crawler Excavator)

The EC220E Crawler Excavator is the ultimate digging tool. Weighing 25 tons, 3m (10ft) in height and 9.7m (32ft) in length, it is used in mining, road building, civil engineering, general construction and more!

EW240E Material Handler (Excavator)

The EW240E Material Handler is made for all jobs large and small! At over 9.4m (31ft) in height and weighing 28 tons, it is the ultimate machine for the job at hand.

L250H (Wheel Loader)

The L250H Wheel Loader is a heavy-duty machine weighing 34 tons, 3.6m (12ft) in height and 7.3m (24ft) in length! It is perfect machine to dig, move, load and more at any jobsite.

 


ATS

 

20 Ağustos’ta ilk kez ortaya çıkmıştı.

 


ETS 2 ATS Volvo Construction Equipment DLC ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

iRacing ile Mercedes-AMG F1 takımı anlaştı! Lisanslı Formula 1 araçları geliyor…

ETS 2 Renault Trucks T Evolution için yeniden düzenlenen Diamond boyaması (renklendirilebilir)