UBOAT Denizaltı Simülatörü – İlk Oynanış [Video]
Connect with us

UBOAT

UBOAT Denizaltı Simülatörü – İlk Oynanış [Video]

Uboat denizaltı simülatörünün erken erişim sürümünü oynuyoruz. İlk bölümde eğitim modunu yapıyoruz. İkinci dünya savaşında geçen sandbox, survival türünde bir denizaltı simülasyonudur.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Uboat denizaltı simülatörünün erken erişim sürümünü oynuyoruz. İlk bölümde eğitim modunu yapıyoruz. İkinci dünya savaşında geçen sandbox, survival türünde bir denizaltı simülasyonudur.

Steam sayfası►https://store.steampowered.com/app/494840/UBOAT/
Uboat haber►https://www.simulasyonturk.com/merakla-beklenen-denizalti-simulatoru-uboat-cikti/
Uboat ana konu►https://park.simulasyonturk.com/t/uboat-denizalti-simulatoru-ana-konu/4825/

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Merakla beklenen denizaltı simülatörü Uboat çıktı!

Deep Water Studio tarafından geliştirilen denizaltı simülatörü UBOAT sonunda 30 Nisan 2019’da Steam üzerinden erken erişime açıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Deep Water Studio tarafından geliştirilen denizaltı simülatörü UBOAT sonunda 30 Nisan 2019’da Steam üzerinden erken erişime açıldı. Çok bekledik peki değdi mi? Eğitim modunu bitirip serbest oynanışa geçen biri olarak evet beklediğime değen özellikler gördüm ve memnun kaldım diyebilrim. Piyasada sınırlı sayıda bu türde simülasyon yapımı var. Uboat başarılı yapımlardan biri olmuş. 2. Dünya Savaşı döneminde geçen oyunda Alman denizaltılarını kullanıyoruz. Survival sandbox ile birlikte mürettebat yönetim mekaniklerine sahip. Ayrıca Türkçe dil desteği ile çıkış yapması da çok güzel. Kickstarter‘da destekleyen kişilere 3-10 Nisan arasıda oyun gönderilmişti. Artık herkes oynayabiliyor. PlayWay oyunlarını düşünecek olursak bu oyunun 3-5 ay sonraki hali daha da iyi olur. Çünkü gelişim durmuyor ve her zaman devam ediyor. Yaz aylarında ise UBOAT için modlama için yazılım geliştirme kitinin paylaşılması planlanıyor. Tam sürümünün 2020 yılında yayımlanacağı belirtiliyor.

Oyunun Steam fiyatı da 50 TL olmuş. Çıkışa özel %15 indirim var.


UBOAT

UBOAT İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen bir denizaltı simülasyonu oyunudur ama daha önce gördüğün hiçbir oyuna benzemez. Mürettebat yönetme mekaniklerine sahip, hayatta kalmaya dayalı bu serbest dünya oyununun ana teması, Alman denizcilerin yaşamı. Ev bildikleri denizaltı, her an denizcilerin mezarı olabilir.

UBOAT’ta gemini kontrol etmek için mürettebatını kontrol etmen, onların fiziksel ve ruhsal sağlığına göz kulak olman gerekir; çünkü aç, bitkin veya neşesiz olduklarında ufak bir çatışmayı bile kazanamazsın.

Hayatta kalma

Kapsamlı hasar sistemi, oyunun hayatta kalma unsurlarının temelidir. Alınan hasarın etkileri oyuncunun yaratıcılığının ve sakin kalma becerisinin sınırlarını zorlarken, benzersiz durumların ortaya çıkması muhtemeldir. Tüm mürettebatının hayatını kurtarmaya çalışabilirsin veya diğerlerini kurtarmak için birini arkada bırakabilirsin.

Gemin açık denizlerde dolaşırken sık sık yalnız olduğunun farkına varacaksın. Yönetim becerini kullanarak yolculukta harcayacağın kaynakları en iyi şekilde idare et ve özel durumlarda müttefiklerinden yardım isteyerek ya da düşman gemilerinin enkazını yağmalayarak kaynakları denizden topla.

  • Akümülatörlerinin daha uzun bir süre çalışması için gereksiz aygıtları devre dışı bırak.
  • Oksijeni korumak için mürettebatına ranzalarında kalmasını söyle.
  • Eğer mürettebatın morali düşükse, onlarla bir el iskambil oyna veya moral vermek için yakındaki radyo istasyonlarından müzik çal.

Kriegsmarine kariyeri

Oyunu oynarken Kriegsmarine karargâhından görevler alacaksın. Bunlar asla tek bir çizgide ilerlemez; görevler sırasında ilave emirler alabilir veya beklenmedik sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsin.

Görevleri cesurca tamamlamak komuta ettiğin birim için ilave bütçe kazanmanı ve u-bot’un kaptanı olarak gitgide artan itibarına saygı gösterilmesini sağlar. Gemini geliştirmen ve düşmanın teknolojisiyle yarışabilmen gerekir.

  • Parayla ödüllendirilmek için gemini geliştir.
  • İtibar puanlarıyla ilave izinler al.
  • Yeni torpido türleri, akustik aldatıcılar, karbondioksit emicileri ve çok daha fazlasını içeren yeni teçhizat satın al.
  • Yeni teknoloji araştırmalarını hızlandırmak ve çok daha fazlası için subaylarını karargâhta özel görevlere gönder.

Gerçekçi simülasyon

Oyunun simülasyon unsurları epey gerçekçidir ama asla oynanış kalitesini düşürmez. Kapsamlı simülasyon unsurlarına rağmen, UBOAT normal bir oyun gibi oynanabilir; kafa karıştırıcı mekanikleri öğrenmek, kontrol ettiğin birimin daha iyi bir kaptanı olmanı sağlar.

Safraların, geminin denginde bulunan her bir kompartıman üzerindeki etkisi ve dünyanın eğriliği gibi küçük şeyler bile oyunda gerçekçi olarak taklit edilir.

Mükemmeliyete farklı yollardan erişilebilir. İşleri hızlandırmak için yönetim becerini kanıtla ve subaylarını hızlıca görevlendir. Tabii bir işin iyi yapılmasını istiyorsan, onu kendin yapmayı tercih edebilirsin. Periskopun, hidrofonun veya 88 mm güverte topunun arkasına geçerek dizginleri eline alabilirsin!

Video

Steam

 

UBOAT ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Denizaltı Simülatörü UBOAT için çıkış tarihi açıklandı

30 Nisan’da denizaltımız ile derin sulara dalıyoruz! Deep Water Studio tarafından geliştirilen denizaltı simülatörü UBOAT için çıkış tarihi sonunda açıklandı. 30 Nisan 2019’da Steam üzerinden erken erişimle sabırsızla bekleyen oyunculara kavuşacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

30 Nisan’da denizaltımız ile derin sulara dalıyoruz! Deep Water Studio tarafından geliştirilen denizaltı simülatörü UBOAT için çıkış tarihi sonunda açıklandı. 30 Nisan 2019’da Steam üzerinden erken erişimle sabırsızla bekleyen oyunculara kavuşacak. 2. Dünya Savaşı döneminde geçen oyunda Alman denizaltılarını kullanıyoruz. Survival sandbox ile birlikte mürettebat yönetim mekaniklerine sahip. Ayrıca Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak. Kickstarter‘da destekleyen kişilere 3-10 Nisan arasıda oyuna gönderilecek. Ve NDA kaldırılacak.  Yaz aylarında ise UBOAT için modlama için yazılım geliştirme kitinin paylaşılması planlanıyor.

 Steam

Denizaltı Simülatörü UBOAT için sistem gereksinimleri açıklandı

Denizaltı Simülatörü UBOAT için yeni oynanış videosu

Okumaya devam edin

Haber

Denizaltı Simülatörü UBOAT için sistem gereksinimleri açıklandı

Denizaltı Simülatörü UBOAT için sistem gereksinimleri açıklandı. Çok yakında erken erişim sürümünün çıkmasını beklediğimiz oyun için Steam sayfasında en az ve önerilen sistem gereksinimleri paylaşıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Denizaltı Simülatörü UBOAT için sistem gereksinimleri açıklandı. Çok yakında erken erişim sürümünün çıkmasını beklediğimiz oyun için Steam sayfasında en az ve önerilen sistem gereksinimleri paylaşıldı. Erken erişim süresince bu sistem gereksinimlerinin değişebileceği de önemle vurgulanıyor.Yakında beta testlerinin başlayacağı da belirtilmiş. Türkçe dil desteği ile birlikte 2019’un ilk çeyreğinde bekleniyor. Ancak hala kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı. Bekliyoruz…

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
İşlemci: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 560 1GB (720p Low), GeForce GTX 750 Ti 2GB (1080p Low) veya AMD eş değerde bir kart
DirectX: Version 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 1060 6 GB (1080p High), GeForce GTX 1070 8GB (1080p Extreme) veya AMD eş değer kart
DirectX: Version 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu

 

Denizaltı Simülatörü UBOAT için yeni oynanış videosu

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler