Türk Yapımı Korku Hastanesi Oyunu Steam’de Yayımlandı!

2

Türk Yapımı Korku Hastanesi Oyunu Steam’de Yayımlandı!

Kırmızı Nokta Production müzik ve oyun stüdyosu Google Play için yayımladığı Horror Hospital / Korku Hastanesi oyununu Steam’de PC kullanıcılarına sundu. 6,00 TL’den satışa sunulan Horror Hospital paranormal aktivitelerin bulunduğu bir hastanede zekaya dayalı bir bulmaca oyunu sunuyor. Sadece korku oyunu olmadığı belirtilen oyun 18 saatten fazla oynanış süresi ile dikkat çekiyor.


Tanıtım yazısı;

EPİLEPSİ HASTASI İNSANLARA ZARARLI OLABİLİR!

Bu oyun zekaya dayalı bir bulmaca oyunudur. Sadece korku oyunu değil. Öngörülen oynanış süresi +18 saattir

Korkularınla yüzleşmeye hazır mısın?
Kendini korku ve dehşetin iç içe geçtiği karanlık bir hastane de düşün.

Paranormal aktivitelerle dolup taşan bir hastane.

Korku Hastanesi zihinsel bir hastanın zihninde geçen bir oyundur. Oyunun ilk kısmı hastanın zihninde, ikinci bölüm ise hastanın iyileşmesi ve uyanışı hakkında kısa bir bölümdür.

Korku Hastanesi oyunu bir akıl hastasının başından geçen olayları konu alıyor. Oyunda oyuncular eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybeden karakterin bakış açısından oyunu oynuyor. Ailesini trafik kazasında kaybeden karakterin akli dengesi bozuluyor ve yatırıldığı hastanede hem bilincini hem de hafızasını kaybediyor böylelikle de karakterin kendi zihninde olaylar gerçekleşmeye başlıyor.

Oyunun ilk bölümünde oyuncular öncelikle karakterimizin hafızasını ve bilincini tekrar geri kazanması için 8 adet fotoğrafı toplamaya çalışıyor ve fotoğraflar birleştiğinde hastanın aile fotoğrafı ortaya çıkıyor. Aile fotoğrafının ortaya çıkmasıyla birlikte oyunun akışı devam ediyor.

 


Steam

Horror Hospital
Horror Hospital
Developer: KNP
Price: 0,99 €

Google Play

The app was not found in the store. 🙁

SimülasyonTÜRK

2 YORUMLAR

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here