Türk Yapımı Car and Wall Steam Greenlight’da Destek Bekliyor!

0

Türk Yapımı Car and Wall Steam Greenlight’da Destek Bekliyor!

Gaming İstanbul 2017’nin indie alanında ziyaret edip oynadığımız oyunda 3. köprü bile var.

Zettanium tarafından geliştirilen Car and Wall oyununda hazırlanan haritalarda offroad araçlarıyla çeşitli engelleri aşarak ya da duvarları vb. objeleri kırarak puan toplayabiliyorsunuz. Mobilde iOS ve Android için geliştirilen oyun aynı zamanda 3 aylık bir geliştirme sonrasında PC için çıkış yapacak. Şu an Steam Greenlight‘da yeşil ışık almayı bekliyor. Gaming İstanbul 2017‘de test ettiğimiz oyunda Yavuz Sultan Selim Köprüsü(3. köprü) bile bulunuyor. Ayrıca yine belirttiklerine göre Türkiye’de geçen haritalar geliştirmeye devam edecekler. Türkiye’de Erzincan’da bulunan dünyanın en büyük ikinci karanlık kanyonu olan Kemaliye Karanlık Kanyonu Car and Wall’da yer alacak.

Tavsiyelerimize gelecek olursak bu oyuna benzer pek çok oyun bulunmakta fakat hiçbiri Türkiye’nin önemli alanlarında geçmiyor. Oyunda bulunacak haritaların tamamen Türkiye’de herhangi bir tarihi, turistik mekanda geçmesi özgün ve oynanabilir kılacaktır.

Oyun Özellikleri

• 8 farklı harita
• 40 farklı bölüm
• 8 adet geliştirilebilir araç (araç sayısında artış olabilir)
• Garaj
• Benzersiz ve gerçekçi araç sürüş hissi
• Gerçekçi ve kaliteli grafikler
• Farklı oyun modları (zamana karşı, kariyer, meydan okuma vb.)

Geliştirilmekte Olan Özellikler

Oyuna yeni özellikler, araçlar ve haritalar ekleyerek geliştirmeye devam etmekteyiz. Oyuna eklenecek özellikler arasında, bomba bağlı tuzak duvarlar, duvarların içerisinde araç geliştirmeye yönelik yada avantaj sağlatacak gizli objeler, gizli tuzak çukurları, farklı açık dünya haritaları, görev bölümleri vb.

 

SimülasyonTÜRK

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir