in , ,

Trucks World Cup 2020 final oylamasında Burakref yarışıyor!

Trucks World Cup 2020 final oylamasında Burakref yarışıyor!

Renault Trucks tarafından desteklenen Trucks World Cup 2020 yarışmasında sona gelindi. SCS Software‘ın ETS 2 için Renault Trucks araçlarıyla düzenlediği ekran görüntüsü yarışmasında 1 ayın ardında final oylaması bugün yapılacak. Yarışmaya 3 Türk oyuncu katılmıştı. Aşama aşama elenen oyunculardan sadece Burakref finale kalabildi. Ancak bu da çok garip bir şekilde oldu.

Yarı final oylamasında Burakref ve Ilya 29 Rus yarışmıştı. Burakref birkaç puan önde bitiriyorken oylamanın son dakikalarında ani bir atakla Ilya 29 Rus öne geçmiş ve birkaç puan farkla kapatmıştı. Daha önce elediği diğer yarışmacılardan da hile kullandığı yönünde şüpheli mesajlar gönderiliyordu. Ancak Rusya topluluğu desteklemiş olabilir ve bu gayet doğal. Bunun ardından Ilya 29 Rus, SCS’ye ulaşarak karşıdaki aracın onun aracından daha güzel olduğunu ve finali onun hak ettiğini belirterek yarışmadan çekilme kararı almış.


Bugün saat 14.00’ten itibaren Renault Trucks Instagram hesabının story kısmında oylama başlayacak. Spring ve Burakref yarışacak. Türk topluluğu olarak Burakref’in fotoğrafını destekliyoruz.

Oylarınızı kullanmak için https://www.instagram.com/stories/renaulttruckshq/2320426322255997070/

 

Yarışmada Ati (Atilla Aslıhan) ve modlarıyla tanıdığımız Blade 1974 de yarıştı. 1/8 Final oylamasında JuanJuanito10’a karşı çok az farkla kaybederek elendi.

Kazanan kişiye Thrustmaster T150 direksiyon seti ile birlikte şu an henüz açıklanmayan gizli bir ödül verilecek. Yarışmada ikinci gelen ise Steam anahtarları ile Thrustmaster eSwap Pro Controller Gamepad sahibi olacak. Yarışmanın her aşamasında yarışan kişilere de çeşitli ödüller veriliyor.

 

TWC 2020 ana konusu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fernbus Simulator’ın Mercedes-Benz Sprinter W906 minibüs DLC’si yayınlandı

EVR’nin ETS 2 – 1.37 FMOD uyumlu Actros MP4 ses modu çıktı!