Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel TruckersMP için ProMods 2.42 harita modu yayımlandı!

TruckersMP için ProMods 2.42 harita modu yayımlandı!

Yazar SimülasyonTÜRK

ProMods 2.42 ile ETS 2’nin multiplayer modu TruckersMP’ye uyumluluk getiriliyor. Bu sürümde yeni bir içerik yok sadece TruckersMP‘de çalışması için uyarlanmış.  Eğer multiplayer modunda oynamayacaksanız 1.35 sürümü için tekrar indirmenize gerek yok. ProMods 2.42 sürümü sadece ETS 2’nin 1.35 güncellemesinde çalışıyor.

Şu an TruckersMP’de ProMods sunucuları henüz açılmadı. ProMods sunucuları açıldığında bu mod ile birlikte devasa haritada multiplayer oynayabileceksiniz.

ProMods haritası artık multiplayer oynanabilecek!

Bu uyumluluk için bir sürü düzeltme yapılmış. Haritadaki tüm prefab verilerinde birkaç büyük değişiklik yapılması gerekmiş. Bu nedenle 2.42 sürümünü “açık beta” olarak kabule diyorlar ve TruckersMP’de ProMods oynarken ortaya çıkabilecek olası sorunlar hakkında veri topluyacaklar.

ProMods asla TruckersMP ile çalışmak için tasarlanmadığından her şeyin ilk denemede çalışmasını başarabilmek çok zor bir iş olmuş. ProMods 2.42 sürümü 1-2 aylık bir zaman içerisinde şu an açık betada olan 1.36 güncellemesine uyarlanacak.

ProMods 2.42 Teaser

 

ProMods 2.42 nasıl kurulacak? TruckersMP’de nasıl çalışacak?

Bu harita modunu promods.net adresinde üye olarak Download kısmından parça parça indirebiliyorsunuz. Paypal ülkemizde kapalı olduğundan 1 Dolar verip tek parça indirme bağlantısı satın alamıyoruz. Ancak mod tamamen ücretsiz sadece oradaki parça parça bağlantılara girip indirmeniz gerek yok. Üye olmadan yapmanız mümkün değil. İndirilen dosyalar 7zip programı ile açılıyor. Kurulu değilse lütfen kurunuz. (ProMods indirme sayfası Türkçe dil desteğine sahiptir)

ProMods haritası artık multiplayer oynanabilecek!

Belgelerim/EuroTruckSimulator2/mod klasörüne aşağıda adı belirtilen dosyaları yükleyin. Daha sonra ETS 2’yi açın ve Mod Yöneticisinde bu modları aktifleştirin. DEF dosyası en üstte olacak şekilde ayarlayın.

  • promods-def-v242
  • promods-media-v242
  • promods-map-v242
  • promods-model1-v242
  • promods-model2-v242
  • promods-model3-v242
  • promods-assets-v242

TruckersMP’ye de girdiğinizde sunucu otomatik olarak bu dosyaları profilinizde tarayacak ve girişinize onay verecek. Resmen desteklenen bir mod olduğu için böyle yapıyor. Bunun dışında kalan diğer modlar desteklenmiyor.

 

Gerekli DLC: Scandinavia, Going East, Vive la France, Italia, Beyond the Baltic Sea

Uyumlu Oyun Sürümü: 1.35.x

 

ProMods ve TruckersMP nasıl olacak? Buradan okuyabilirsiniz.

ProMods haritasına multiplayer desteği geliyor! [ETS 2 TruckersMP]

 


Euro Truck Simulator 2 forum sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

SimülasyonTÜRK

9 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

9 yorum

Avatar
Anıl Eki 20, 2019 - 03:59

Tüm DLC’ler mevcut, yeniden indirdim ve belirtildiği gibi kurdum, bütün ek modları ve abonelikleri kaldırdım, yeni bir hesap bile açtım ancak online server a girerken dosyalar yok diye hata veriyor.

Cevapla
Simülasyon Türk
Simülasyon Türk Eki 20, 2019 - 12:54

Şöyle yapın önce gireceğiniz profile single’da promodsları aktifleştirerek girin ve daha sonra orada kaydettikten sonra TruckersMP’de ProMods sunucusuna girmeye çalışın. Bütün dosyalarınızın tam olması gerekiyor yani def vb. ve def dosyası mod yöneticisinde diğer dosyaların üzerinde olmalıdır.

Cevapla
Avatar
eray Eki 20, 2019 - 17:26

aynı hatayı ben de alıyorum

Cevapla
Avatar
eray Eki 20, 2019 - 18:07

Tamamdır çözdüm.. Def dosyasını yeniden yükle en alttaki iki ticki işaretleme mümkünse

Cevapla
Avatar
eray Eki 20, 2019 - 17:35

Denilen herşeyi yaptım single da girerken sorun yok ama multideki promods serverine giriş yaparken mod klasöründeki bir dosya eksik diyor

Cevapla
Avatar
bektaş Eki 20, 2019 - 20:21

Bendede aynı sorun var single girdiğimde problem yaşamıyorum online girince mod dosyaları görmüyor.

Cevapla
Avatar
RÜŞTÜ Eki 21, 2019 - 12:23

Ben bu promods 2.41 de oynadım ama 2,42 için def dosyasını oluşturduktan sonra indirmeme hiçbir şekilde izin vermiyor. Devamlı olarak ”Üzgünüm! Erişim reddedildi. Bağlantı sınırı aşıldı! ” hatası veriyor daha henüz birşey indirmememe rağmen. Modemi defalarca kapatıp açtım , farklı IP aldırdım ama yine de olmadı , ertesi gün yine denedim hep aynı hata

Cevapla
Avatar
soner Eki 23, 2019 - 15:41

merhaba;
Bende indiridim fakat mod uyumsuz hatası alıyorum.
Sürüm : 1.35.3.4s(64 bit)

Cevapla
Avatar
vedat Eki 29, 2019 - 23:38

merhaba teklink halınde yukleme imkanınınz varmı çok makbule geçer

Cevapla

Yorum yazın