Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıTruck Simulator Europe 3 Truck Simulator Europe 3’de yer alan çekicilerin yapılandırma seçenekleri tanıtıldı! (video)

Truck Simulator Europe 3’de yer alan çekicilerin yapılandırma seçenekleri tanıtıldı! (video)

Yazar SimülasyonTÜRK

Truck Simulator Europe 3’de yer alan çekicilerin yapılandırma seçenekleri tanıtıldı! (video)

Wanda Software, Truck Simulator Europe 3‘teki çekicilerin yapılandırma seçeneklerine ait bir video paylaştı. Videoda gördüğümüz lisanssız Stream(Scania) çekicisinde 4X2, 6X2, 6X2L, 6X2/4, 6X2/4 Midlift, 6X2L Taglift, 6X4L, 6X6L ve 8X4 şasiler bulunuyor. Oyundaki tüm çekicilerin şasi, kabin, motor, şanzıman, modifiye parçaları ile birlikte renk ve boyaması değiştirilebiliyor. Motor gücü, tork, kabin, aks sayısı, şanzıman ve vites oranları ile retarder durumları seçtiğiniz yapılandırmaya göre değişiklik gösteriyor. Normal yükler dışında daha ağır yüklere uygun bir şasi seçip aracın performansını belirleyebiliyorsunuz.

Kullanıcı arayüzü ise harika tasarlanmış. Geçtiğimiz hafta kirlenme özelliği ve yıkama istasyonu tanıtılmıştı. Tüm bu ayrıntılı özellikler ile ETS 2’nin mobil versiyonu olarak değerlendiriliyor. Sıradaki videoları sabırsızlıkla bekliyoruz.

 


Truck Simulator Europe 3 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın