Truck Simulation 19 için Kenworth Araçları Tanıtım Videosu Yayınlandı
Connect with us

Truck Simulation 19

Truck Simulation 19 için Kenworth Araçları Tanıtım Videosu Yayınlandı

Temmuz 2018’de duyurulan mobil kamyon simülatörü Truck Simulation: America adını değiştirmiş ve Truck Simulation 19 olmuştu. Bu yılın çeyreğinde iOS ve Android işletim sistemli cihazlara çıkması planlanan oyun için bugün Kenworth araçlarına yönelik bir tanıtım videosu yayınlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Truck Simulation 19 için Kenworth Araçları Tanıtım Videosu Yayınlandı

Temmuz 2018’de duyurulan mobil kamyon simülatörü Truck Simulation: America adını değiştirmiş ve Truck Simulation 19 olmuştu. Bu yılın çeyreğinde iOS ve Android işletim sistemli cihazlara çıkması planlanan oyun için bugün Kenworth araçlarına yönelik bir tanıtım videosu yayınlandı. T680, T880 ve W900 modelleri orijinal kabinleri ile birlikte oyunda yer alıyor. Elbette sadece Kenworth yok. Mack model çekiciler de oyunda yer alacak. Jujubee tarafından Unity ile geliştirilen yapım Astragon Entertainment tarafından yayınlanacak.

İyi seyirler…

Yayınlanan diğer ekran görüntüleri;

 

Mobil Kamyon Simülatörü “Truck Simulator America” Duyuruldu!

 

SimülasyonPark’taki Truck Simulation 19 ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Truck Simulation 19

Mobil Kamyon Simülatörü “Truck Simulator America” Duyuruldu!

Truck Simulation 16’nın veliahtı geliyor. Astragon Entertainment yeni bir mobil simülasyon oyunu duyurdu.

Simülasyon Türk

Published

on

Mobil Kamyon Simülatörü “Truck Simulator America” Duyuruldu!

Truck Simulation 16’nın veliahtı geliyor. Astragon Entertainment yeni bir mobil simülasyon oyunu duyurdu. Daha önce farklı bir stüdyonun geliştirdiği Truck Simulation 16 oldukça beğenilmişti şimdi ise onun yolundan Amerikan topraklarına giden yeni bir mobil kamyon simülatörü geliyor. Yine Astragon firmasının Polonyalı iş ortaklarından olan Jujubee tarafından geliştirilen Truck Simulator: America 2018 yılının son çeyreğinde iOS ve Android mobil işletim sistemleri için çıkış yapacak.

Beta testleri!

Stüdyo Truck Simulator America için bir kapalı beta testi organiz etmiş. Buradaki döküman üzerinden başvurabilirsiniz. Çıkıştan önce oynama fırsatı verilip geri bildirimleri toplamak için güzel bir yöntem. 1 Ağustos’ta kadar başvurular toplanacak ardından kabul edilenler 6-12 Ağustos tarihleri arasında Truck Simulator America’nın kapalı betasını test edebilecekler.

Aslında bu oyuna uzak değiliz çünkü Astragon geçtiğimiz yılın sonunda TransRoad: USA adlı tycoon oyunu yayınlamıştı. Şimdi ise mobilde devasa bir Amerikan haritasında TIR sürme imkanı verilecek. Construction Simulator 2 için alınan Kenworth Trucks ve MACK Trucks lisansları Truck Simulator America’da da bulunuyor. Oyuncular lisanslı markalarının farklı model çekicilerini kullanabilecekler. Başlangıçta harita doğu yakasının eyalet şehirlerini içerecek. Ardından ücretsiz güncellemelerle orta ve batı Amerika eyaletleri çıkacak. Özetle Amerika Birleşik Devletleri’nin New York, New Orleans, Houston, Chicago gibi şehirleri arasında başlangıçta oynayabileceğiz.

Grafiklerin bir önceki oyuna göre iyileştirildiğini ve yeni özeliklerle donatıldığını görüyoruz. Aslında şu an mobil platformlarda var olan benzer kamyon simülatörlerine nazaran daha profesyonel bir oyun geliyor. İlk oyun oldukça iyi olmuştu yeni oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tanıtım videosu

https://youtu.be/llmVbi-cjGI

Jujubee’den Take Off – The Flight Simulator adlı mobil uçuş simülatörünü oynamıştık. Daha sonra PC’ye uyumlu sürümü yayınlanmıştı. Truck Simulator America’dan da aynı şekilde dolu bir oyun bekliyoruz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler