Ana Sayfa Haber Truck & Logistics Simulator’ın Çıkış Tarihi Açıklaması

Truck & Logistics Simulator’ın Çıkış Tarihi Açıklaması

Yazar SimülasyonTÜRK

Truck & Logistics Simulator’ın Çıkış Tarihi Açıklaması

Mobil, Switch ve PC için beklenen Truck & Logistics Simulator‘ın geliştirici Simula Games’ten çıkış tarihi üzerine yeni bir açıklama geldi.

Simula Games’in resmi açıklaması;

Bildiğiniz üzere oyunun çıkış tarihini Mayıs ayı olarak duyurmuştuk. Henüz çıkış tarihimiz kesinleşmese de sizi kontrolümüzde olmayan ertelemeler hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Anlaşmamız gereği oyunumuzu mobil platformlardan önce Nintendo Switch’de yayınlamamız gerekiyor. Bu konsola geliştirirken yaşadığımız problemler sebebiyle zaten 2019 sonuna planladığımız çıkış tarihini bu senenin Mayıs ayına kadar ertelemek durumunda kaldık.

Nintendo, oyunumuzu test ederek onayladıktan sonra çıkış tarihimiz 5 Mayıs 2020 olarak belirlenmişti. Mobile de yaklaşık 1 hafta sonrasında çıkış yapmayı planlıyorduk. Yayımcımızın desteğiyle oyun çeşitli ülkelerde kutulu olarak da satılacak ve oyunu içeren SD card benzeri kartuş Japonya’da oyun da yüklü olarak üretiliyor ve ulaşması bir buçuk ay sürüyor.

Şubat ayında, salgın hastalık sebebiyle kartuş üretiminin durduğunu ve sipariş almadıklarını öğrendik. Şubat sonunda ise çoğu ülkede oyunun satılabileceği mağazalar belirsiz bir süre için kapandı.
Bu durum sebebiyle planlarımızda değişiklik yaptık ve mobil versiyonu ertelemek zorunda kaldığımız için Steam (PC) Erken Erişim çıkışını öne çekmeye ve Nintendo Switch ile Steam’de aynı zamanda yayınlamaya karar verdik. Bu sebeple de mobile özel yapmamız gereken çalışmaları ertelemek zorunda kaldık.

Steam Erken Erişimi ve Nintendo Switch için henüz kesinleşmemiş çıkış tarihimiz Haziran ayının sonudur. Mobil için ise Temmuz ayının ortasını planlıyoruz.

Bu süreçte oyuna eklediğimiz yeni özellikleri ve gelişmeleri 3-4 hafta içinde Youtube ve benzeri platformlarda görebileceksiniz. Steam/Nintendo için kesinleşmiş çıkış tarihimizi de aynı zamanlarda duyuracağız.

Oyunu Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz. (Önümüzdeki ay Türkçe sayfa eklenecek.)

Yeni Ekran Görüntüleri

Yeni sürüm geldiğinde biz de kanalımızda bir video ile yenilikleri aktaracağız.

Truck & Logistics Simulator ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
off road delisi May 2, 2020 - 21:18

haberi görünce çok heyecanlandım lan :DD bu oyunu çok beğendim özellikle araç fiziklerini. çıkışını dört gözle
bekliyoruz simüle games reyiz yapmış aga.
abi şu oyunun güzelliğine bakar mısınız https://i.imgyukle.com/2020/05/02/raN64M.jpg
ets2’nin rakibi bu oyundur

Cevapla
Avatar
off road delisi May 2, 2020 - 21:21

fort transit en sevdiğim favori aracım olacak :DD bu oyunu geliştirenlerin ellerine sağlık umarım çok yakında çıkarda doya doya oynarız. oyun çok tatlı abi özellikle haritanın kurgu olmasını çok sevdim :DDDD

Cevapla
Avatar
Afrin May 16, 2020 - 03:45

Valla bu oyunu bekle bekle bir hal olduk artık, çıksın artık ya 😀

Cevapla

Yorum yazın