Truck Driver'dan Oynanış Videosu Geldi!
Connect with us

Haber

Truck Driver’dan Oynanış Videosu Geldi!

Hollandalı geliştirici Triangle Studios tarafından SOEDESCO için geliştirilen Truck Driver isimli yeni kamyon simülatörü geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Truck Driver’dan Oynanış Videosu Geldi!

Hollandalı geliştirici Triangle Studios tarafından SOEDESCO için geliştirilen Truck Driver isimli yeni kamyon simülatörü geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Real Farm‘dan sonra açıkçası stüdyonun pek şansı olmasa da paylaşılan videoda Truck Driver, PlayStation 4 ve Xbox One başta olmak üzere PC için yayınlanacak. Konsolda bu tarz hazırlanmış ETS 2 benzeri bir oyun ilk kez gelmiş olacak. Videoda farklı yükler, dorse tipleri, çekiciler ile kariyer ilerlemesini görebiliyorsunuz. Çekicilerimizi ve genel olarak şirketimizi yükseltebiliyoruz. Türkçe dil destekli oyun için PC’de modlama desteği bile araştırılıyor. Ancak videoyu izleyince basit bir kamyon simülasyon oyunundan başka bir şey göremiyorsunuz. Grafikler ve oyun ortamı daha önce geliştirdikleri çiftçilik simülasyonuna göre daha iyi duruyor. Şehirler arası kilometrelerce süren seferleri yapmak için daha iyi özelliklere ihtiyaç var. Fakat bu seviye ile bile On the Road isimli oyundan daha iyi duruyor.

 

Steam

 • Bir kamyon sürücüsü olarak kariyerinize odaklanan bir kamyonculuk deneyiminin tadını çıkarın
 • Yaptığınız her iş ile yöre halkıyla olan ilişkilerinizi güçlendirin
 • Kamyonunuzu çok sayıda parça ile kişiselleştirin ve zevkinize göre ayarlayın
 • Geniş bir açık dünyayı keşfedin ve sizinle gelişmesini izleyin
 • Harika manzaralar ve tamamen keşfedilebilir şehirlerde gezinin

 

Truck Driver ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Comment

1 Comment

 1. ömer

  Ara 8, 2018 at 10:29

  bu ne ya. 5 para etmez.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software, ETS 2 için Baltık Video Yarışması Düzenliyor

Beyond the Baltic Sea DLC’sinin çıkışı kutlamak adına SCS Software stüdyosu Euro Truck Simulator 2 için topluluk videolarıyla bir yarışma düzenliyor. Videoların Beyond the Baltic Sea genişlemesinde çekilmesini isteyen SCS burada daha çok sinematik, film gibi çalışmalar istiyor.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software, ETS 2 için Baltık Video Yarışması Düzenliyor

Beyond the Baltic Sea DLC‘sinin çıkışı kutlamak adına SCS Software stüdyosu Euro Truck Simulator 2 için topluluk videolarıyla bir yarışma düzenliyor. Videoların Beyond the Baltic Sea genişlemesinde çekilmesini isteyen SCS burada daha çok sinematik, film gibi çalışmalar istiyor. Özetle Baltık’ta süresi çok kısa olan iyi açılardan çekilmiş, efektlerin de kullanılabileceği bir video isteniyor. Burada let’s play olan oynanış videolarını göndermek yasak. Daha yaratıcı, Baltık mimarisini ön plana çıkaran videolar hazırlanması gerekiyor. 31 Aralık tarihine kadar projeler gönderilebilecek ardından SCS takımı buradan üç kazanan seçecek ve onlara kendi online mağazalarında harcayabilmeleri için 100 Euro verecek. Ancak elbette ödülde mesele bu değil. Kazanan kişilerin videoları SCS oyunlarının sosyal ağlarında paylaşılacak. Başarılı olan video yapımcıları çok daha fazla kişi tarafından tanınabilecek. Çok sayıda katılımcı olursa stüdyo burada daha fazla ödül verebilirmiş.
 

Şartlar (dikkatle okuyunuz):

 • standart oyun & DLC kullanılmak zorunda(SCS içeriği) yarışmaya katılacağınız için burada herhangi bir mod kullanmamanız gerekiyor aksi halde diskalifye edilirsiniz(ETS 2’nin resmi DLC’leri olabilir)
 • oyun fonksiyonlarından geliştirici kamerası (serbest kamera) kullanılabilir(tavsiye ediliyor)
 • herhangi bir çekici & dorse kombinasyonları kullanılabilir
 • videonun Beyond the Baltic harita genişlemesindeki yerlerde çekilmesi gerekiyor.
 • videonun orijinal dosyalarını saklamalısınız eğer yarı profesyonel bir oluşturucuysanız geliri de tutmanız gerek (buradan SCS’in oyunlarındaki para kazanma lisansını okuyabilirsiniz)
 • tüm videoların YouTube üzerinde herkese açık bir şekilde yüklenmesi gerekiyor, görüntüleme sayılarının artması için SCS burada kendi sosyal ağlarında paylaşarak yardımcı olacak
 • YouTube bağlantısını, isminiz / kullanıcı adınız ile birlikte contest@scssoft.com adresine gönderin – E-posta başlığına “Baltic Video contest” yazılması gerekiyor.

Teknik kurallar:

 • Uzunluk: 80-90 saniye(80’dan az, 90’dan fazla olmayacak)
 • Çözünürlük: 1920×1080 veya daha yükseği

Son başvuru tarihi:
31 Aralık 2018 22:59 UTC (23:59 CET) tarihine kadar projeler teslim edilmesi gerek.

 
 
 
SimülasyonTÜRK
Continue Reading

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 ilk 10 Günde 1 Milyondan Fazla Kopya Satmaya Başardı!

20 Kasım’da çıkış yapan çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19 yapılan açıklamaya göre ilk 10 günde 1 milyon kopyadan fazla satmayı başarmış.

Simülasyon Türk

Published

on

20 Kasım’da çıkış yapan çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19 yapılan açıklamaya göre ilk 10 günde 1 milyon kopyadan fazla satmayı başarmış. PC/MAC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanılabilir olan yapım bunun için teşekkür ediyor. FS 19 için son olarak 1.2.1 güncellemesi ile birçok sorununu çözen yama yayınlamıştı. Bunun arasında elbette en önemli özellik landscaping / peyzaj mekaniğinin gelmesi olmuştu. Böylece artık çiftliklerimizi sıfırdan çok dah iyi bir şekilde araziyi şekillendirerek kurabileceğiz. Sıradaki güncelleme merakla bekleniyor çünkü hala ekipmanları el ile bağlama yok. Hava ve güç hortumlarını takabildiğimiz özelliğin ilk sürümde olması bekleniyordu. Grafiksel değişimden memnun olan oyuncular buna rağmen onlarca özelliğin yıllarca aynı şekilde basit halde bırakılmasına tepkili! Giants Software bakalım önümüzdeki süreçte neler getirecek? Oyuncular her zaman kullandıkları modları beklemeye devam ediyor…

Ayrıca FS 19 çekilişimiz sonuçlandı.

Çıkış videosu

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Haber

Oto Yıkama Simülatörü “Car Wash Simulator” Duyuruldu!

İç dış yıkama temizleme kaça olur? Playway her mesleğin simülasyon oyununu yapmaya devam ediyor.

Simülasyon Türk

Published

on

Oto Yıkama Simülatörü “Car Wash Simulator” Duyuruldu!

İç dış yıkama temizleme kaça olur? Playway her mesleğin simülasyon oyununu yapmaya devam ediyor.

1Z Games isimli stüdyonun geliştirdiği oyunda bildiğiniz oto yıkama dükkanı açıyoruz. Car Wash Simulator‘da arabaları köpük, su kullanarak dışını temizliyor, cila çekiyor, içini bile temizleyebiliyoruz. Burada yine klasik Playway oyunlarında olan ilginç oyun mekanikleri yer alıyor. Kurgusal Amerikan haritasında geçen oyunda sıfırdan başlıyor, müşteri kazanmaya çalışıyor, arabasını yıkadığımız müşterilerle içinde yasal olmayan unsurlar bulduğumuzda polislerle sorun yaşayabiliyoruz. İtibarımızı yükselterek daha  fazla para kazanabilecek, kullandığımız aletleri yükseltebileceğiz. Aşağıdan videosunu izleyebilirsiniz. Movie Games ve Playway S.A. tarafından yayınlanacak olan oyun 2019 yılında çıkacak. Oyun diğerleri gibi popüler ve başarılı olabilecek bir mesleğe odaklandığı için ilgi görecektir. Türkçe dil desteğiyle yayınlanacağını da ekleyelim. Sabırsızlıkla bekliyoruz… Ancak o kadar çok oyun çıkıyor ki hepsini oynamaya vaktimiz artık gerçekten yok!

Tanıtım videosu

 

Özellikler:

 • İşi büyütme
 • Ekipmanları yükseltme
 • Rekabete girme
 • Zamanınızı planlama
 • Polis ya da mafya ile işbirliği yapabilme
 • Saygınlık ve itibar kazanabilme

Steam

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler