in , ,

Truck Driver, PC için yayınlandı

Truck Driver‘ın PC sürümü Epic Games Store ve Steam’de satışa çıktı! Konsollar için yayınlandıktan sonra çeşitli güncellemeler alan ve bir türlü çıkmayan PC sürümü Steam’de 49 TL’den yayınlandı. SOEDESCO, Truck Driver kamyon simülasyon oyununu konsollara çıkardıktan sonra geliştirici stüdyosunu değiştirip Brezilyalı Kokku Studios ile çalışmaya başlamıştı. Oyunu güncelleyip çeşitli iyileştirmeler yapan bu stüdyo yine de uzun vadeli bir plan oluşturamadan PC sürümünü ortaya koyuyor. Topluluğun çok bir beklentisi olmasa da SOEDESCO için bir serinin başlangıcı oldu. Kurgusal haritası, lisanssız taklit çekici modelleri ve hikaye, görev, kargo sistemi ile basit bir kamyon simülasyon oyunu dünyası sunuyor. Unity’de geliştirilen oyuna birkaç ay önce çekiciler için çizilme ve hasar efekti getirildi. Truck Driver ilk ortaya çıktığından beri kaderi belli olsa da alternatif yapımcıları görmek iyi oluyor. Bundan sonraki adımlarını merakla bekliyoruz. Daha ciddi rakiplere de ihtiyacımız var.

PC özelliklerinin tanıtım videosu


Truck Driver’da Kamyon Şoförü kariyerinde ilerle! Çok çeşitli yükleri taşı ve yerel halk arasında adını duyur. Truck Driver’da temelden başla, iş al, yeni kamyonlar ve parçalar satın al ve saygı duyulan bir Kamyon Şoförü ol!
Babanın kamyonu miras kaldığında yeni bir şehre taşınarak şansını denemeye karar veriyorsun. Burada adını duyurmak ve yerel halkın saygısını kazanmak senin elinde. Kusursuz bir açık dünyada sürüş yap, inşaatçıdan oduncuya kadar her türden insanla birlikte çalış ve Truck Driver’da bir Kamyon Şoförü olarak babanı onurlandır!

Özellikler

  • Kamyon şoförü kariyerine odaklanan kamyonculuk deneyiminin keyfini çıkar
  • Her iş sırasında yerel halk ile güçlü ilişkiler kur
  • Onlarca parçayla kamyonunu özelleştir ve istediğin gibi düzenle
  • Farklı yerlerde ve ilginç konumlarda gez

Truck Driver – Epic Games Store sayfası için buraya tıklayın.

Steam


ekran görüntüleri


tanıtım videosu

 

Truck Driver, 19 Eylül 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanmış ardından ise 17 Kasım 2020’de Nintendo Switch için çıkmıştı. Şimdi ise 27 Mayıs 2021’de PC için Steam ve Epic Games Store’da yayınlandı.

 


Truck Driver ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Mobil oyun sandım. ETS 2 varken bunlara gerek yok gibi bir şey. Çok farklı bir şey yapılsa extreme trucker gibi belki oynanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Volvo VNL Ağır Nakliye Modlu 1.41 Convoy Multiplayer – American Truck Simulator

OMSI 2 için İstanbul’da geçen tramvay ve otobüs hattı mod projesi Istanbul Behind The Walls duyuruldu!