Ana Sayfa Haber Truck and Logistics Simulator için İlkbahar güncellemesi yayınlandı

Truck and Logistics Simulator için İlkbahar güncellemesi yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

Simula Games, Truck and Logistics Simulator için İlkbahar güncellemelerini başlattı. İlk güncelleme ile birçok özellik ve iyileştirmeler geliyor. Artık yükleri güvenli taşıyabilmek için onları kayış veya zincirle bağlayabiliyoruz. Haritaya yeni lokasyonlar ekleniyor. Açık dünya iyileştiriliyor, araçlar geliştiriliyor ve sürüş fiziklerinde ciddi çalışmalar yapılıyor. AI trafik için de çeşitli iyileştirmeler bulunurken performans optimizasyonu için de gerekenler yapılmış.

Yakında ise uzun süre önce duyurulan yeni Transporter aracı ile yeni yükleme aracı gelecek.

 

 • Gerçekçiliği yükseltmek için araç süspansiyonları ve lastik fizikleri güncellenmiş. Çekici araç ve dorse arasındaki etkileşim geliştirilmiş. Araçlara fiziksel olarak davranan aks modeli eklenmiş. Klavye ve gamepad ile direksiyon davranışını iyileştirmek için “Steering Sensitivity” ayarı getirilmiş. Paletler ve forklift arasındaki çarpışma fizikleri de elden geçiriliyor.
 • Tüm araçlar için yakıt, sıcaklık göstergeleri ve dashboard ışıkları eklenmiş. Interior kokpitte koltuk pozisyonunu yukarı aşağı indirme getirildi. Çoğu aracın tekerlek ve jant modelleri geliştirildi. Araçların fiyatları güncellendi.
 • Görevlerde artık yüklerinizi sabitleyebilmek için kayış ve zincir eklenmiş. Forkliftli kamyon yükleme görevlerinde artık bir kargo paleti daha var.
 • Grafikler ve Optimizasyon aşamasında ise özel grafik seçenekleri getirildi(Shadow Quality, motion blur ve diğerleri). Yapılan grafik optimizasyonu ile FPS 90%’a kadar artırıldı. Yansımalar ve gece aydınlatması önemli ölçüde geliştirildi. Aydınlatma ve gölgeler de iyileştirildi. Bulutların yansımaları aynalara eklendi.
 • Haritaya dar yolları olan eski yerleşimler eklendi. Birçok yeni dağ yolu çizildi. Yeni Avrupa tarzı trafik lambaları ve levhaları eklendi. Arazinin görsel netliği yükseltildi. Bazı yollarda tümsekler azaltıldı ve virajlar iyileştirildi.
 • Trafik kısmında AI(yapay zeka) ciddi bir şekilde geliştirildi. Trafik Yoğunluğunu ayarlama getirildi.
 • Seslerde ise tünellere yankı efekti eklendi.
 • Kullanıcı arayüzünde mini haita için yenileme hızı yükseltildi. Ayrıca arayüzdeki ayna ayarı da kalıcı yapıldı. Daha iyi kontrast için arayüzdeki araç resimleri yeniden oluşturuldu.
 • Multiplayer’da trafik lambaları artık senkronize olarak çalışıyor. Tüm oyuncular ile oynarken oyuncu listesinde çarpışmaları kapatma seçeneği eklendi. Dorselerin sinyal lambaları, geri vites lambası gibi özellikler senkronize edildi.
 • Düz vites ve H-Shifter desteğinde iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri yapıldı. Multiplayer’da araç kurtardığında yaşanan görevin yeniden başlaması, çarpışmaların kapanmansı gibi hatalar düzeltildi.
 • Tam ekran için yeni seçenekler eklendi. Artık ekran çözünürlüğünde yenileme hızı seçilebilir yapıldı.Truck and Logistics Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın