in , ,

Trans Sibirya Demiryolu’nun Simülasyon Oyunu Geliştiriliyor!

Trans Sibirya Demiryolu’nun Simülasyon Oyunu Geliştiriliyor!

Rusya’dan Sibirya’ya oradan Uzakdoğu Rusya’ya, Moğolistan ve Çin’i Japon Denizi’ne bağlayan devasa bir demiryolu…

Şöyle zor şartlarda ve bir sürü özelliğin olduğu iyi bir tren simülasyon oyununu hak ettik! Playway dün paylaştığı bir video ile Trans-Siberian Railway yani Trans Sibirya Demiryolu simülasyonu hakkında ne düşündüğümüzü sordu. Vikipedi’de ki açıklama şöyle; Trans Sibirya Demiryolu. Batı Rusya’yı Sibirya’ya Uzakdoğu Rusya’ya, Moğolistan’a, Çin ve Japon Denizi’ne bağlayan demiryolu. Moskova’dan Vladivostok’a 9288 km’lik uzunluğuyla Dünya’nın en uzun demiryoludur. Moğolistan sınırında gümrük simülasyonu geliştiren bu stüdyo şimdi de önemli bir demiryolu hattında tren simülasyonu geliştirmeye başlamış. İlk bilgiler Ocak 2019’da paylaşılacak. Şimdilik birkaç ekran görüntüsünden oluşan kısa bir video var. Sovyet trenlerini ve karlı dağları ve özetle bölgenin zorlu şartlarını videodan bile anlıyoruz. Sadece karlı yerler yok muhtemelen kısmi mevsimler özelliği ile farklı hava koşulları sağlanacak gibi duruyor. Videoda iki farklı lokomotif gördük.

Önümzdeki ay yeni haberleri sizleri ulaştıracağız. İsim olarak da Trans-Siberian Railway Simulator olabilir ama yine de onlara kalmış. 🙂

https://www.facebook.com/PlayWayGames/videos/1123664384476308/

 

 

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Vay be! Dovetail Games in yapamadığını Playway yapacak. Çıksın hemen almazsam artık. Umarım kol desteği olur ve en önemlisi new york line 7 gibi fos yapım çıkmaz. O kadar bebat kontrolleri vardı ki ny7 nin direk iade etmiştim. Kol desteği bile yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Deadliest Catch: The Game Geliyor!

Farming Simulator 19 – En Büyük Tarlada Dev Mısır Silajı [Video]