Train Sim World için Rapid Transit S-Bahn hattına DB BR 182 lokomotifi eklendi
Connect with us

Train Sim World

Train Sim World için Rapid Transit S-Bahn hattına DB BR 182 lokomotifi eklendi

Tren simülatörü Train Sim World içerisinde yer alan Alman demiryolu hattı S-Bahn’ın Rapid Transit paketine bugün gelen güncelleme ile ardından DB BR 182 lokomotifi DLC olarak eklendi.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Tren simülatörü Train Sim World içerisinde yer alan Alman demiryolu hattı S-Bahn’ın Rapid Transit paketine bugün gelen güncelleme ile ardından DB BR 182 lokomotifi DLC olarak eklendi. DLC’nin fiyatı 32 TL olarak belirlenmiş. Artık DB BR 182 lokomotifi ile S-Bahn Leipzig hattında yolcu taşıyabileceksiniz.  PC platformu dahil PS4 ve Xbox One için geçerlidir. İyi oyunlar…

Not: Rapid Transit daha önce ayrı bir DLC olarak yayınlanmıştı ancak geçtiğimiz yaz sonunda oyunun tüm platformlarda tamamlanması ile ana içeriğe dahil edildi.

 

 

Train Sim World forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Train Sim World

Train Sim World 2020 duyuruldu!

Tren simülatörü Train Sim World 2020, Dovetail Games tarafından duyuruldu. 15 Ağustos’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Var olan Train Sim World sürümüne daha önce çıkmış rotaları da ekleyerek yeni özelliklerle yayınlanacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World 2020 duyuruldu!

Tren simülatörü Train Sim World 2020, Dovetail Games tarafından duyuruldu. 15 Ağustos’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Var olan Train Sim World sürümüne daha önce çıkmış rotaları da ekleyerek yeni özelliklerle yayınlanacak. Train Sim World 2020 içerisinde artık Main-Spessart Bahn, Long Island Rail Road, Northern Trans-Pennine rotaları da yer alıyor. Böylece yaklaşık 1 yıl içerisinde çıkan rota paketlerinden Tees Valley Line hariç geri kalan tüm içerik tek bir sürüme eklenmiş olacak. İlk defa Train Sim World 2020 satın alacak bu şekilde verilecek. Elbette daha sonradan çıkan lokomotif DLC’leri buna dahil değil. Sonuç itibariyle klasik Train Simulator serisine dönüşüyor. Henüz harita editörü yani 3. parti DLC’lere imkan tanıyan sistem açılmış değil ancak üzerinde çalışılıyor. Önümüzdeki yıl eğer bu başlarsa zaten DLC sayısı da epey artacak ve yıllık sürümlerden başka çare kalmayacak. Şu an Steam’de Train Sim World sahibiyseniz sizin için değişen bir şey olmayacak. Eski seride olduğu gibi isim değişimden başka bir şey yok. Yeni DLC’ler yine ayrı olarak çıkmaya devam edecek. Her yıl çeşitli sürümlerle toplanacak.  Güncellemeler ve DLC’ler gelmeye devam edecek. Train Sim World serisi desteklenecek. Eğitim bölümlerini iyileştirdikleri, yeni bir puanlama sisteminin eklendiği belirtiliyor. Ayrıca ana menüde arkaplanı değiştirebilecekmişiz. Bunun dışında kullanıcı arayüzü için genel bir iyileştirme yapılmış. En önemli fark ise yeni “Journey” sistemi ile her rotada 24 saatlik zaman diliminde kesintisiz oynayabileceğiniz bir oyun modu geliyor. Daha doğrusu senaryolar, önceden hazırlanmış sefer ve işler artık diğer oyunlarda olduğu gibi kendi karakterinizle girip günün 24 saati yapabileceğiniz bir oyun haline gelecek. Bu yeni özellikler önümüzdeki haftalarda tanıtılacak.

Train Sim World 2020: Digital Deluxe Edition ise ABD’nin batı sahilinde geçen yeni bir rota getirecek. Bu henüz duyurulmadı o yüzden yakında ortaya çıkmasını bekliyoruz. Ayrı olarak satılacağına zaten emin olabilirsiniz.

 

Train Sim World 2020 içerisinde bulunacak standart rotalar;

  • CSX Heavy Haul(sadece Windows PC’de)
  • Great Western Express
  • Northeast Corridor New York
  • Rapid Transit
  • Main-Spessart Bahn
  • Long Island Rail Road
  • Northern Trans-Pennine

ve elbette içerisinde gelen lokomotifler, vagonlar, senaryolar da bulunacak.

Tanıtım videosu

 

Son olarak isim açık konuşmak gerekirse iğrenç bir şekilde değişiyor. Sonunda yıl eklenmesi hiç hoşumuza gitmiyor. Bunun dışında yapabilecekleri başka bir yol gibi de görünüyor. Biz kategori isimlerimizi değiştirmeyeceğiz.

 

Train Sim World forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Train Sim World

Train Sim World – AmTrak SW1000R DLC’si çıktı

Train Sim World için yeni bir lokomotif DLC’si yayınlandı. Northeast Corridor New York güzergah paketini gerektiren DLC ile AmTrak EMD/NRE SW1000R dizel ile eski Metrolliner Cab Control Car lokomoitifleri ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World – AmTrak SW1000R DLC’si çıktı

Train Sim World için yeni bir lokomotif DLC’si yayınlandı. Northeast Corridor New York güzergah paketini gerektiren DLC ile AmTrak EMD/NRE SW1000R dizel ile eski Metrolliner Cab Control Car lokomoitifleri ekleniyor. Steam’de 32 TL’ye satılan DLC’yi PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden de satın alabilirsiniz.

Train Sim World: Amtrak SW1000R Sunnyside manevra lokomotifleri ve Keystone yolcu hizmetlerini “Northeast Corridor New York” rotasında canlandırıyor, ayrıca yalnızca yeniden düzenlenmiş manevra lokomotifini değil eski Hızlı Tren kontrol lokomotifini de içeriyor.

Lütfen dikkat: Bu eklentide bulunan içeriklerden faydalanabilmek için ayrı bir satın alım olarak Northeast Corridor New York (Train Sim World’e dahildir) gereklidir. Amtrak terminal konumlarında lokomotiflere sahiptir ve bunların arasında meşhur “SW1000R” de bulunur. Esasen 1950’lerde SW9 ve SW1200 olarak üretilen SW1000R ekibinin on üyesi Amtrak tarafından alınmış ve NRE tarafından tekrar yapılmıştır. SW1000R 1000 beygir gücünde dizel motora sahip bir manevra lokomotifidir ve bu sayede artık New York’un Sunnyside Yard’ında dizel motorlardan faydalanabilirsin! 1960’larda yapılan EMU Hızlı Trenleri yirmi yıl boyunca Northeast Corridor’da görev yapmış ve ardından Amtrak’ın 29 eski hızlı treni kontrol lokomotifine çevirmesi ile yeniden can bulmuştur. Kontrol lokomotifleri genellikle New York – Philadelphia – Harrisburg “Keystone” hizmetlerinde kullanılır, bu da onları TSW Northeast Corridor New York’a harika bir ek haline getirir!

 

PlayStation 4 için 63 TL fiyatı ile buradan satın alabilirsiniz.
Xbox One için 62,50 TL karşılığında buradan satın alabilirsiniz.

Steam

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Train Sim World

Train Sim World: Tees Valley Line: Darlington – Saltburn-by-the-Sea DLC’si Çıktı!

İngiliz Çelik sanayi bölgesinin yer aldığı Tees Valley Line DLC’si Train Sim World için yayınlandı. PC, PS4 ve Xbox One için 23 Mayıs’ta çıkan demiryolu paketi Birleşik Krallık’ın doğu sahilinde Darlington ve Saltburn şehirleri arasında geçiyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World: Tees Valley Line: Darlington – Saltburn-by-the-Sea DLC’si Çıktı!
 
İngiliz Çelik sanayi bölgesinin yer aldığı Tees Valley Line DLC’si Train Sim World için yayınlandı. PC, PS4 ve Xbox One için 23 Mayıs’ta çıkan demiryolu paketi Birleşik Krallık’ın doğu sahilinde Darlington ve Saltburn şehirleri arasında geçiyor. Gelen bu yeni rota ile tarihi Darlington&Stockton Demiryolu şirketinde çelik taşıyabiliyorsunuz. 27 mil uzunluğundaki bu rotada BR Class 37/5 ve BR Class 08 lokomotifleri ile yük vagonlarını çekerken BR Class 101 ile yolcu taşıyabiliyoruz. Bu lokomotifleri daha önce çıkan Birleşik Krallık demiryolu paketlerinden tanıyoruz. Hepsi yüksek ayrıntılı ve zengin özelliklere sahip iyi modellenmiş lokomotiflerdir. Tees Valley Line DLC’sinde bu lokomotiflerle Darlington – Saltburn hattında yapacağımız 5 ayrıntılı senaryo da geliyor. Ayrıca yine bu lokomotiflerin nasıl çalıştığını göstermek için eğitim bölümleri de bulunuyor. Çelik yüklerini taşıyabilmek için ise British Rail Railfreight HEA Domestic & Industrial Coke Hopper Wagon ile BBA 50-ft. Bogie Steel Carrier Wagon geliyor.
Train Sim World için çıkan yeni güncelleme ile ise CSX Heavy Haul rotası için yeni fizikler getirildi. Bu pakette yer alan CSX GP38-2; CSX SD40-2; CSX AC4400CW dizel elektrik çekiş motoru fizikleri eklendi. Böylece fizik sistemi yenilenmiş oldu bunu demiryolu paketinde yüksek tonajlı kömür vagonları rampalarda çekerken fazlasıyla hissediyorsunuz.

Ekran görüntüleri

Tanıtım videosu

PlayStation 4 için 139 TL fiyatla buradan satın alabilirsiniz.
Xbox One için 138,75 TL fiyatla buradan satın alabilirsiniz.

 

Train Sim World: Tees Valley Line ile tren yollarının tarihi doğum yeri ve British Steel endüstrisinin kalbinde British Rail’in mazideki dönemini deneyimle. Eskiyle yeni arasında geçişte olan ve zamana yenik düşmüş bir altyapıya sahip bir rotada trenlerini yaşlı bir ray ağında yönet. Muhteşem detaylarla yeniden üretilen her istasyon, uyarı ve kilometre işareti o kadar gerçekçi hissettiriyor ki tarihte geriye dönüp onlara dokunabileceksin.

Dünyanın ilk ticari tren yolu olan tarihi Darlington & Stockton Railway’i izleyen raylarda demir taşımak senin görevin. Kuzey Doğu İngiltere’nin muhteşem kırsal bölgelerinden ve sanayi merkezlerinden geçen güçlü lokomotiflerini ve ağır trenlerini yönet. İster sürüyor ol, ister yolcu ol, ister bunları izliyor ol unutulan İngiliz tren yollarının bir kısmının tüm manzaralarını ve seslerini deneyimle.

Steam

 

Train Sim World forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler