Tourist Bus Simulator Çekilişi Devam Ediyor…
Connect with us

Tourist Bus Simulator

Tourist Bus Simulator Çekilişi Devam Ediyor…

2 kişiye Tourist Bus Simulator hediye ediyoruz. 10 Ocak Perşembe günü başlayan çekiliş 17 Ocak akşamı sona erecek.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

2 kişiye Tourist Bus Simulator hediye ediyoruz. 10 Ocak Perşembe günü başlayan çekiliş 17 Ocak akşamı sona erecek. Gleam sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Şartları yerine getirdiğiniz çekilişe katılmış sayılıyorsunuz. 2 kişiye Tourist Bus Simulator‘ın Steam lisans anahtarını hediye edeceğiz. Ciddi potansiyeline rağmen çok iyi bir oyun ortaya çıkmasa da elimizde kalan son kodları dağıtmak istedik.

Başlangıç Tarihi: 10 Ocak 2019 – 19:00
Bitiş Tarihi: 17 Ocak 2019 – 20.00

 

Direkt katılmak için https://gleam.io/8w71I/tourist-bus-simulator-cekilisi

 

Çekilişi kazanan 3 gün içinde gönderdiğimiz e-posta mesajına geri dönmek zorundadır. Aksi halde yedek talihliye devreder ve onu da 3 gün içinde cevap yazması beklenecek ardından o da dönmezse yeniden çekilecektir ilk çekilişte kazanan ve yedek talihli dahil edilmeyecektir. Katılan herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Çekiliş sayfası

https://park.simulasyonturk.com/t/tourist-bus-simulator-cekilisi/4352

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Fernbus, Tourist Bus ve The Bus için Yeni Hava Durumu Sistemi Geliyor

TML Studios dün yayımladığı yeni bir video ile Fernbus Simulator, Tourist Bus Simulator ve hala geliştirilmekte olan The Bus için yeni hava durumu sistemini duyurdu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Fernbus, Tourist Bus ve The Bus için Yeni Hava Durumu Sistemi Geliyor

TML Studios dün yayımladığı yeni bir video ile Fernbus Simulator, Tourist Bus Simulator ve hala geliştirilmekte olan The Bus için yeni hava durumu sistemini duyurdu. Videoda yeni yağmur sistemi, hareket eden bulutlar, sisli hava, şimşek, yeni kar yağışı, sisli kar yağışı, sislinin bir de kar yağışında düşük görüşlü versiyonu bulunuyor. Gayet tatmin edici bir hava durumu olmuş. Mevcut olan sistemin iyileştirilmesi güzel bir adım olacak. Bilmeyenler için tekrar belirtelim Fernbus’da mevsim sistemi var. Gökyüzünde yapılan aydınlatma çalışmaları dahil her özellik oyuna fayda sağlar. Güncellemenin ne zaman çıkacağı açıklanmadı.

 

 

park.simulasyonturk.com’da otogar bölümüne bekleriz.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Tourist Bus Simulator için Neoplan Skyliner ve Comfort Class HD Otobüsleri Uyarlandı

Fuerteventura adasında geçen kendi otobüs şirketi impatorluğumuzu kurabildiğimiz Tourist Bus Simulator için Neoplan Skyliner ve Comfort Class HD otobüsleri DLC olarak desteklenmeye başlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Tourist Bus Simulator için Neoplan Skyliner ve Comfort Class HD Otobüsleri Uyarlandı

Fuerteventura adasında geçen kendi otobüs şirketi impatorluğumuzu kurabildiğimiz Tourist Bus Simulator için Neoplan Skyliner ve Comfort Class HD otobüsleri DLC olarak desteklenmeye başlandı. Eğer Fernbus Coach Simulator için bu otobüsleri satın aldıysanız bedel ödemeden Tourist Bus Simulator’da kullanabiliyorsunuz. Tek bir DLC her iki oyun için de geçerli oluyor. Lisanssız Setra otobüsleri olan Comfort Class HD paketi 54 TL’den satılırken çift katlı Neoplan Skyliner otobüsünün eklendiği paket ise 62,20 TL’den satışa çıkmış.

 

 

Elbette Tourist Bus Simulator’da bu otobüsler daha güzel duruyor. Ekonomi sistemi ile birlikte yapabilecekleriniz çok fazla diyebiliriz.

 

Tourist Bus Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

Tourist Bus Simulator

Tourist Bus Simulator’ın 1.1 Güncellemesi

AMD grafik kartı kullanıcıları için çökme sorunu giderilmiş.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Tourist Bus Simulator’ın 1.1 Güncellemesi

AMD grafik kartı kullanıcıları için çökme sorunu giderilmiş.

6 Aralık’ta PC için yayınlanan Tourist Bus Simulator onca yeniliğe rağmen klasik sorunları nedeniyle potansiyelinin karşılığını yine alamadı. Şahsen ben bile zaman ayıramadım çünkü tekrar tekrar tekrar tekrar aynı sorunlarla karşılaşmak mutlu etmiyor. Ama oynayan kişiler yine oyunun güzel ve bu sadece bu oyunda var diyeceğimiz ayrıntılarını keşfedebildi. Bu güncellemede bir sürü düzeltme ve iyileştirme var. Bunlar klasik cümleleler elbette gözle görülen hatalar giderildi ama devasa bir fark yok. Eğitim görevinde yaşanan birkaç sıkıntı çözülmüş. Grafiksel kullanıcı arayüzünde uyumluluk ve iyileştirme çalışmaları yapılmış. SUV araçlar(range rover ve buggy) için fare ile sürüş kontrolü getirilmiş. Bunun dışında onlarca değişiklik, iyileştirme var. Şu an Noel nedeniyle tüm stüdyolar tatile çıkmış durumda önümüzdeki yıl TML Studios tarafında kendi oyunları için daha ciddi adımlar görmeyi bekliyoruz.

Steam’de oyuna sahipseniz güncelleme otomatik olarak inecektir.

 

TML’nin Tourist Bus Simulator’ı Çıktı! Ancak… [Bir Fuerteventura Macerası]

SimülasyonTÜRK

 

 

 

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler