Ana sayfa Haber TML Studios Geliştirici Günlüğü #18 – Fernbus Modlaması ve CBS Berlin Görüntüleri...

TML Studios Geliştirici Günlüğü #18 – Fernbus Modlaması ve CBS Berlin Görüntüleri [Video]

1

TML Studios Geliştirici Günlüğü #18 – Fernbus Modlaması ve CBS Berlin Görüntüleri [Video]

CityBus Berlin oyunundan ilk oynanış videosu!

Fernbus Simulator’ın geliştiricisi TML Studios uzun bir aradan sonra geliştirici günlüğü serisine tekrar başladı. 18. geliştirici günlüğü videosunda bizlere Fernbus Simulator kapalı betasında devam modlama sistemini ve şu an geliştirilmekte olan City Bus Simulator: Berlin projesinin oyun içi görüntülerini gösteriyor.

 

1.15 güncelleme betası için tıklayın.

Video’da bahsedilenler;

Modding Tools şu an kapalı betada test ediliyor ve çok yakında tamamlanacak. İlk aşamada harita modlaması olacak ardından araç modlaması devreye girecek.

3.50’den itibaren CBS Berlin projesinin oynanış görüntüleri veriliyor.

Scania Citywide otobüsünü görüyoruz. Video Berlin Tegel havalimanında çekilmiş. Ön alfa aşamasında olduğunu belirtiyorlar. Görüntü zaten Fernbus Simulator ile tamamen aynı sadece farklı bir ortam ve farklı bir otobüs modeli var. Belden kırmalı körüklü otobüs olduğundan hoş duruyor. FPS düşüşleri var. Havalimanı dahil etrafta yolcular dolaşacak, bagajları olacak. Ayrıca Fernbus’a aynı şeyler gelmeye başlayacak. Otobüs her ayrıntısıyla 2016 modeline göre tasarlanmış. Model bizce muhteşem görünüyor. Engelli vatandaşlar için açılabilen rampa bile ayarlanmış. Havalimanı içerisinde yukarıya asılmış TV ekranlarında canlı görüntüler var. Fernbus reklamı, kalkış-iniş saatleri gibi durumlar. Havalimanı giriş kısmı 3D efektle tasarlanmış. Orijinal görüntülere dayanıyor. Hoş olmuş. TXL havalimanı hattında yer alan diğer otobüsleri gösteriyorlar.

Önümüzdeki Salı’dan itibaren her hafta yeni ekran görüntüleri yayınlanmaya başlanacak.

Ağustos ayında yapılacak olan GamesCom’a da katılacaklar.

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here