TML Studios Geliştirici Günlüğü #18 - Fernbus Modlaması ve CBS Berlin Görüntüleri [Video]
Connect with us

Fernbus Simulator

TML Studios Geliştirici Günlüğü #18 – Fernbus Modlaması ve CBS Berlin Görüntüleri [Video]

CityBus Berlin oyunundan ilk oynanış videosu!

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

TML Studios Geliştirici Günlüğü #18 – Fernbus Modlaması ve CBS Berlin Görüntüleri [Video]

CityBus Berlin oyunundan ilk oynanış videosu!

Fernbus Simulator’ın geliştiricisi TML Studios uzun bir aradan sonra geliştirici günlüğü serisine tekrar başladı. 18. geliştirici günlüğü videosunda bizlere Fernbus Simulator kapalı betasında devam modlama sistemini ve şu an geliştirilmekte olan City Bus Simulator: Berlin projesinin oyun içi görüntülerini gösteriyor.

 

1.15 güncelleme betası için tıklayın.

Video’da bahsedilenler;

Modding Tools şu an kapalı betada test ediliyor ve çok yakında tamamlanacak. İlk aşamada harita modlaması olacak ardından araç modlaması devreye girecek.

3.50’den itibaren CBS Berlin projesinin oynanış görüntüleri veriliyor.

Scania Citywide otobüsünü görüyoruz. Video Berlin Tegel havalimanında çekilmiş. Ön alfa aşamasında olduğunu belirtiyorlar. Görüntü zaten Fernbus Simulator ile tamamen aynı sadece farklı bir ortam ve farklı bir otobüs modeli var. Belden kırmalı körüklü otobüs olduğundan hoş duruyor. FPS düşüşleri var. Havalimanı dahil etrafta yolcular dolaşacak, bagajları olacak. Ayrıca Fernbus’a aynı şeyler gelmeye başlayacak. Otobüs her ayrıntısıyla 2016 modeline göre tasarlanmış. Model bizce muhteşem görünüyor. Engelli vatandaşlar için açılabilen rampa bile ayarlanmış. Havalimanı içerisinde yukarıya asılmış TV ekranlarında canlı görüntüler var. Fernbus reklamı, kalkış-iniş saatleri gibi durumlar. Havalimanı giriş kısmı 3D efektle tasarlanmış. Orijinal görüntülere dayanıyor. Hoş olmuş. TXL havalimanı hattında yer alan diğer otobüsleri gösteriyorlar.

Önümüzdeki Salı’dan itibaren her hafta yeni ekran görüntüleri yayınlanmaya başlanacak.

Ağustos ayında yapılacak olan GamesCom’a da katılacaklar.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Comment

1 Comment

 1. Makarnaci

  Tem 11, 2017 at 23:11

  Umarım Fernbusta olduğu gibi 3 FPS ile oynamayız… 🙁

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fernbus Simulator

Bayern Münih Takımını Taşıyoruz! – Fernbus Simulator Football Team Bus DLC [Video]

Fernbus Simulator’ın Futbol takım otobüsü DLC’sini inceliyoruz. Otobüsümüzle artık Alman Bayern Münih takımının futbolcularını taşıyoruz!

Simülasyon Türk

Published

on

Fernbus Simulator’ın Futbol takım otobüsü DLC’sini inceliyoruz. Otobüsümüzle artık Alman Bayern Münih takımının futbolcularını taşıyoruz! 2018/19 futbol sezonu boyunca bu görevimiz devam edecek. İlk maç berabere ikinci maç sonucu videoda!

 

DLC çıkış bilgileri https://www.simulasyonturk.com/fernbus-coach-simulator-icin-alman-futbol-takimlari-otobusu-dlcsi-yayinlandi/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/729490/Fernbus_Simulator__Fuball_Mannschaftsbus/
FORUM►https://park.simulasyonturk.com/c/otogar/fernbus-coach-simulator

Continue Reading

Fernbus Simulator

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

Simülasyon Türk

Published

on

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

TML Studios tarafından geliştirilen Fernbus Simulator için dikkat çeken özelliklerin bulunduğu bir ek paket yayınlandı. Football Team Bus DLC‘sinde Alman futbol takımları ile taşımacılık anlaşması imzalayıp oyuncuların otobüsle yolculuk ederken ki ihtiyaçlarını karşılıyor ve onları maçlarına taşıyoruz. Yepyeni özelliklerin kazandırıldığı DLC muhtemelen bugüne kadar çıkan en anlamlı paketlerden olacak. Tourist Bus Simulator‘dan bir takım özellikler eklenerek harika bir iş çıkarılmış. Takımların gerçeğe uygun olarak şehirlere eklenmiş stadyumları, araç yıkama alanı, marketten alışveriş, internet bağlantısı için sözleşme yapmak gibi dikkat çeken özellikler var.

 

2018/19 Almanya Futbol sezonunda DLC ile birlikte 18 futbol kulübü ekleniyor. Her kulübün özel bir otobüs kaplaması var. Özel hazırlanmış MAN Lion’s Coach C ile futbolcuları taşıyoruz. İçerideki koltuk düzeni değiştirilmiş. Takımın oyuncularını farklı şehirlere taşıyor. Tren istasyonu veya otellerden futbolcu alabiliyoruz. Wifi için paket seçebiliyoruz. Futbol kulübü tarafından verilen bütçeyi yönetmemiz ve futbolcuların ihtiyacı olan yiyecek-içecekleri tedarik etmemiz gerekiyor. Hijyene dikkat etmek de gerekecek. Otobüsün tuvalet deposunu boşaltmayı ihmal etmemeliyiz.

Sezon bitiminde eğer performansınızdan memnun kalındıysa sözleşmeniz bir sonraki sezona uzatılabilir veya sona erdirilebilir.

Futbol maçları sırasında futbolcuları Almanya’nın farklı şehirlerinde bulunan stadyumlara taşıyacağız. Kulağa çok hoş gelen özellikler bunlar peki test ettiğimizde memnun kaldık mı? Evet ancak Fernbus Simulator’ın genel yapısı devam ettiği için performans vb. açılardan memnun etmeyebilir. Ama DLC’nin içeriğiyle eklenen yeni özellikler özellikle Türk oyuncuların bayılacağı türden….

Steam’de 56 TL’den satışa sunuldu. Elbette bizim için yüksek fiyat…

 

1.19.20575 yama notları

Dünya

 • Almanya’da 20 şehre Futbol stadyumları eklendi.
 • Mönchengladbach, Gelsenkirchen, Leverkusen, Wolfsburg ve Sinsheim isimli yeni şehirler eklendi.
 • Nuremberg ve Düsseldorf şehirleri güncellendi.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü

 • 3D-Navigasyon sistemi
 • Dünya haritasındaki yakınlaştırma güncellendi.
 • Dünya haritasında nasıl yakınlaştırma yapacağınıza dair ipucu eklendi.

Motor

 • Küçük bir takım performans iyileştirmeleri

Diğer

 • Bu güncellemenin son betasından kalan hata düzeltmeleri

 

 

Fernbus Coach Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

 

Continue Reading

Fernbus Simulator

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Fernbus Simulator’ın geliştirici stüdyosu TML bu ayki geliştirici günlüğü videosunu yayınladı.

Simülasyon Türk

Published

on

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Fernbus Simulator’ın geliştirici stüdyosu TML bu ayki geliştirici günlüğü videosunu yayınladı. Pek bir şey göremediğimiz videoda daha önce bilgileri ortaya çıkan Tourist Bus Simulator‘ın Ekim 2018’de çıkacağı ve Fernbus Simulator için Football Team adında yeni bir DLC’nin 30 Ağustos’ta yayımlanacağı belirtiliyor. Ayrıca Gamescom 2018’e katılacaklarını ve Aerosoft standında ziyaret edilebileceğini ekliyorlar. Bir önemli nokta daha var! Tourist Bus Simulator ve Fernbus Coach Simulator’ın otobüs DLC’leri ortak olacak! Yani eğer iki oyuna sahipseniz Neoplan otobüs paketini aldığınızda Tourist Bus ve Fernbus oyunlarında kullanabileceksiniz. Bu işlem otomatik olarak Steam üzerinden gerçekleşecek.

 

Fernbus Simulator için buraya, Tourist Bus Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler