in ,

theHunter: Call of the Wild’ın Vurhonga Savanna Haritası ve Güncellemesi Çıktı!

theHunter: Call of the Wild’ın Vurhonga Savanna Haritası ve Güncellemesi Çıktı!

Beklenen Afrika haritası sonunda çıktı. Şimdi sıra zıplayan ceylanları vurmaya geldi!

Expansive Worlds, theHunter: Call of the Wilds için Afrika’da geçen Vurhonga Savanna haritasını DLC olarak 15 TL’den Steam’de yayımladı. Bununla birlikte oyun için 4.9 GB boyutunda 1.22 güncellemesi de oyunculara sunuldu. Medved-Taiga’nın karlı ortamından sonra güneye iniyoruz. Afrika kıtasında 7 hayvan türünü avlayabileceğiz. Savanna haritasının tanıtım videosunda Apex oyun motorunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha görüyoruz. Öyle güzel tasarlanmış ki beğenmemek mümkün değil. Just Cause 4 oyununda bu motor kullanılıyor. Artık onu da çıktığında inceleriz.

Tanıtım videosu

 

Steam

Sadece yeni hayvan türleri yok. Savanna DLC’sini satın aldığınızda .470DB KING silahı da geliyor.

1.22 güncelleme notlarına(İngilizce) buradan ulaşabilirsiniz.

Vurhonga Savanna DLC’nin özellikleri

 • Yeni türler:
  Öküz Başlı Antilop(Blue wildebeest)
  Afrika Mandası(Bufalo)
  Lesser Kudu
  Scrub Hare isimli bir tavşan türü
  Çizgili Çakal
  Keseli Ceylan
 • Yeni görevler: 16 ana ve 46 yan görev
 • Yeni haritanın bekçisi: Njabulo Tshabangu
 • Yeni silah: İki varyasyonlu KING 470DB (APEX & ZENITH)
 • Yeni mermi türü: .470 Nitro Express Soft Point & Full Metal Jacket cephanesi
 • Yeni ekipman: KING 470DB & STRECKER 20GA SXS için Reflex Sight
 • Yeni kıyafet: Savanna Warden (DLC gerekmiyor oyun içi parasıyla alınabiliyor)
 • Vurhonga Savanna için 12 yeni Steam başarımı eklendi.
 • Vurhonda Savanna’da görevler için başlama noktları eklendi.

 

Vurhonga Savanna DLC’sinin tanıtım yazısı

Cennetten bir köşe gibi olan Layton Göller Bölgesi’ni gezip Hirschfelden tepelerini dolaşarak Medved-Taiga Milli Parkı’nın buz gibi soğuk ormanlarında avlandıktan sonra sıra güneydeki Yaşamın Kaynağı’na gitmenin vakti geldi. Vurhonga Savanı’nın sana ihtiyacı var ve bu yardım çağrısına cevap verip vermemek senin elinde. Bekçi rolünü üstlenerek bölgeyi kaçak avcılar ve diğer olası tehlikelerden korurken fundalık arazileri dolaş, nehirlerin etrafındaki yerleri keşfet ve geniş savana in. Böyle fırsat bir daha karşına zor çıkar. Ne duruyorsun? Çantanı toplamaya başla. Afrika seni çağırıyor!

VURHONGA SAVANI’NIN FAUNASI

Hayat dolu Vurhonga Savanı, çok sayıda hayvana ev sahipliği yapıyor. Bu capcanlı topraklarda Mavi Afrika Antilobu sürülerinin geçişine şahit olabilir, Küçük Afrika Ceylanlarının peşinden koşabilir, Keseli Ceylanları, Tavşanları ve Afrika Domuzlarını bir su birikintisinden su içerken izleyebilirsin. Gecenin geç saatlerinde Çizgili Çakalların tiz çığlıklarını duyabilirsin. Ayrıca heybetinden ve öfkesinden korkulan Afrika Mandalarına karşı daima arkanı kollamalısın.

ÇEŞİTLİLİĞİ BOL VE GÜZEL BİTKİ ÖRTÜSÜ

Vurhonga Savanı, keşfedilecek ve içinde avlanılabilecek göz alıcı güzellikte yeni çevreler ekliyor. Bekçi olarak bölgenin güvenliğini sağlarken gezilebilecek bereketli nehir kıyılarından kasvetli bataklıklara kadar çeşitlilik gösteren büyüleyici birçok yer bulunuyor. İster Kadim Orman’ı keşfet, istersen de Vurhonga Savanı’nın merkezine giderek Yaşam Ağacı’nı bul.

GÖREVLER VE BÜYÜKLÜK

Diğer bölgeler gibi, Vurhonga Savanı da 64 kilometrekare büyüklüğünde. Kendi yolunu çizerek bölgenin güzelliğini, harikalarını ve tehlikelerini keşfetmeyi seçebilirsin. Bu yeni ilgi çekici hikâyeyi takip etmek istersen de 16 ana görev, 32 yan görev ve 14 bekçi görevi seni bekliyor.
Büyükbaban Njabulo Tshabangu, bölgedeki Baş Bekçi’ydi. Asıl sorumluluğu bu korunan alanın güvenliğini ve istikrarını sağlamak olan büyükbabanın ilerleyen yaşı onu son zamanlarda biraz yavaşlattı. Kaçak avcılarla ve bölgeyi tehdit eden diğer tehlikelerle başa çıkamamaya başlayınca bölgenin huzuru da bozulmaya başladı. Tehdit altındaki türlerin bir kısmı daha güvenli parklara taşınmak zorunda kaldı. Yetersiz sayıda personel ve kısıtlı bir bütçeyle bölgeyi ve ailenin itibarını kurtarmaya yardımcı olman için büyükbaban senden yardım bekliyor.

ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK KALİBRE

Oyun içi para karşılığında KING 470DB silahına sahip olabilirsin! Neredeyse yalnızca tek atışlı av tüfeklerinde veya çift namlulu tüfeklerde kullanılan 470 Nitro Express, şu anda theHunter: Call of the Wild’da bulunan en büyük kalibre. Bu tüfekle yaptığın atışlar kullandığın mermi fark etmeksizin delip geçer ve müthiş hasar verir. Silahla birlikte gelen demir dürbüne ek olarak isabetliliğini arttırmak için silaha Refleks Dürbünü de takabilirsin. Böyle birinci sınıf bir silaha da birinci sınıf aksesuar yakışır. Çok mercekli dürbününü kullanarak bulunduğun sıfır noktasından hedefinin uzaklığı fark etmeksizin görüşünü ayarla.

DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Daha önceki DLC’lerde de olduğu gibi oyuncular bu içeriği kendileri satın almadan içeriğe sahip olan bir başka oyuncunun oyununa katılarak Vurhonga’daki çok oyunculu oyuna ücretsiz dahil olabilirler. Çoklu Oyuncu Modu’nda birbirinize karşı oynamayı veya ekip olmayı seçebilirsiniz. DLC’ye sahip olup olmamaya bakılmaksızın tüm oyuncular için eklenen yepyeni kıyafet setini oyun içi para ile satın alabilirsin.

 

 

theHunter: Call of the Wild forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Survival Oyunu SCUM Çıktı! – İlk Oynanış [Video]

Hastane Simülatörü “Two Point Hospital” İlk İzlenimler ve Oynanış [Video]