theHunter: Call of the Wild'ın TruRACS Rastgele Boynuz Sistemi
Connect with us

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild’ın TruRACS Rastgele Boynuz Sistemi

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için 7 Mayıs’ta TruRACS adı verilen Özgün Rastgele Boynuz Konfigürasyon Sistemi DLC’si ücretsiz olarak yayınlandı. Bu ücretsiz güncelleme ile yepyeni bir simülasyon özelliği ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için 7 Mayıs’ta TruRACS adı verilen Özgün Rastgele Boynuz Konfigürasyon Sistemi DLC’si ücretsiz olarak yayınlandı. Bu ücretsiz güncelleme ile yepyeni bir simülasyon özelliği ekleniyor. Şimdilik sadece akkuyruklu ve karakuyruklu geyiklerde olan bu özellik sayesinde boynuzlar farklı boyutlar ve biçimlerde üretiliyor. Karşılaştığımız bu geyiklerin boynuzları tamamen farklı oluyor. İleride daha farklı boynuz ve dişler eklenecekken diğer geyiklere destek getirilecek.

 

Resmi tanıtım yazısı;

theHunter: Call of the Wild’ın merakla beklenen TruRACS (Özgün Rastgele Boynuz Konfigürasyon Sistemi’nin) nihayet çıktı. Artık daha da sürükleyici bir av deneyimi sizleri bekliyor. Sistemin rastgele boynuz seçimi ve daha isabetli bir Av Reytingi sunan TruScore sayesinde oyuncular artık aynı türden fakat farklı boyut ve biçimlerde çatallı boynuzlara sahip avlarla karşılaşabiliyor, dahası önümüzdeki dönemde buna farklı boynuz ve dişler de eklenecek. 

TruRACS sistemi sürekli gelişecek ve gelecek bedava güncellemelerle bu sisteme yeni türler de dahil edilecek.

TruScore:

Türüne bağlı olarak av hayvanlarının reytingi bir dizi farklı kritere göre belirlenecek. Bu kriterler arasında şunlar bulunuyor: 

  • Boynuz Kökü Boyu
  • Çataldiş Boyu
  • Boynuz Kökü Kalınlığı
  • Çataldiş Sayısı
  • Göğüs Genişliği
  • Simetri

Türüne ve özgün av değerine bağlı olarak, TruScore’da bu kriterlerin hangisinin ne ağırlıkta değerlendirmeye etki edeceği de değişecek. Yukarıda sıralanan kriterler üzerinden oyuncular bir avın puanının neden o şekilde hesaplandığını görebilecek ve toplam av puanlarını takip edebilecekler.

TruRACS Sistemindeki Hayvanlar:

TruRACS sistemi ile birlikte bir hayvanın sahip olabileceği çatal boynuz, diş ve boynuz kombinasyonları da önemli ölçüde arttı. Bunlar çoğunlukla normal, simetrik sınırlar içinde olacak ama arada muazzam özgünlükte olanlar da görülebilecek. Oyuncular zamanla hayvana baktıklarında, bu hayvanın değerlendirmesinde kullanılan farklı kriterleri de hesaba katarak avın ne kadar puan getireceğini aşağı yukarı tahmin edebilecekler. Bu sayede de hangi avın Koleksiyonunuzun baş köşesine yerleşebileceğini daha onu avlamadan değerlendirip ona göre kararınızı verebileceksiniz. 

Şu an itibariyle TruRACS sistemi aşağıdaki hayvanları kapsıyor:

  • Karakuyruklu Geyik
  • Akkuyruklu Geyik

Elbette bu sadece başlangıç, theHunter: Call of the Wild’da TruRACS sistemi zaman içinde daha da gelişecek, kapsamı genişleyecek ve yeni hayvanlar dahil edilecek.

 

 

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild için av koleksiyonunuzu sergileyebileceğiniz kulübe paketi çıktı

Avcılar artık avladıkları hayvanları bu evde koleksiyon olarak sergileyebilecekler. theHunter: Call of the Wild’ın Spring Creek Manor isimli Trophy Lodge DLC’si 8,20 TL fiyatıyla yayımlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

theHunter: Call of the Wild için av koleksiyonunuzu sergileyebileceğiniz kulübe paketi çıktı

Avcılar artık avladıkları hayvanları bu evde koleksiyon olarak sergileyebilecekler. theHunter: Call of the Wild‘ın Spring Creek Manor isimli Trophy Lodge DLC’si 8,20 TL fiyatıyla yayımlandı. Avcılık simülasyonunda avladığınız hayvanları bu DLC sayesinde gerçekte olduğu gibi oyun içine eklenen 1800’lerden kalma İngiliz konağında sergileyeceksiniz. theHunter Classic’de zaten var olan bu güzellik özellik ile duvarlara, odalara avladığınız hayvanları kolaylıkla yerleştirebilir ve arkadaşlarınızı kulübenize davet ederek onlara koleksiyonunuzu gösterebilirsiniz. Ayrıca bu kulübeden kopyalar da oluşturabiliyorsunuz.

11 Nisan’da PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanmıştır.

Video

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild için İkinci Silah Paketi

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için üç farklı silahın yer aldığı bir paket yayımlandı. Grelck Üç Namlulu Tüfek, Solokhin MN1890 ve Mangiafico 410 / 45 Colt Revolver silahlarının bulunduğu paketi Steam üzerinden 8,20 ₺ karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için üç farklı silahın yer aldığı bir paket yayımlandı. Grelck Üç Namlulu Tüfek, Solokhin MN1890 ve Mangiafico 410 / 45 Colt Revolver silahlarının bulunduğu paketi Steam üzerinden 8,20 ₺ karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Yeni bir silah teslimatı korucularımıza ulaştı. Grelck Üç Namlulu Tüfek, Solokhin MN1890 ve Mangiafico 410 / 45 Colt Revolver’dan oluşan ve yeni dünyanın incelik ve tekniği ile eskinin güvenilirliğini bir araya getiren bu yeni silahları siz avcılara sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Grelck Üç Namlulu Tüfek:


Çok amaçlı ve şık tasarımlı bu üç namlulu tüfekte yan yana yerleştirilmiş 16’lık iki yivsiz namlu ile onların hemen altında yer alan 9.3x74R yivli namlu bulunuyor. Diyelim, su kuşlarını avlıyorsunuz ve aniden bir mus ile karşılaştınız veya bir geyiği takip ederken bir kaza denk geldiniz, bu silahla işiniz çok kolay.

Çok Yönlülük:

Av tüfeği ve yivli tüfek ikisi bir arada. Grelck Üç Namlulu Tüfek ile 16’lık yivsiz namlu ve 9.3x74R yivli namlu arasında hızlıca geçiş yapabilir, avınızı ele geçirme şansınızı arttırabilirsiniz. 16’lık namlulardan küçük ve orta boy avlara karşı saçmalı fişekler ateşleyebileceğiniz gibi daha iri ve daha tehlikeli hayvanlara karşı da Soft Point veya Polimer Tip 9.3x74R yivli namludan mermi atabilirsiniz.

Falcon 3-9×44 Üç Namlulu Tüfek Dürbünü:

Grelck Üç Namlulu Tüfek için özel üretilmiş premium dürbün ile avınıza uzak mesafelerden nişan alabilirsiniz. Suya ve art arda atışlara dayanıklı bu dürbün av sırasında karşılaşabileceğiniz çoğu durumda büyük avantaj sağlayacak.

Classic, Select ve Carbon Fiber Renk Varyasyonları:

Grelck Üç Namlulu Tüfek, Classic, Select ve Carbon Fiber olmak üzere üç farklı renkte geliyor.

Solokhin MN1890:


Solokhin MN1890 etkisi savaşlarda sınanıp kanıtlanmış ve tarihin sayfalarında hak ettiği yeri almış bir silah. Yüz yılı aşkın bir süre boyunca, en sert şartlarda etkisini kanıtlamış ve bugün de avcıların sadık dostu haline gelmiş Solokhin MN1890 mükemmel sürgülü mekanizması ile adeta bir güvenilirlik timsali. Çok uzak mesafelerden isabetli ve ölümcül atışlar yapabilen bu tüfek, atıcısını asla yarı yolda bırakmaz.

Menzili ve Gücü:
Her türlü zor şart altında sorunsuz çalışmasıyla bilinen Solokhin MN1890, çok uzak mesafelerdeki orta boy hedefleri isabetle ve etkili bir şekilde vurabilmek için tasarlanmış. 550 metreyi bulan menzili ve 5 fişek alan şarjörü bulunan bu silah orta geri tepme mekanizması ve yüksek hedef penetrasyonuna sahip.

Assembly Line, Frontline ve Defense Line Renk Varyasyonları:

Solokhin MN1890 Assembly Line, Frontline ve Defense Line olmak üzere olmak üzere üç farklı renkte geliyor.

Mangiafico 410 / 45 Colt Revolver:


Bu şık ve modern tabanca kısa mesafelerde çok yönlü kullanışlılık arayan avcıların yanından ayırmayacağı bir silah. İster küçük av veya su kuşları için .410 kalibre mermi isterseniz de karaca veya antilop gibi hedefler için .45 Long Colt mermi atabiliyor. Hasılı, küçük hedeflerde etkili, pratik ve küçük bir silah.

Küçük-Orta Boy Hedefler için İdeal:

Yüksek güç ve isabet hassasiyetine sahip .45 Colt sert döküm mermiler, yakın mesafelerde küçük-orta boy avlara karşı ideal .410 kalibre mermi ise, kısa mesafede tavşan ve ördek gibi hızlı hareket eden avlara karşı çabuk atışlar için bire bir. Küçük boyutu ve kullanım esnekliği ile Mangiafico 410 / 45 Colt Revolver avcılara maliyetinin çok altında çok geniş avantajlar sunuyor.

Parlak Çelik, Muertos ve Mat Siyah Renk Varyasyonları:

Mangiafico 410 / 45 Colt Revolver Parlak Çelik, Muertos ve Mat Siyah olmak üzere üç farklı renkte geliyor.

Steam

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

theHunter: Call of the Wild

the Hunter: Call of the Wild’ın Afrika Haritasına Aslan Eklendi

Avcılık simülasyonu the Hunter: Call of the Wild’ın Vurhonga Savanna isimli Afrika haritasına Aslan eklendi. Dün yayınlanan güncelleme ile artık oyuncular Afrika haritasında aslan avına çıkabiliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Avcılık simülasyonu the Hunter: Call of the Wild’ın Vurhonga Savanna isimli Afrika haritasına Aslan eklendi. Dün yayınlanan güncelleme ile artık oyuncular Afrika haritasında aslan avına çıkabiliyor. Güncelleme yayımlanmadan önce Expansive Worlds yeni hayvan türü için bir açık beta düzenledi. Böylece tam sürüm güncellemede hatalar en aza indirilmiş oldu. Güncellemede yine birçok hata düzeltmesi, iyileştirme ve değişiklikler bulunuyor. Aslan’ı diğer geyiklerin peşinden koşarken de görebiliyoruz. Ava gideni avlayabilecek misiniz bakalım?

 

 


Aslan:


Vurhonga Savanna gelişmeye devam ediyor ve Njabulo Dede de bölgenin en büyük etobur türü, Ormanlar Kralı Aslan’ı tekrardan sahaya indirmeye karar verdi. Tüm dünyada güç, düzen ve iktidar sembolü olan Aslan, kaplandan sonra kedigiller ailesinin en büyük ikinci türü. Geniş, adaleli göğsündeki kas yoğunluğu sayesinde bu hayvana kurşun işlemesi hayli zor. Vurhonga Savanna’nın aslanları en genç ve dinç çağlarını yaşıyorlar ve bölgelerinde yabancıların dolaşmasından pek hoşlanmıyorlar. Avcı olarak, Ormanlar Kralını avlamak istiyorsanız bu vahşi ortamda kararlı ve dengeli duruşunuzu bozmamalı ve soğukkanlılığınızı mutlaka korumalısınız. 

Ormanlar Kralından Nasıl Kurtulursunuz:

Aslanlar avlarına genellikle arkadan saldırırlar ve çabucak öldürmek için boyunlarından yakalamaya çalışırlar. Cüsse olarak görece küçük hedefler karşısında daha güvenli ve hoyratça hareket ederler ve hedefin ani hareketlerine vahşice yanıt verirler. Vurhonga’daki aslanlar esasen insan yemezler fakat kendi bölgelerini ihlal ettiğini düşündükleri insanlara saldırırlar. Bununla birlikte, kendilerine belli bir mesafeden fazla yaklaşmayan insanlara pek saldırmazlar. Bu muhteşem canavarlardan biriyle karşı karşıya gelirseniz çok dikkatli olmalısınız zira en küçük bir yanlış hareketiniz hayattaki son hareketiniz olabilir. 

Duyuları ve Diğer Türlerle İlişkileri:

Aslanın uç bir yırtıcı olarak değerlendirilmesinin bir sebebi vardır: Keskin hareket algılama yeteneğinin yanı sıra müthiş koku alma ve işitme duyuları sayesinde muazzam genişlikteki bir alanı göz altında tutup kontrol edebilirler. Bu muhteşem hayvanları gafil avlamak neredeyse imkansızdır.

Varyasyonları:

Ayakta iken baş yükseklikleri bir metreyi aşan Vurhonga aslanlarının 5 farklı kürk varyasyonu olduğu biliniyor. Standart bej kürk burada en yaygın görülendir fakat az sayıda avcı farklı, özgün kürk renklerine sahip olanlarla karşılaşma şansı da yakalamıştır. Peki, siz bunlardan birini avlayacak kadar iyi bir avcı mısınız?

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler