the Hunter: Call of the Wild Kanada Kazı Güncellemesi ve Pompalı Av Tüfekleri DLC'si
Connect with us

theHunter: Call of the Wild

the Hunter: Call of the Wild Kanada Kazı Güncellemesi ve Pompalı Av Tüfekleri DLC’si

Hirschfelden haritasında artık Kanada Kazı avlanabilir!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

the Hunter: Call of the Wild Kanada Kazı Güncellemesi ve Pompalı Av Tüfekleri DLC’si

Hirschfelden haritasında artık Kanada Kazı avlanabilir! Expansive Worlds takımı bundan önce tavşan avını mümkün kılmıştı şimdi ise bizleri 1.20 sürümünde kaz avına çıkartıyor. Kanada Kazları için bir de DLC çıktı. Wild Goose Chase Gear adı verilen pakette Strecker SXS pompalı av tüfekleri geliyor. Steam’de 8,20 TL’den satın alabileceğiniz paketin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Hirschfelden’de ilk göçmen kuşlar yani Kanada Kazları arz-ı endam ettiğine göre Connie ve Doc’un mağazaya yeni malzemeler getirmesinin zamanı gelmişti.

Strecker SxS 20G:

12’lik Pompalı Tüfeğin küçük kardeşi olan bu 20’lik tüfek, düşük ivmeli mermileri ve düşük ağırlığı sayesinde geri tepmesi az, kolay bir kullanım sunuyor; bu da onu hızlı hareket eden avlara karşı kullanışlı bir silah yapıyor. Hızlı ve kolay, kalça hizasından bile kullanılabilen gösterişli bir silah olan Strecker SxS 20G küçük av ve kuş peşindeki aklı başında her avcının sahip olması gereken bir alet.

Mühimmat:

20’lik saçma
Bu 20’lik fişekler kuş avcıları için ideal.
20’lik iri saçma
Küçük av ve zararlı hayvan avı için ideal bu 20’lik fişekte 12’lik muadilindekinden daha fazla sayıda saçma bulunuyor. Özellikle yakın mesafede çok etkili.
20’lik tek kurşun
Çok amaçlı ve etkili bu tek kurşun fişek orta boydaki hedefleri bile tek atışta indirebilme imkânı sunuyor.

Varyasyonları:


Strecker SxS 20G dört farklı renk seçeneği ile geliyor: Scarlett, Fiona, Hazel ve Raven.

Tuzaklar:

Kanada Kazları için olağanüstü gerçekçi üç tuzak: Beslenme, Nöbet ve Arama. Bu özel olarak boyanmış tam boy tuzaklar en şüpheci Kanada Kazlarını bile kandırabilecek nitelikte. Yerleştirilen tuzak uçan sürü içinden kazları kandırarak sürüden ayırıp yere indirme olasılığını arttırıyor.

Incognito Deluxe Pusu Evsin – Saha Kamuflajı:


Çayırlık ve açık arazide kuş avcılığı için ideal evsin. Kuşlara karşı pusuda mükemmel bir kamuflaj ve görünmezlik sağlıyor.

Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

theHunter: Call of the Wild

the Hunter: Call of the Wild’ın Afrika Haritasına Aslan Eklendi

Avcılık simülasyonu the Hunter: Call of the Wild’ın Vurhonga Savanna isimli Afrika haritasına Aslan eklendi. Dün yayınlanan güncelleme ile artık oyuncular Afrika haritasında aslan avına çıkabiliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Avcılık simülasyonu the Hunter: Call of the Wild’ın Vurhonga Savanna isimli Afrika haritasına Aslan eklendi. Dün yayınlanan güncelleme ile artık oyuncular Afrika haritasında aslan avına çıkabiliyor. Güncelleme yayımlanmadan önce Expansive Worlds yeni hayvan türü için bir açık beta düzenledi. Böylece tam sürüm güncellemede hatalar en aza indirilmiş oldu. Güncellemede yine birçok hata düzeltmesi, iyileştirme ve değişiklikler bulunuyor. Aslan’ı diğer geyiklerin peşinden koşarken de görebiliyoruz. Ava gideni avlayabilecek misiniz bakalım?

 

 


Aslan:


Vurhonga Savanna gelişmeye devam ediyor ve Njabulo Dede de bölgenin en büyük etobur türü, Ormanlar Kralı Aslan’ı tekrardan sahaya indirmeye karar verdi. Tüm dünyada güç, düzen ve iktidar sembolü olan Aslan, kaplandan sonra kedigiller ailesinin en büyük ikinci türü. Geniş, adaleli göğsündeki kas yoğunluğu sayesinde bu hayvana kurşun işlemesi hayli zor. Vurhonga Savanna’nın aslanları en genç ve dinç çağlarını yaşıyorlar ve bölgelerinde yabancıların dolaşmasından pek hoşlanmıyorlar. Avcı olarak, Ormanlar Kralını avlamak istiyorsanız bu vahşi ortamda kararlı ve dengeli duruşunuzu bozmamalı ve soğukkanlılığınızı mutlaka korumalısınız. 

Ormanlar Kralından Nasıl Kurtulursunuz:

Aslanlar avlarına genellikle arkadan saldırırlar ve çabucak öldürmek için boyunlarından yakalamaya çalışırlar. Cüsse olarak görece küçük hedefler karşısında daha güvenli ve hoyratça hareket ederler ve hedefin ani hareketlerine vahşice yanıt verirler. Vurhonga’daki aslanlar esasen insan yemezler fakat kendi bölgelerini ihlal ettiğini düşündükleri insanlara saldırırlar. Bununla birlikte, kendilerine belli bir mesafeden fazla yaklaşmayan insanlara pek saldırmazlar. Bu muhteşem canavarlardan biriyle karşı karşıya gelirseniz çok dikkatli olmalısınız zira en küçük bir yanlış hareketiniz hayattaki son hareketiniz olabilir. 

Duyuları ve Diğer Türlerle İlişkileri:

Aslanın uç bir yırtıcı olarak değerlendirilmesinin bir sebebi vardır: Keskin hareket algılama yeteneğinin yanı sıra müthiş koku alma ve işitme duyuları sayesinde muazzam genişlikteki bir alanı göz altında tutup kontrol edebilirler. Bu muhteşem hayvanları gafil avlamak neredeyse imkansızdır.

Varyasyonları:

Ayakta iken baş yükseklikleri bir metreyi aşan Vurhonga aslanlarının 5 farklı kürk varyasyonu olduğu biliniyor. Standart bej kürk burada en yaygın görülendir fakat az sayıda avcı farklı, özgün kürk renklerine sahip olanlarla karşılaşma şansı da yakalamıştır. Peki, siz bunlardan birini avlayacak kadar iyi bir avcı mısınız?

Okumaya devam edin

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild Parque Fernando Haritası Çıktı!

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için Güney Amerika’da geçen Parque Fernando harita genişlemesi Steam’de yayınlandı. 15,50 TL’den satın alabileceğiniz harita ile birlikte Puma, Kızıl Ördek, Kara Antilop, Asya Mandası(Water Buffalo) ve birkaç geyik türü avı ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

theHunter: Call of the Wild Parque Fernando Haritası Çıktı!

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için Güney Amerika’da geçen Parque Fernando harita genişlemesi Steam’de yayınlandı. 15,50 TL’den satın alabileceğiniz harita ile birlikte Puma, Kızıl Ördek, Kara Antilop, Asya Mandası(Water Buffalo) ve birkaç geyik türü avı ekleniyor. 64 kilometre karelik haritada Apex oyun motorunun gücü ile yine harika bir oyun dünyası yaratılmış. Aşağıdan harita paketinin özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Tanıtım videosu

 

Ekran Görüntüleri

Bugüne dek tepelerden koyaklara, savanalardan karlı, buzlu ormanlara farklı yerlerde gezip avlandınız. Artık Güney Amerika’daki son av rezervini keşfetmenin vakti geldi. Parque Fernando, Patagonya’nın vahşi bir bölgesini dünya çapında bir av sahasına dönüştürmek için yardımınızı istiyor. Yamrı yumru ölü ağaç gövdelerinin arasında, bataklık ve tepelik arazilerde, çayırlarda dolaşın, yeni barınaklar, gözlem ve dinlenme noktaları inşa edin ve kendinizi bu sahanın aksi sahibi Carolina’ya kanıtlayın. Burayı bir av cennetine dönüştürüp dünüştüremeyeceğinizi zaman gösterecek.

Canlı bir yer olan Parque Fernando vahşi hayatın pek çok unsuru bulunuyor. Sahada dolaşırken, havalanmaya hazırlanan bir Tarçın Renkli Çamurcun kuşu veya ürkekçe koşturan bir Kara Antilop ile karşılaşmanız mümkün. Parkta, mesela Katır Geyiği, Kızıl Geyik ve Benekli Geyik gibi hayatınızda görüp avlayabileceğiniz en iri ve en zarif geyiklerin de karşınıza çıkabileceğini söylemeye bile gerek yok. Sadece şunu aklınızda tutun ki, buranın yırtıcı hâkimi siz değilsiniz. O işi Pumalar yapıyor ve avlarını paylaşmaktan da pek hoşlanmıyorlar. Bu muhteşem kediyi de avını izlerken veya kovalarken görebilir ve yeterince sessiz olursanız yemek üzerinde bile yakalayabilirsiniz.

GÜR VE CANLI FLORA

Etrafı tepelerle çevrili olan Parque Fernando’da keşfedebileceğiniz pek çok yer var. Ölü ormanın kalıntıları arasında yürüyüşe çıkabilir, steplerde ve çayırlarda av peşinde dolaşabilir veya parka apayrı bir hava katan sakin göllerin kıyılarında dinlenebilirsiniz.

GÖREVLER VE BOYUTLAR

Daha önceki av rezervlerimiz gibi Parque Fernando da 64 kilometrekareyi bulan muazzam bir alana yayılıyor. İsterseniz sahanın dört yanını ve buralarda saklı güzellikleri keşfetmek için yollara vurabilir veya 16 hikâye görevi ve 39 yan görev sunan yeni hikâyeyi deneyimleyebilirsiniz.

Carolina emlak işini yürütmek ve ailesini geçindirmek için, yıllardır gece gündüz demeden çalıştı. Bu yoğun iş temposunda av rezervini tamamlamak için asla zaman bulamadı fakat aklının bir köşesinde daima Fernando ile başladıkları bu işi bir gün mutlaka tamamlamak vardı. İşte o gün geldi. Patagonya’nın bu vahşi parçasını dünya çapında bir av sahasına dönüştürmek için Carolina’nın yardımınıza ihtiyacı var.

AV BECERİLERİNİZİ SERGİLEYİN

Parque Fernando’nun yeni barınma/konaklama binasının inşasında Carolina’ya yardım edin, içini rezervde avlayacağınız hayvan başları ile süsleyin. Ya da modern okçuluk/atış poligonunu ziyaret ederek nişancılığınızı sınayın. Bunları yaparken gözünüz rezervin görev hedeflerinde olsun, zira her an, her yandan bir görev çıkabilir.

PAYLAŞIMLI DENEYİM

Daha önceki ücretli DLC’lerimizde olduğu gibi, bir oyuncu içeriğe sahip olmasa bile Parque Fernando’da oyuna ücretsiz olarak katılabilir. Bunun için ek yapması gereken oyuna sahip olan bir oyuncu bulmak ve onun oyununa katılmak. Artık, yardımlaşmacı mı rekabetçi mi oynayacağınız size kalmış. DLC sahibi olup olmadıklarına bakılmaksızın, oyuna katılan bütün oyuncular, oyun parası kullanarak bir kıyafet seti satın alabilirler.

 

Steam

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild 2019 Edition Yayınlandı!

Bu sürümde oyun için çıkan tüm içerik paketleri yer alıyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

theHunter: Call of the Wild 2019 Edition Yayınlandı!

Bu sürümde oyun için çıkan tüm içerik paketleri yer alıyor.

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için ilk çıktığı günden bu yana iki yeni harita paketi, silah paketleri, aksesuar DLC’leri yayınlanmıştı. Tüm bunların yer aldığı bir paket olan 2019 Edition, 16 Ekim’de çıktı. Bu sürümü satın aldığınızda tüm içerikler içinde geliyor. Steam‘de 72,68 TL’den satılıyor. PS4 için 199,00 TL Xbox One için ise 95 TL’den satılıyor.

Tanıtım yazısı;

theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, gelmiş geçmiş en sürükleyici avcılık deneyimini sunuyor. Görkemli geyik, hayaletimsi vaşak ve büyüleyici Afrika sığırından yabanda bulunan sayısız kuş, hayvan ve böceğe yaşamla dolu bu güzel açık dünyaya adımını at. 256 kilometrekarelik bu dünyanın her bir metresi, Avalanche Studios’un on senelik heyecan verici aksiyon ve avcılık oyunları geliştirme deneyiminin meyvesi ödüllü teknoloji kullanılarak yaratıldı. Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, en fazla 8 oyuncu olacak şekilde (eşli ve rekabetçi modlarında) eşsiz çok oyunculu seçenekler de sunuyor. En iyi avcılık deneyimini paylaş ve o övünme haklarını kazan!

Orijinal içeriğinin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, donmuş ve zorlu Medved-Taiga rezervi ve Vurhonga Savanı rezervinin engebeli çayırlarını da içeriyor. Farklı rezervleri ATV’lerle keşfet, çadır ve avcı perdesi kullanarak yabanda kamp yap ve hedefini en iyi şekilde indirmek için geniş yelpazedeki özel silahlar arasından seçimini yap.

TEMEL ÖZELLİKLER:
Uçsuz Bucaksız Açık Dünyayı Keşfet. Yürüyerek veya ATV üzerinde.

Açık çiftlik alanlarından sık ormanlara, donmuş tundralardan savana 256 kilometrekarelik farklı arazileri keşfet. TheHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, her biri sürprizler ve unutulmaz anlarla dolu farklı ve kendine has av rezervlerine ayrılmıştır.

Bölge yerlilerinden görevler al veya herkesin gittiği yollardan geç. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve izleme noktalarını keşfet. Bir avdan diğerine yürümekten yoruldun mu? ATV Saber 4×4’ünü al ve onunla dolaş! Bu çok yönlü araç seni zorlu arazilerde yıldırım hızıyla taşıyabiliyor. Açık dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Farkli Türler, Farkli Mücadeleler
 
4 farklı rezervi ve ulusal parkıyla, her biri ayrı bir mücadele sunan 25 av türüyle (yenilerini eklemeye devam ediyoruz) karşılaşacaksın. Ak kuyruklu geyik gibi klasik ve popüler orta büyüklükteki av hayvanlarından Ayı ve Mus gibi daha büyük av hayvanlarına pek çok çeşit mevcut. Medved-Taiga’nın donmuş ormanlarındaki yakalanması zor vaşakların izini sür, Hirschfelden’da havalan ve biraz kaz avla veya sıcak Vurhonga Savanı’nı keşfederken Afrika sığırıyla yüzleş.

Avcı Ol. Avını Tasarla.

Oyun içinde pek çok silah mevcut: tüfek, tabanca ve yay bularak silahlarını dürbün ve farklı mühimmatlarla özelleştirebilirsin. Favorilerini bul ve o silahlarda kendini geliştir. Atış poligonunda nişan çalış ve atışlarını isabetli hale getir. Çeşitli yetenekleri ve donanımları açarak karakterini geliştir. Düdükleri ve kokuları kullanmayı öğren ve en önemlisi avını incele: hayvan davranışlarını, özelliklerini ve hareket kalıplarını yakından izle.
Avcılıkta yeni misin? Hiç sorun değil. İster umut vaat eden bir amatör ol, ister yıllanmış bir emektar; akıllı sistemler avından en fazlasını alabilmen için sana yardımcı olacak.

Avcılık Deneyimlerini ve Avcı Kulübü’nü Paylaş. Övünme Hakkı Kazan.

Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild eşsiz çoklu oyuncu seçenekleri de sunuyor. Eşli ve rekabetçi modlarında en fazla 8 arkadaşından (veya yabancılardan!) oluşan ekiplere katıl. Avcı Kulübü’yle pek çok oyun içi mücadele ve etkinliğe katıl. Günlük ve haftalık etkinlikler veya topluluk etkinlikleriyle oyun içi ödüller kazan.
Avcılık arkadaşlarınla daha cazip ve heyecan verici. Öyleyse sen de deneyimlerini paylaş ve şu övünme haklarını kazan.

Steam’de ana oyunun fiyatı da düşürüldü. Normal sürümü ile denemek ve nasıl olduğunu anlamak için yeterlidir. Tavsiye ederiz.

theHunter:Call of the Wild forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler