the Hunter: Call of the Wild Kanada Kazı Güncellemesi ve Pompalı Av Tüfekleri DLC'si
Connect with us

theHunter: Call of the Wild

the Hunter: Call of the Wild Kanada Kazı Güncellemesi ve Pompalı Av Tüfekleri DLC’si

Hirschfelden haritasında artık Kanada Kazı avlanabilir!

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

the Hunter: Call of the Wild Kanada Kazı Güncellemesi ve Pompalı Av Tüfekleri DLC’si

Hirschfelden haritasında artık Kanada Kazı avlanabilir! Expansive Worlds takımı bundan önce tavşan avını mümkün kılmıştı şimdi ise bizleri 1.20 sürümünde kaz avına çıkartıyor. Kanada Kazları için bir de DLC çıktı. Wild Goose Chase Gear adı verilen pakette Strecker SXS pompalı av tüfekleri geliyor. Steam’de 8,20 TL’den satın alabileceğiniz paketin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Hirschfelden’de ilk göçmen kuşlar yani Kanada Kazları arz-ı endam ettiğine göre Connie ve Doc’un mağazaya yeni malzemeler getirmesinin zamanı gelmişti.

Strecker SxS 20G:

12’lik Pompalı Tüfeğin küçük kardeşi olan bu 20’lik tüfek, düşük ivmeli mermileri ve düşük ağırlığı sayesinde geri tepmesi az, kolay bir kullanım sunuyor; bu da onu hızlı hareket eden avlara karşı kullanışlı bir silah yapıyor. Hızlı ve kolay, kalça hizasından bile kullanılabilen gösterişli bir silah olan Strecker SxS 20G küçük av ve kuş peşindeki aklı başında her avcının sahip olması gereken bir alet.

Mühimmat:

20’lik saçma
Bu 20’lik fişekler kuş avcıları için ideal.
20’lik iri saçma
Küçük av ve zararlı hayvan avı için ideal bu 20’lik fişekte 12’lik muadilindekinden daha fazla sayıda saçma bulunuyor. Özellikle yakın mesafede çok etkili.
20’lik tek kurşun
Çok amaçlı ve etkili bu tek kurşun fişek orta boydaki hedefleri bile tek atışta indirebilme imkânı sunuyor.

Varyasyonları:


Strecker SxS 20G dört farklı renk seçeneği ile geliyor: Scarlett, Fiona, Hazel ve Raven.

Tuzaklar:

Kanada Kazları için olağanüstü gerçekçi üç tuzak: Beslenme, Nöbet ve Arama. Bu özel olarak boyanmış tam boy tuzaklar en şüpheci Kanada Kazlarını bile kandırabilecek nitelikte. Yerleştirilen tuzak uçan sürü içinden kazları kandırarak sürüden ayırıp yere indirme olasılığını arttırıyor.

Incognito Deluxe Pusu Evsin – Saha Kamuflajı:


Çayırlık ve açık arazide kuş avcılığı için ideal evsin. Kuşlara karşı pusuda mükemmel bir kamuflaj ve görünmezlik sağlıyor.

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild 2019 Edition Yayınlandı!

Bu sürümde oyun için çıkan tüm içerik paketleri yer alıyor.

Simülasyon Türk

Published

on

theHunter: Call of the Wild 2019 Edition Yayınlandı!

Bu sürümde oyun için çıkan tüm içerik paketleri yer alıyor.

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için ilk çıktığı günden bu yana iki yeni harita paketi, silah paketleri, aksesuar DLC’leri yayınlanmıştı. Tüm bunların yer aldığı bir paket olan 2019 Edition, 16 Ekim’de çıktı. Bu sürümü satın aldığınızda tüm içerikler içinde geliyor. Steam‘de 72,68 TL’den satılıyor. PS4 için 199,00 TL Xbox One için ise 95 TL’den satılıyor.

Tanıtım yazısı;

theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, gelmiş geçmiş en sürükleyici avcılık deneyimini sunuyor. Görkemli geyik, hayaletimsi vaşak ve büyüleyici Afrika sığırından yabanda bulunan sayısız kuş, hayvan ve böceğe yaşamla dolu bu güzel açık dünyaya adımını at. 256 kilometrekarelik bu dünyanın her bir metresi, Avalanche Studios’un on senelik heyecan verici aksiyon ve avcılık oyunları geliştirme deneyiminin meyvesi ödüllü teknoloji kullanılarak yaratıldı. Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, en fazla 8 oyuncu olacak şekilde (eşli ve rekabetçi modlarında) eşsiz çok oyunculu seçenekler de sunuyor. En iyi avcılık deneyimini paylaş ve o övünme haklarını kazan!

Orijinal içeriğinin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, donmuş ve zorlu Medved-Taiga rezervi ve Vurhonga Savanı rezervinin engebeli çayırlarını da içeriyor. Farklı rezervleri ATV’lerle keşfet, çadır ve avcı perdesi kullanarak yabanda kamp yap ve hedefini en iyi şekilde indirmek için geniş yelpazedeki özel silahlar arasından seçimini yap.

TEMEL ÖZELLİKLER:
Uçsuz Bucaksız Açık Dünyayı Keşfet. Yürüyerek veya ATV üzerinde.

Açık çiftlik alanlarından sık ormanlara, donmuş tundralardan savana 256 kilometrekarelik farklı arazileri keşfet. TheHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, her biri sürprizler ve unutulmaz anlarla dolu farklı ve kendine has av rezervlerine ayrılmıştır.

Bölge yerlilerinden görevler al veya herkesin gittiği yollardan geç. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve izleme noktalarını keşfet. Bir avdan diğerine yürümekten yoruldun mu? ATV Saber 4×4’ünü al ve onunla dolaş! Bu çok yönlü araç seni zorlu arazilerde yıldırım hızıyla taşıyabiliyor. Açık dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Farkli Türler, Farkli Mücadeleler
 
4 farklı rezervi ve ulusal parkıyla, her biri ayrı bir mücadele sunan 25 av türüyle (yenilerini eklemeye devam ediyoruz) karşılaşacaksın. Ak kuyruklu geyik gibi klasik ve popüler orta büyüklükteki av hayvanlarından Ayı ve Mus gibi daha büyük av hayvanlarına pek çok çeşit mevcut. Medved-Taiga’nın donmuş ormanlarındaki yakalanması zor vaşakların izini sür, Hirschfelden’da havalan ve biraz kaz avla veya sıcak Vurhonga Savanı’nı keşfederken Afrika sığırıyla yüzleş.

Avcı Ol. Avını Tasarla.

Oyun içinde pek çok silah mevcut: tüfek, tabanca ve yay bularak silahlarını dürbün ve farklı mühimmatlarla özelleştirebilirsin. Favorilerini bul ve o silahlarda kendini geliştir. Atış poligonunda nişan çalış ve atışlarını isabetli hale getir. Çeşitli yetenekleri ve donanımları açarak karakterini geliştir. Düdükleri ve kokuları kullanmayı öğren ve en önemlisi avını incele: hayvan davranışlarını, özelliklerini ve hareket kalıplarını yakından izle.
Avcılıkta yeni misin? Hiç sorun değil. İster umut vaat eden bir amatör ol, ister yıllanmış bir emektar; akıllı sistemler avından en fazlasını alabilmen için sana yardımcı olacak.

Avcılık Deneyimlerini ve Avcı Kulübü’nü Paylaş. Övünme Hakkı Kazan.

Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild eşsiz çoklu oyuncu seçenekleri de sunuyor. Eşli ve rekabetçi modlarında en fazla 8 arkadaşından (veya yabancılardan!) oluşan ekiplere katıl. Avcı Kulübü’yle pek çok oyun içi mücadele ve etkinliğe katıl. Günlük ve haftalık etkinlikler veya topluluk etkinlikleriyle oyun içi ödüller kazan.
Avcılık arkadaşlarınla daha cazip ve heyecan verici. Öyleyse sen de deneyimlerini paylaş ve şu övünme haklarını kazan.

Steam’de ana oyunun fiyatı da düşürüldü. Normal sürümü ile denemek ve nasıl olduğunu anlamak için yeterlidir. Tavsiye ederiz.

theHunter:Call of the Wild forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of The Wild için Ördek Güncellemesi ve Avlama DLC’si

Avcılık simülasyonu theHunter:Call of the Wild için geçtiğimiz hafta Yeşil Baş Ördek güncellemesi yayınlandı.

Simülasyon Türk

Published

on

theHunter: Call of The Wild için Ördek Güncellemesi ve Avlama DLC’si

Avcılık simülasyonu theHunter:Call of the Wild için geçtiğimiz hafta Yeşil Baş Ördek güncellemesi yayınlandı. Ayrıca bu ördekleri daha kolay avlayabilmek için  silah, çadır ve sahte ördek tuzağı yer alan bir DLC de çıktı. Ördekleri Layton Lake haritasında avlayabiliyoruz. Geçtiğimiz günlerde ise bu özellikleri iyileştiren birkaç güncelleme yayınlandı.

Steam’de 8,20 TL’den satın alabilirsiniz. DLC olmadan avlamak biraz daha zor olacaktır ama yine de oynanabilir.

 

Ördeklerin Layton Gölü Bölgesi’ne gelmesiyle birlikte Doc’s Outfitters, bu yeşilbaşları en iyi şekilde avlayabilecek yeni ekipmanlar satışa sundu.

Nordin 20SA:


Gün boyu avlanan avcıların sadık dostu 20GA Yarı Otomatik, iddialı avcılar için tasarlanmış çok işlevli bir silahtır. Nordin 20SA, gaz basıncını ustalıkla düzenleyerek güvenilirlik ve tüm mühimmatlarıyla kolay bir kullanım sunar. Otomatik doldurma mekanizma, üç fişek kapasitesiyle birleşerek hedefe birçok atış yapılmasını sağlar ve av verimliliğini azami seviyeye çıkarır. İster küçük ister orta boyutlu olsun, tüm yüksek uçan kuşları ve su kuşlarını avlamakta maharetlidir.

Cephane

Nordin 20SA, daha önce piyasaya sürülmüş tüm 20 Kalibre av cephaneleriyle ve ördek avı için özel tasarlanmış yeni cephane tipiyle uyumludur (20GA Steel Birdshot, bilgiler aşağıdadır).

20GA Steel Birdshot
Bu cephane kuş avı için özel olarak tasarlanmıştır ve kurşunsuz, toksik olmayan, tüm testlerden geçmiş yapısıyla tüm yerel ve denizaşırı avlanma kurallarına uygundur.

Çeşitleri

Nordin 20SA, üç renk çeşidine sahiptir. Askeri, Boz ve İşlemeli.

Tuzaklar:


Şaşırtıcı bir şekilde gerçekçi duran el yapımı Yeşilbaş Tuzakları iki çeşit için yapılmıştır: Erkek ve Dişi Ördekler. Sulak, bereketli ve güvenli bir beslenme alanı izlenimi yaratan gerçeğe uygun boyutlu bu tuzaklar, en temkinli Yeşilbaşların bile sürüyü bırakıp yakınlara iniş yapmasını sağlar.

Su Kuşu Gizlenme Ağı:


Göl kıyısına yakın Yeşilbaşları avlamak için ideal. Kurulduğunda avcının çevresiyle uyumlu gözükmesini sağlar; yüksek hareket kabiliyeti ve nişan alma özgürlüğü sunar.

Continue Reading

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild için Yeşil Başlı Ördek Geliyor!

Amerikan haritası Layton Lake için Yeşil Başlı Gövel Ördek avının geleceği duyuruldu. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi yayınlanacakmış.

Simülasyon Türk

Published

on

theHunter: Call of the Wild için Yeşil Başlı Ördek Geliyor!

Amerikan haritası Layton Lake için Yeşil Başlı Gövel Ördek avının geleceği duyuruldu. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi yayınlanacakmış. Tavşan, Kaz gibi türlerden sonra şimdi de oyuncuların en çok sevdiği ördek başlayacak. Son yayınlanan Vurhonga Savanna Afrika haritasında da pek çok yeni tür vardı. Güncelleme Ekim ayında yayınlanabilir.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler