in , ,

The Crew 2 Ortaya Çıktı! Bilgiler, Videolar [E3 2017]

The Crew 2 Ortaya Çıktı! Bilgiler, Videolar [E3 2017]

Arabalar, tekneler, motosikletler ve uçakların bulunduğu devasa Amerikan haritasında özgürce oynamak…

Devasa haritası ile ilk oyunda gönlümüzü çelen The Crew’ın devam oyununu olan The Crew 2 ile ilgili ayrıntıları E3 2017‘de sabırsızlıkla bekliyorduk. Dün gerçekleştirilen Ubisoft E3 konferansında her şey ortaya çıktı. Yine Amerika’da geçecek olan oyunda bu kez arabalara eşlik edecek olan tekneler, uçaklar bulunuyor. DLC’lerle ilk oyuna motosikletler eklenmişti bu kez 2. oyunda farklı yarış türleri getirilmiş. Açık dünya oyunlarını seven, uçsuz bucaksız yollarda yarış yapmak, gezmek, eğlenmek isteyenler için artık çok daha fazla seçenek var. Grafiksel açıdan güzel görünse de umarız çıkışta grafiklerin düştüğünü görmeyiz. Ubisoft eğer The Crew için oyunculardan gelen önerileri dikkate aldıysa The Crew 2 bu kadar içerikle çok başarılı olabilir. Forum’da The Crew için etkinlikler yapan çılgınlar gibi oynayan birçok kişi vardı. The Crew 2 ile birlikte bu kitle büyüyecektir.

2018’in başında PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan The Crew 2‘yi sabırsızlıkla bekliyoruz. Tebrikler Ivory Tower

AÇIK BETASINA BURADAN KATILABİLİRSİNİZ.

Devrim yaratan The Crew 2’nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation’a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor! Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş!

The Crew® 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.

ÖZELLİKLERİ
MOTORNATION’A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR
Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York’un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon’un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika’da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!

ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL
Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA
The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta.

Oynanış videosu

 

Sinematik tanıtım videosu

 

Steam’de listelendi.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Bari bu oyunu direksiyonlu olsun demosunu denediğimde alçaktım direksiyonu desteklemeyince vazgeçtim bu oyuna direksiyon iyi gider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gran Turismo Sport, 2017 Sonbaharında Çıkış Yapacak! [E3 2017]

2 Kişiye American Truck Simulator Hediye!