The Crew 2 Ortaya Çıktı! Bilgiler, Videolar [E3 2017]
Connect with us

Haber

The Crew 2 Ortaya Çıktı! Bilgiler, Videolar [E3 2017]

Arabalar, tekneler, motosikletler ve uçakların bulunduğu devasa Amerikan haritasında özgürce oynamak…

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

The Crew 2 Ortaya Çıktı! Bilgiler, Videolar [E3 2017]

Arabalar, tekneler, motosikletler ve uçakların bulunduğu devasa Amerikan haritasında özgürce oynamak…

Devasa haritası ile ilk oyunda gönlümüzü çelen The Crew’ın devam oyununu olan The Crew 2 ile ilgili ayrıntıları E3 2017‘de sabırsızlıkla bekliyorduk. Dün gerçekleştirilen Ubisoft E3 konferansında her şey ortaya çıktı. Yine Amerika’da geçecek olan oyunda bu kez arabalara eşlik edecek olan tekneler, uçaklar bulunuyor. DLC’lerle ilk oyuna motosikletler eklenmişti bu kez 2. oyunda farklı yarış türleri getirilmiş. Açık dünya oyunlarını seven, uçsuz bucaksız yollarda yarış yapmak, gezmek, eğlenmek isteyenler için artık çok daha fazla seçenek var. Grafiksel açıdan güzel görünse de umarız çıkışta grafiklerin düştüğünü görmeyiz. Ubisoft eğer The Crew için oyunculardan gelen önerileri dikkate aldıysa The Crew 2 bu kadar içerikle çok başarılı olabilir. Forum’da The Crew için etkinlikler yapan çılgınlar gibi oynayan birçok kişi vardı. The Crew 2 ile birlikte bu kitle büyüyecektir.

2018’in başında PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan The Crew 2‘yi sabırsızlıkla bekliyoruz. Tebrikler Ivory Tower

AÇIK BETASINA BURADAN KATILABİLİRSİNİZ.

Devrim yaratan The Crew 2’nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation’a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor! Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş!

The Crew® 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.

ÖZELLİKLERİ
MOTORNATION’A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR
Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York’un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon’un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika’da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!

ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL
Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA
The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta.

Oynanış videosu

 

Sinematik tanıtım videosu

 

Steam’de listelendi.

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. Avatar

    Emirhan

    Haz 28, 2017 at 02:43

    Bari bu oyunu direksiyonlu olsun demosunu denediğimde alçaktım direksiyonu desteklemeyince vazgeçtim bu oyuna direksiyon iyi gider

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın çıkış tarihi açıklandı

Live Motion Games stüdyosu tarafından geliştirilen ayrıntılı ve gerçekçi ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın PC için Ekim 2019’da çıkacağı açıklandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın çıkış tarihi açıklandı

Live Motion Games stüdyosu tarafından geliştirilen ayrıntılı ve gerçekçi ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator‘ın PC için Ekim 2019‘da çıkacağı açıklandı. 2020 yılında ise PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch konsolları için yayınlanması planlanıyor. Şu an geliştirici günlükleri paylaşarak oyunun yeni özelliklerini tanıtmaya devam ediyorlar.

Yeni ekran görüntüleri

 

 

Bu yazıda oyunun özelliklerini yazmıştık.

Ekmek Fırını Simülasyonu “Bakery Simulator” Tanıtıldı

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

TrackHat Clip Plus İncelemesi (Kurulum ve Test Videosu)

TrackIR alternatifi uçuş simülatörleri ve simülasyon oyunlarında kullanabileceğiniz baş takip cihazı TrackHat Clip Plus’ı LVLCHG takımından Aydeniz Ekentok inceliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

TrackHat Clip Plus İncelemesi (Kurulum ve Test Videosu)

TrackIR alternatifi uçuş simülatörleri ve simülasyon oyunlarında kullanabileceğiniz baş takip cihazı TrackHat Clip Plus’ı LVLCHG takımından Aydeniz Ekentok inceliyor.

Merhaba!
Beni büyük ihtimal bir kısmınız LVLCHG kanalında yaptığım yayınlardan biliyorsunuz ya da duydunuz.
Kanalımızda hem insanlara ucuz bir TrackIR alternatifi sunmak, hem de bunun incelemesini yapmak için TrackHat firması ile iletişime geçtim. Kendileri ucuz head tracking ekipmanları sunuyor. Ve böylelikle simülatör seven bizlerin gönlünde taht kurmuş oluyorlar.

İşte karşınızda bugün elime ulaşan ve bu akşam canlı yayında kutu açılımı ve incelemesini gerçekleştireceğim TrackHat Clip Plus!

Evet, ilk baktığınızda aklınıza gelen şeyi tahmin edebiliyorum. O bir Playstation Eye kamerası. Fakat hem piyasada bolca bulunan bir kamera olması hem de 120 FPS’e kadar kayıt edebilmesi, onu kafa hareketlerini algılamada çok kullanışlı hale getiriyor.

Nedir bu TrackHat Firması?
İngiltere merkezli ve aslında tek bir kişinin üstlendiği, TrackIR gibi oldukça pahalı ekipmanların alternatiflerini oldukça ucuz fiyata üretip dünyanın birçok noktasına ulaştıran firmadır. Başında olan isim ise James Allen’dır. Birçok farklı tipte ve her kullanıcıya uygun aparatları mevcuttur. İsterseniz şapka şeklinde, isterseniz kulaklık yanına yerleştirilen tipten alabilirsiniz. Şarj edilebilir mi olsun yoksa USB bağlantılı mı tamamen size kalmış! Bütçenize ve kullanımınıza en uygun şekilde ürünü bulabilmeniz mümkün.

Birçok seçenek arasından ben seçimimi “TrackHat Clip Plus 5” olarak yaptım. Gelin kargo elime ulaştığında kutudan neler çıktı bir bakalım.

Kutu İçeriği
1x TrackHat Clip Plus (şarj edilebilir)
1x PS3 Eye Camera (Kızıl ötesi filtresi sökülmüş ve modifiye edilmiş)
1x Micro USB şarj kablosu
2x Arkası yapışkanlı kulaklık için cırt
1x Kullanım kılavuzu
1x Monitör için kamera aparatı

Elime yeni ulaşsalar da ürün hakkında genel görüşlerimi belirtmek isterim.

İlk elime aldığımda TrackIR ile fiyat karşılaştırıldığında neredeyse 1/3 oranında bir fark olmasına rağmen kaliteden ödün verilmediğini fark ettim. Forumlarda bazen karşılaşıyoruz. TrackIR bile plastiği ince yapılı olduğu için zamanla kırılmalara sebep oluyor. Fakat bunda 3D yazıcı ile yapılmış ve oldukça kalın bir gövde mevcut. Uzun süre dayanacağı aşikar.

Benim aldığım bataryalı modelde, üstünde bir aç-kapa düğmesi var. Ayrıca açık olduğu hakkında, şarj durumu hakkında bize bilgi veren 3 tane LED üzerinde mevcut. Oldukça da hafif. Kulaklığın yanına kutu içerisinde gelen cırt ile tutturduğumuzda oldukça sağlam duruyor ve istersek kolayca çıkarıp şarj edebiliyoruz.

Tamamen şarj olduğunda 10 saat civarı gidiyor ve toplam şarj olma süresi yarım saat kadar sürüyor. Ayrıca eğer aksiyondan kopmak istemezseniz şarj olurken de kullanmaya devam etmeniz mümkün.

Yazılımı hakkında biraz konuşacak olursak ürünün kendi içerisinde gelen bir yazılımı yok. Onun yerine size verilen katalog benzeri kullanım kılavuzunda yazılım kurulumu hakkında bilgi veren linklere yönlendiriyor. Ve bu linklere girdiğinizde karşınıza detaylı bir kurulum videosu çıkıyor. Ve söylenilene göre bu yazılımların hepsi açık kaynaklı, herkes erişebiliyor.

Ürünü aldığınızda bir sıkıntı oluşursa, 30 gün içerisinde tamamen geri gönderip yenisini isteyebileceğinizi de unutmayın.

www.twitch.tv’de LVLCHG’den TrackHat Clip Plus İncelemesi! TrackIR ile Kapışır Mı? [2000 Özel]’i izleyin

 

İnceleme: KaNUnCU

Ayrıca SimülasyonPark’ta ana konusuna bakabilirsiniz.

Okumaya devam edin

Haber

Türk yapımı dağ bisikleti yarış oyunu MTB Downhill 2 Multiplayer

E-Ice Cream Studio tarafındn Unity’de gelişitirilen bisiklet yarışı oyunu MTB Downhill 2, multiplayer desteği ile Google Play’de Android cihazlar için yayınlandı. Bundan önceki oyunları 10 milyondan fazla indirilen MTB Downhill 2’de dağ bisikletleri yarışıyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

 Türk yapımı dağ bisikleti yarış oyunu MTB Downhill 2 Multiplayer

 

E-Ice Cream Studio tarafındn Unity’de gelişitirilen bisiklet yarışı oyunu MTB Downhill 2, multiplayer desteği ile Google Play‘de Android cihazlar için yayınlandı. Bundan önceki oyunları 10 milyondan fazla indirilen MTB Downhill 2’de dağ bisikletleri yarışıyorsunuz.

 https://youtu.be/ATlvJvs0RzA

Arkadaşlarınızla deneyimleyebileceğiniz simüle edilmiş bir yokuş aşağı dağ bisikleti.
– en iyi bisiklet oyunu
– En iyi dağ bisikleti deneyimi ücretsizdir. İlk oyun 10 milyondan fazla indirildi.
-Gerçekçi ormanlar ve kış haritaları
– Bir oyuncu ile zamanla yarışın
Çok oyunculu modda, arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden insanlarla savaşın. 4 arkadaşa kadar yarış
-26 harita. daha fazla gelecek
-Farklı hava koşulları (Fırtınalı kar)
– Gece modunda sürüş yapmak kolay değildir
– Gerçek bisiklet fiziği ile dağda yarış
– Kazandığınız para ile bisikletinizi geliştirin ve özelleştirin
– 200’den fazla farklı yarışçı kıyafeti birleştirildi
– 4k Optimize edilmiş yüksek çözünürlüklü grafikler
– WiFi olmadan oynanabilir
– Oynaması ücretsiz.
– Ön kameradan ve motorcu gözlerinden oynama hissi

ÖNERİLER
– Yokuş aşağı hız
– Freni kullanmayı unutma.
– Enerjinizi doğru kullanın, pedal çevirmek sizi sürekli tüketir.
– Zamanında özel güçlerini kullan.
– Ne kadar iyi olursa, o kadar çok para kazanırsın.
– Oyuncunuz yorulduğunda, enerjinizi doldurmayı unutmayın
– Bisiklet yolunu izlemezseniz, en yakın noktaya gönderilirsiniz.
Günlüğe girerek hediye almayı unutmayın
– Sürpriz ödüller alacaksınız
– Arkadaşlarınızı çok oyunculu oynamaya davet edin.
-Geri bildiriminiz en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

MTB Downhill 2 Multiplayer
MTB Downhill 2 Multiplayer

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eicecream.mtbDownhill2

Ekran Görüntüleri

 

 

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler