Take-Two İş İlanı Verdi! Mafia 3 mü geliyor?

0

Take-Two İş İlanı Verdi! Mafia 3 mü geliyor?

aranılan karakterler tam da Mafia oyununa uygun!

mafia_3_wallpaper_by_me_by_awesome_designers-d3d6lor

Take-Two şirketi geçtiğimiz gün “actor access” adlı aktör arama sitesinde iş ilanı yayınladı. İlanda tam da Mafia oyununa uygun karakterler için bilgiler veriliyor. 2K Games’in ünlü Mafia serisinin 3. oyunu merakla bekleniyor. En son oyunun stüdyosu 2K Czech kapatılmış ve çalışanlar diğer stüdyolara kaydırılmıştı. Mafia 3’ün yeniden geliştirildiği haberleri ortaya çıkmıştı.

İlana göre 3 aktör aranıyor. Franklin, Tony ve Mickey isimli karakterlere uygun oyuncular aranıyor. Seslendirme, motion capture işlerinde çalışacaklar.

 

Franklin;  Louisiana, Afro-Amerikan ve Kafkasya karışık ırka sahip bir yetim ve kendini ırk ayrımı yapan güneye kadar getirdi. Tony; İtalyan ve yine Louisiana doğumlu. 30′lu yaşlarında bir adam ve ince biri, oldukça bakımlı ve iyi giyiniyor.                      Mickey; ortalama yapıya sahip genç bir İtalyan.

Franklin için Louisiana aksanı istenirken Tony ve Mickey için İtalyan aksanı isteniyor.

Karakterlerin hikayeleri;

Franklin 20’li yaşlarınının başında savaştan yeni dönmüş bir askeri canlandıracak. Aile diye tabir edilen mafya’ya sadık birisi. Fiziksel olarak güçlü bir karakter.

Tony ise 30’lu yaşlarının bşaında sessiz ancak zeki bir karakter.

Mickey adlı karakter ise 20’li yaşlarda sokaklarda gezen tozan tiplerden biri. Çok konuşan ama hiçbir işi yapamayan bir karakter olarak tanıtılıyor.

 Take-Two ilanda oyunun adını açıklamıyor. Ama bu bilgilerden Mafia 3 olduğunu anlamak çok zor değil. Oyun yeni nesil konsollara gelecek. Umarız PC ile aynı zamanda çıkar.
Çıkış tarihi olarak bilgi vermek mantıksız olur çünkü oyunun resmi duyurusu yok. 2015’in sonlarına doğru çıkabileceğini yabancı sitelerde okuduk.
Oyuncular merakla yeni Mafia oyununu bekliyor. Tadı damağımızda kalmıştı…
take-two-iş-ilanı-mafia3
simulasyonturk.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz