SQUAD'ın Türk Takımı SQ-MAK, CCFN Liginde Savaşıyor! GORODOK-1 [Video #13]
Connect with us

Squad

SQUAD’ın Türk Takımı SQ-MAK, CCFN Liginde Savaşıyor! GORODOK-1 [Video #13]

SQUAD’ın Türk takımlarından SQ-MAK ile CCFN uluslararası oyun liginde maça katıldık.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SQUAD’ın Türk Takımı SQ-MAK, CCFN Liginde Savaşıyor! GORODOK-1 [Video #13]

SQUAD’ın Türk takımlarından SQ-MAK ile CCFN uluslararası oyun liginde maça katıldık. İlk bölümde Gorodok haritasında milis güçlerini izleyeceksiniz. Yorumsuz oynanış görüntüleridir.
SimülasyonTÜRK’e abone olun! ► https://goo.gl/JOKQUM

2. bölümde Amerikan saflarında savaşıyoruz. Yayınlanacak.
SQUAD Muharebe Arama Kurtarma Takımı https://www.facebook.com/Squad-Muharebe-Arama-Kurtarma-1805732823070137/
SQUAD kategori https://www.simulasyonturk.com/kategori/squad/
Steam sayfası ►http://store.steampowered.com/app/393380/Squad/

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Squad

SQUAD Alpha v11 Güncellemesi İngiliz Ordusunu Ekledi!

Taktiksel savaş simülasyonu SQUAD için Alpha 11 güncellemesi 4 Mayıs günü çıktı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SQUAD Alpha v11 Güncellemesi İngiliz Ordusunu Ekledi!

Taktiksel savaş simülasyonu SQUAD için Alpha 11 güncellemesi 4 Mayıs günü çıktı. Bu güncellemenin en önemli özelliği uzun süre önce duyurulan ve daha önceki haftalarda kesin olarak gördüğümüz İngiliz Silahlı Kuvvetleri ordusunun taraf olarak oyuna eklenmesi oldu. Bu ordunun kendi piyade silahları ile araçları da güncelleme ile geliyor. L85A2 , L86A2, L129A1 Sharpsooter gibi silahlar envantere eklenirken FV510 ve M2A3 IFV gibi araçlar da İngiliz tarafının kullanımına sunuldu.

Bunun dışında bir diğer en büyük yenilik ise Afganistan temalı Kamdesh haritasının oyuna eklenmesi oldu. Diğer haritalarda da iyileştirmeler yapıldı. Güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz. Aylık recap’lerde özellikleri zaten göstermişlerdi.

 

Alpha v11 tanıtım videosu

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Squad

SQUAD için şu an neler yapılıyor? Hangi özellikler geliştiriliyor? [Ocak 2018 Recap]

Harita genişlemetleri, yeni silahlar, Alpha 10 güncellemesi, İngiliz ordusu ve daha fazlası!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SQUAD için şu an neler yapılıyor? Hangi özellikler geliştiriliyor? [Ocak 2018 Recap]

Harita genişlemetleri, yeni silahlar, Alpha 10 güncellemesi, İngiliz ordusu ve daha fazlası!

Offworld Industries stüdyosu geçtiğimiz gün yayınladığı Ocak 2018 Recap yazısı ile Squad oyununun son durumu hakkında bilgilendirmede bulundu. Oyuncular tarafından merakla beklenen ve büyük değişikliklerin olduğu Alpha 10 güncellemesinin son testlerinin artık hazır olduğu duyuruluyor! Yılbaşından önce oyuncular için kısa süren bir açık beta testi gerçekleştirilmişti.

Alpha 10 Durumu

Test sisteminden bu yana oyuncular tarafından geri bildirilen 323 ayrı hata ve sorunu çözmeyi başarmışlar. Tam sürümünün çıkmasından önce birkaç hata daha bulunmuş ama geliştirici takım bunlar üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Ayrıca Alpha 10 çıkışından sonra oyunun diğer alanlarında gelişme göstermek isteniyor. Daha önceki recaplerden farklı olarak bunun tamamlanmaya son derece yakın ve oyuna yakın gelecekte eklenecek olan bir içerik olduğu belirtiliyor.
 

Sanat ve Modelleme

İngiliz Ordu Güncellemesi

 

Kickstarter başladığından beri oyuncular tarafından beklenen ve alay konusuna dönen İngiliz orudusu artık savaşmak için hazır! Kendi silahları, kıyafetleri ve ekipmanları ile savaş alanına yeni bir tat getirecekler!

 


 

Yeni İsyancı Asker Modellemeleri

Şu an kullanılan isyancı asker modelleri oyun motorunun pazar yerinde hala satılmakta olan varlıklar olduğundan Squad’ın geliştirici takımı kendi başına yeni bir takım modelleme işine girişmiş. Bununla birlikte görsel olarak daha çeşitli olacak çok çeşitli sivil ve paramiliter tarzlar oyuna gelecek. Güncelleme ile yayınlanmadan önce biraz daha kaplamalarının cilalanmasına ihtiyaç var!

 


Technical için Doğaçlama Zırh Paketi

Diğer bir geliştirme ise ayrılıkçı tarafın kullandığı hafif araçlara doğaçlama yapılmış bir zırh türü olmuş. Şarapnel ve küçük silah ateşlerine karşı dirençli olan bu araçlar genellikle hız ve kullanımdan fedakarlık yapıyor.

 


 

BGM-71 TOW Güdümlü Füze Sistemi(Yerleştirilebilir)

Squad’ın geliştirme hattındaki ilk görevleri BGM-71 TOW ile güdümlü füze sistemlerine girmekmiş. Aşırı zor mesafelarden tel-güdümlü anti-tank füzesi atabiliyor üzerinde yüksek büyüteçli nişangah bulunuyor. Bu silah Amerika FOB alanlarının savunmanlarında bir miktar dişli olacak.


 

PKP

 

Alpha 10’da PKM’yi göreceğiz fakat kısa süre modernize edilmiş kuzeni PKP eklenecek. Optik için bir askı ile tamamlanan bir Rus silahı olan PKP sayesinde makineli tüfekçiler daha da korkunç hale gelecek!

 


 

Ağır Makineli Silahlara Optik Özellikler(HMG Optics)

Siperlere veya herhangi bir noktaya yerleştirileben ağır makineli silahlar için optik desteği getiriliyor. Konvansiyonel ayrılıkçılar artık bu şekilde kullanabilecek. Bu Heavy Machine Gun yani HMG silahını kullanan askerler daha fazla hedef bulabilecek.

 


 

Haritalandırma

Yeni yıl yeni bir haritalandırma ile geliyor! Bu yıl gelişmekte olan topluluğun güncel harita durumuna ayak uydurmaya çalışılacak ve bu nedenle işler belki de geçmişe göre biraz daha iyi ilerleme gösterebilecek.

Kohat Genişlemesi

Bu güncelleme ile Kohat Toi Nehir Vadisine doğru genişleyecek ardından haritanın doğu ve güney bölümlerine iyileştirmeler getirilerek daha çeşitli ve ele geçirilebilir alanlar sağlanacak. Ek olarak haritanın doğu kenarı yepyeni bir Amerika Ordusu FOB alanına ev sahipliği yapacak kendine ait helikopter iniş pisti olacak.


 

Logar Valley Genişlemesi

Eski haritalardan bazılarını yenileme aşamasının bir parçası olarak Logar Vadisi’ndeki ana kasaba ve binaların yaklaşık %40’ını iki katlı ve daha büyük iç mekanlı yapılarla değiştirmişler. Ve ek olarak birçok hasarlı ve yıkılmış binaların yanı sıra haritaya araçların çevikliğini korumak adına birkaç yeni biseksiyon(ikiye bölünmüş) yolu eklenmiş.

 

 


 

Kamdesh Highlands Haritası

Operation First Light haritasındaki deneyimlerine dayanarak Afganistan’ın daha önceki projelerden daha dayanıklı bir bölümünü temel alan görsel olarak yeni bir harita üzerinde çalışılmaya başlanmış. Büyük bir çam ormanı ile kaplanmış olan haritada engebeli arazi riski sayesinde pusuyu düşürme imkanları olacak.


 

Fallujah(Felluce) haritasının durumu

Uzun vadeli Felluce haritasının düzeni konusunda ilerleme kaydedilmiş. Şehir oluşturma sürecinin ikinci aşamasına geçilmiş ve çevre ekibi şehrin çekirdiğini oluşturmak için daha büyük kentsel yapıların oluşturulması üzerinde çalışmaya başlamış. Yılın son kısmında aylık güncellemelerden birinde yayınlanacağı belirtiliyor.
Yılın ilk Recap blog yazısı Felluce haritasının son durumu ile bitiyor.
Squad Türkiye Facebook sayfasını beğenebilir ve özel grubuna katılabilirsiniz.
SquadTurkiye.com
Okumaya devam edin

Squad

SQUAD – Sikorsky MH-60L Black Hawk Helikopter Modu

Nam-ı diğer Kara Şahin, SQUAD oyununa mod olarak geldi.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SQUAD – Sikorsky MH-60L Black Hawk Helikopter Modu

Nam-ı diğer Kara Şahin, SQUAD oyununa mod olarak geldi.

Steam Atölye sayfasında yayınlanan ilk helikopter modunu test ettik. Heedicalking isimli kullanıcının Unreal Editor’da blueprint ile eğlencesine hazırladığı Sikorsky MH-60L Black Hawk helikopter modunu Squad’ın haritalarında kullanabiliyorsunuz. Bu sadece bir mod olsa da ileride helikopter sisteminin Squad’a resmi olarak ekleneceğini biliyoruz.

Sunucularda çalışabiliyor fakat Firing Range modunda farklı haritalarda açabiliyorsunuz.

Komut satırını J ile açıp her şeyi sildikten sonra AdminChangeMap yazın ve sonu Heli ile biten haritaları seçin. Enter tuşuna basın harita yüklenecektir.

Model Sahibi:  SkylineGTAFreak, GTA 5 Mod “MH-60L Black Hawk”

KONTROLLER:
W: YükselmeIncrease Altitude
A/D: Sağa sola döndürme
Mouse: Pitch/Yaw
Left Alt: Kokpitte serbest kamera sağa sola bakmak için
C (geçici olarak devredışı): Third person/üçüncü şahıs kamerası

İrtifa kontrolü bir sonraki güncellemede daha kullanıcı dostu yapılacakmış. 🙂

 

SQUAD – Helicopter Mod v2 abone olmak için tıklayın.

SQUAD Türkiye

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler