Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSpinTires: MudRunner SpinTires: MudRunner’ın Multiplayer Sıkıntıları

SpinTires: MudRunner’ın Multiplayer Sıkıntıları

Yazar SimülasyonTÜRK

SpinTires: MudRunner’ın Multiplayer Sıkıntıları

Her şey çok güzel ama multiplayer niye hala sorunlu?

SpinTires: MudRunner maceramız başladı. Her gün oynuyoruz, seviyoruz, oyunu anlatmaya çalışıyoruz ama yeni oyun çok güzel olsa da bazı konularda cidden kötü durumda. Elbette bu ultimate sürüm ve geliştirilecek ama şu an multiplayer özelliğinin ilk oyuna göre kötü olması garip.

MudRunner’ın multiplayer sıkıntıları;

  • Multiplayer kayıt sistemi geldi ama verimli çalışmıyor. Bunun düzeleceğini açıkladılar.
  • Alt tab yaptığımızda pingler havaya uçuyor. Bad connection uyarısı geliyor. Oyuncular düşebiliyor. Bir süre sonra oturum kendiliğinden kapanıyor.
  • Oyuncular arasında araç sesleri duyulmuyor, gölgeler yok, farlar vb. ışıklar görünmüyor.
  • İlk oyunda istikrarlı çalışan multiplayer modu 2. oyunda kötü çalışıyor.
  • Aynı yerde bulunan veya sizin olamayan aracın kilidini açtığınızda diğer oyuncunun da açılması güzel. Oturum sahibinin etrafındaki gölller, nehirlerin derinlik oranlarını görebiliyorsunuz ama oyuncu başka yerdeyse göstermiyor.
  • Birden fazla halat bağlama olayı yok. Bu ilk oyunda büyük eksiklikti ve giderilecekti. Şimdi MudRunner’a bekliyoruz.
  • Oyuncular takılarak ilerliyor. Yanına yaklaştığınızda bunu çok ciddi şekilde fark ediyorsunuz. Bu tür senkron sorunları can sıkıcı oluyor.
  • Oturumdan düşen oyuncu tekrar bağlandığında kaldığı yerden tomruk yükü varsa bile devam ediyor ama bu her zaman iyi çalışmıyor. Bazen komple kopuyor ve bir daha giremiyor.

 

Ama tüm problemlere rağmen SpinTires: MudRunner multiplayer olarak çok daha keyifli oluyor. 🙂 Saber Interactive ve Focus Home Intractive oyunun arkasında durduğu sürece tüm eksikliklerin giderileceğine inanıyoruz. Çok kısa sürede duyurulup çıkış yapması nedeniyle birçok olumsuz durum var ama gülü seven dikenine katlanıyor… 🙂

SpinTires: MudRunner oyuncularını SimülasyonPark’ta özel bölümüne bekleriz.

SimülasyonTÜRK

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Yasirr Ara 3, 2020 - 18:03

arkadaşımla multiplayer oynama başladığım oyuna kapattıktan sonra beraber devam edemiyorum. Tekrardan nası bağlanmam gerekiyor ? yani devam etmeye çalıştığımızda ayrı ayrı oyunlarda oynuyoruz. beraber tekrardan girilmiyor.

Cevapla
SimülasyonTÜRK
SimülasyonTÜRK Ara 4, 2020 - 13:16

o özellik bazen çalışıyor bazen çalışmıyor multiplayer giriş ekranında en sağda bir buton var oraya tıklaman lazım son multiplayer kaydından başlatıyor ancak dediğim gibi problemli çalışıyor

Cevapla

Yorum yazın