Ana sayfa Haber SpinTires: MudRunner’ın American Wilds DLC’sinden Yeni Bilgiler

SpinTires: MudRunner’ın American Wilds DLC’sinden Yeni Bilgiler

6

SpinTires: MudRunner’ın American Wilds DLC’sinden Yeni Bilgiler

Satışlar 1 milyon kopyaya yaklaşmış, Western Star lisansı alınmış…

Bu yıl sonunda çıkması beklenen Amerikan genişleme paketinde lisansı bulunacak marka ortaya çıktı. Focus Home Interactive‘ın yıllık satış raporlarını sunması ile beraber MudRunner USA olarak duyurulan SpinTires: MudRunner Amerika genişlemesinin adı American Wilds olarak değiştirilmiş. American Wilds için bir artwork hazırlanıp VK Spintires sayfalarında paylaşılmış. Bu görselde Western Star çekicisine bağlı tanker ve arkasında Hummer H1 arazi aracını görüyoruz. Daha sonra topluluk yöneticilerinin yaptığı açıklamada pakette bulunacak tek lisanslı markanın Western Star olmadığını öğrendik. Hummer arazi aracı için lisans olacak mı bilmiyoruz ama Western Star firmasının lisans alınması aşırı iyi bir olay. Bu marka Farming Simulator 19‘da da olabilir. Hatırlarsanız FS 19 için alınacak bu tarz lisansların SpinTires: MudRunner için işe yarayabileceğini söylemiştik.

Satışlar 1 milyona yaklaşmış! Açıklanan rapord MudRunner’ın tüm platformlarda satış rakamlarının 1 milyon kopyaya yaklaştığı belirtiliyor. Yapılan ciddi ve büyük indirimler de bunun etkisi elbette fakat American Wilds ile daha ciddi bir DLC çıkartıp gelir elde edilebilir. Şu an tek amaçları ilk oyundaki kitleyi buraya çekmek.

Saber Interactive bakalım bize nasıl sürprizler yapacak? Yeni DLC’de Amerikan dağları, ovalarında oynayacağız çok daha canlı bir ortam gerek. Koyu, boğucu ortam oyuncuları sıkıyor. Işıklandırmanın geliştirildiği, yepyeni bitki örtüsü ve 3D modellerin kullanıldığı canlı bir ortam çok iyi olabilir.

American Wilds için gerekli duyurular önümüzdeki aylık topluluk haberlerinde yapılacakmış.

 

SpinTires: MudRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

6 YORUMLAR

    • bu ücretlik olacak diğerleri çok basitti sadece yeni içerik ve geçiştirmek içindi bu öyle yepyeni bir oyun gibi lanse ediliyor sonuçta ilk kez rusya dışına çıkılıyor ve lisanslar var umarım değer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here