SpinTires: MudRunner'ın American Wilds DLC'sinden Yeni Bilgiler
Connect with us

Haber

SpinTires: MudRunner’ın American Wilds DLC’sinden Yeni Bilgiler

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SpinTires: MudRunner’ın American Wilds DLC’sinden Yeni Bilgiler

Satışlar 1 milyon kopyaya yaklaşmış, Western Star lisansı alınmış…

Bu yıl sonunda çıkması beklenen Amerikan genişleme paketinde lisansı bulunacak marka ortaya çıktı. Focus Home Interactive‘ın yıllık satış raporlarını sunması ile beraber MudRunner USA olarak duyurulan SpinTires: MudRunner Amerika genişlemesinin adı American Wilds olarak değiştirilmiş. American Wilds için bir artwork hazırlanıp VK Spintires sayfalarında paylaşılmış. Bu görselde Western Star çekicisine bağlı tanker ve arkasında Hummer H1 arazi aracını görüyoruz. Daha sonra topluluk yöneticilerinin yaptığı açıklamada pakette bulunacak tek lisanslı markanın Western Star olmadığını öğrendik. Hummer arazi aracı için lisans olacak mı bilmiyoruz ama Western Star firmasının lisans alınması aşırı iyi bir olay. Bu marka Farming Simulator 19‘da da olabilir. Hatırlarsanız FS 19 için alınacak bu tarz lisansların SpinTires: MudRunner için işe yarayabileceğini söylemiştik.

Satışlar 1 milyona yaklaşmış! Açıklanan rapord MudRunner’ın tüm platformlarda satış rakamlarının 1 milyon kopyaya yaklaştığı belirtiliyor. Yapılan ciddi ve büyük indirimler de bunun etkisi elbette fakat American Wilds ile daha ciddi bir DLC çıkartıp gelir elde edilebilir. Şu an tek amaçları ilk oyundaki kitleyi buraya çekmek.

Saber Interactive bakalım bize nasıl sürprizler yapacak? Yeni DLC’de Amerikan dağları, ovalarında oynayacağız çok daha canlı bir ortam gerek. Koyu, boğucu ortam oyuncuları sıkıyor. Işıklandırmanın geliştirildiği, yepyeni bitki örtüsü ve 3D modellerin kullanıldığı canlı bir ortam çok iyi olabilir.

American Wilds için gerekli duyurular önümüzdeki aylık topluluk haberlerinde yapılacakmış.

 

SpinTires: MudRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
6 Yorum

6 Comments

 1. Avatar

  Kerem

  Tem 28, 2018 at 11:26

  Bu da diğer dlc’ler gibi ücretsiz mi olucak ?

  • Simülasyon Türk

   Simülasyon Türk

   Tem 28, 2018 at 12:27

   bu ücretlik olacak diğerleri çok basitti sadece yeni içerik ve geçiştirmek içindi bu öyle yepyeni bir oyun gibi lanse ediliyor sonuçta ilk kez rusya dışına çıkılıyor ve lisanslar var umarım değer

 2. Avatar

  Chrome Deagle

  Tem 29, 2018 at 17:24

  usta bu yeni dlc ne zaman gelir tam olarak?

  • Simülasyon Türk

   Simülasyon Türk

   Tem 30, 2018 at 10:54

   Yıl sonunda çıkacak Ekim yıldönümü yani Kasım ayları gibi de olabilir.

   • Avatar

    Chrome Deagle

    Ağu 4, 2018 at 15:36

    ooo daha çok var desene

   • Avatar

    mito

    Ara 7, 2018 at 01:37

    DLC çıkalı çok oldu ama hiç bilgi yazmamışsınız hakkında Artı Türkçe yama destekleyecek dediniz desteklemiyor maalesef

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19’un 1.3 Güncellemesi Yayımlandı

Çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19 için geçtiğimiz ay betası başlayan 1.3 güncellemesi bugün tam sürüm olarak yayımlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19 için geçtiğimiz ay betası başlayan 1.3 güncellemesi bugün tam sürüm olarak yayımlandı. FS 19’un çıkışından beri şikayet ettiğimiz birkaç önemli konuda çözümler getiriliyor. Direksiyon seti kullanımı, peyzajda yeni bir iyileştirme ile birlikte biyogaz tesisinde satış problemlerine düzeltmeler geliyor. Yeni güncellemenin özelliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Özellikler

 • Çimen dokularını boyadığınızda büyümenin ilk aşamasında olan çimenler eklenecek.(peyzaj ile gelen çimen çıkmama sorunu çözüldü)
 • Ekipmanlar ve araçlar için doldurma yüzdesi eklendi.
 • Ekipman/araç içinde ekin/tohum/gübre adı artık yazıyor.
 • Direksiyon setleri ve joystick cihazlar için varsayılan kontroller eklendi
 • gamepad analogunda direksiyonu ayarlamak için yeni hassasiyet kontrolü getirildi

Diğer hata düzeltmeleri;

Multiplayer’da balyaların desenkronizasyon sorunları çözüldü. BGA(biyogaz tesisleri) fiyatları ve boşaltma sorunları düzeltildi. Satın alınmış balyaların haritanın altında doğma sorunu çözüldü. Fanatec Clubsport V3 ve T-Pedals eşleştirmelerindeki sorun düzeltildi. Logitech MOMO Racing Wheel için varsayılan kontrol eşleştirmesi eklendi. Birkaç dil desteğinin çeviri sorunu düzeltildi. G27 direksiyon setinin eşleştirme isimleri artık düzgün görüntülenecek. Çeşitli ses iyileştirmeleri ve araçlar ile oynanış için oyun dengesi ayarlmaları ile ilgili düzeltmeler yapıldı. Direksiyon ve pedalları kullandığınızda düzgün çalışmayan seyir kontrolü düzeltildi. Landscaping/Peyzaj özelliğinde aynı dokunun üzerini boyadığınızda artık para istemeyecek. Hayvanların su ve yiyecek almadan üretime devam etme sorunu da çözüldü. Alt-tab ile masaüstüne geçip geri döndüğünüzde direksiyon setinin bağlantısının engellemesi sorunu çözüldü. Multiplayer sunuculardaki çeşitli LUA hataları düzeltildi. Goldhofer dorsenin arka parçasının sorunu düzeltildi.

 

Perakende sürümüne sahipseniz Farming Simulator resmi internet sitesinden indirmek için tıklayın.

Steam sürümüne sahip olanlar güncellemeyi otomatik alıyor. Eğer daha önce betasına katıldıysanız çıkabilirsiniz.

 

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 için Ford F-MAX modu geliyor

Modelleme çalışmaları ile kendini ispatlamış iki mod yapımcısından Ford F-MAX modu geliyor! Uzun süredir duyurmak için sabırsızlandığımız ETS 2 Ford F-MAX projesi nihayet gün yüzüne çıktı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Modelleme çalışmaları ile kendini ispatlamış iki mod yapımcısından Ford F-MAX modu geliyor! Uzun süredir duyurmak için sabırsızlandığımız ETS 2 Ford F-MAX projesi nihayet gün yüzüne çıktı. Hepinizin bildiği gibi Türkiye’de Türkler tarafından üretilen Ford F-MAX çekicisi tanıtıldığı günden bu yana ETS 2’ye bekleniyor. Şu an Türk topluluğunun en çok istediği iki özellik Türkiye haritası ve Ford F-Max çekicisinin resmi olarak oyuna eklenmesidir. Doğal olarak Türklerin ürettiği bir aracı da Türklerden beklemek gerek. 🙂 Bertan Baday ile birlikte Emre Aydın‘ın modelleme çalışmalarına başladığı F-MAX modu ile Türk oyuncularının en büyük isteklerinden biri gerçekleşecek. Sıradan bir mod çalışması olarak görmüyoruz çünkü burada Ford F-MAX çekicisinin ayrıntılarına sadık kalınarak modellenmesi söz konsuu ve oyuna gelecek en kaliteli araçlardan biri olacak. Şu an dış modelleme yapılıyor. Bunu iç tasarımın modellemesinin ardından optimizasyonu, oyun aktarımı takip edecek. Şu an kesin bir çıkış tarihi verilemiyor. Ama kesin bildiğimiz tek şey beklemeye değer, herkesin indirip oynayabileceği harika bir F-MAX modu olacağıdır. 🙂 Ford F-MAX modunun hem gelişim süreci hem de yayınlama aşamasının örnek olmasını istiyoruz. 

 

 

 

Modelleme aşamasından görüntüler

 

F-MAX projesinin gelişimini buradan takip edebilirsiniz.

 

Bertan Baday’ın modelleme çalışmalarına SimülasyonPark ana konusu ve Flickr adresinden ulaşabilirsiniz.

Emre Aydın’ın modelleme çalışmalarına SimülasyoPark ana konusu ve Flickr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ford F-MAX iç ve dış gerçek görüntüleri;

 

Kendi F-MAX çekicinizi buradan düzenleyebilirsiniz.

Ford F-MAX, Ford Otosan tarafından Eskişehir, İnönü fabrikasında üretiliyor. Aynı zamanda 2019 Uluslararası Yılın Kamyonu seçildi.

 

Sırada ne var?

F-MAX modu için merak ettiğiniz her şeyi tek bir sayfada bulabileceksiniz. Yakında!

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2’nin yeni haritasından ilk teaser videosu geldi!

ETS 2’nin yeni haritasından ilk teaser videosu geldi! At arabası ile nereye gidiyor olabiliriz?

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2’nin yeni haritasından ilk teaser videosu geldi! At arabası ile nereye gidiyor olabiliriz?
 
Euro Truck Simulator 2‘nin yeni harita paketi için ilk teaser blog yazısı bugün nihayet yayımlandı. SCS Software‘ın paylaştığı teaser videosunda bir at arabası görüyoruz. Doğal olarak aklımıza daha önce paylaştıkları ipuçlarındaki Romanya ve Bulgaristan geliyor. Hurda taşıyan ve Romanların çok kullandığı at arabasını yine SCS stüdyosundan tanıdığımız bir karakter sürüyor! 😀 Zaten ETS 2 ve ATS’de her yerde onu NPC olarak görüyoruz. Beyond the Baltic Sea DLC‘si çıkmadan önce bu haritanın araştırma ve ön üretim çalışmalarına başlanmış. Balkanlar’a adım atılacak olan bu genişleme paketinde şimdilik kesin olarak hangi ülkeler olacak henüz bilinmiyor. Önümüzdeki haftalarda sık sık blog yazıları ile Balkanlar genişleme paketini bizlere tanıtacaklar.
 
Not: At arabasını kullanacak değiliz herhalde?! 😀 Ancak trafikte göreceğimiz kesin gibi…

 

ETS 2 Balkanlar ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler