Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSpin TiresSpinTires Genel Spintires için Çernobil DLC’si çıktı!

Spintires için Çernobil DLC’si çıktı!

Yazar Simülasyon Türk

Off-road kamyon simülatörü Spin Tires‘ı yeniden ayağa kaldırmayı amaçlayan Çernobil DLC’si ile yeni ve ilginç oyun özellikleri geliyor. 26 Nisan 1986’da güvenlik testi sırasında patlayan Çernobil Nükleer Santrali’nin konu alan Çernobil DLC’si Steam’de 15 TL‘den satışa sunuldu. Kuzey Ukrayna’daki nükleer santral ile yakınındaki Pripyat şehri ve çevresinin Spin Tires’a aktarıldığı DLC ile radyasyonlu bölgeler, yeni araçlar, yeni binalar geliyor. Bu nükleer santral faciası sonrası 30 kilometrelik bölge ordu tarafından yasak bölge ilan edilip 116 bin kişinin acil tahliyesi yapılmıştı.

Spintires’ın Chernobyl DLC‘sinde B-157 ve B-505 model Rus araçları ekleniyor. Yeni gelen ölçüm cihazı sayesinde tehlikeli alanların radyasyon miktarını ölçüp ona göre ilerleyebiliyoruz. Radyasyonlu bölgede araçlarımız hasar almaya başlıyor. Ve ekrana radyasyonlu alana girildiğini gösteren özel bir efekt verilyior.

Çernobil haritasında Nükleer Santral, Pripyat, Kızıl Orman, Kupsta Gölü ve Duga Radarı bulunuyor. Çernobil’e özel Steam başarımları da ekleniyor. Test alanlarında Çernobil’den ilham alınan yeni bir araç testi tesisi de geliyor. Ayrıca ana menünün arkaplanları da değiştiriliyor. Oovee Games yeni DLC ile birlitke Spintires için 1.4 güncellemesini de yayınladı. Bu güncelleme ile pek çok yenilik, değişiklik ve iyileştirme yapılırken direksiyon setleri ve gamepad’ler için eksik olan force feedback desteği de getiriliyor.

Spintires, Nisan 2019’dan bu yana aldığı güncellemeler ile geri dönmeye çalışıyor. Yeni çıkan Çernobil DLC’si ile oyunun hala sona ermediğini gösteriyor. Oynamaya değer bir DLC ve güncelleme olmuş. Önümüzdeki yıl bakalım neler yaşanacak?

Ekran görüntüleri

Tanıtım videosu

Steam

Spintires- The Original Game ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın