Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSpin TiresSpinTires Genel Spin Tires’ın Konsol Sürümleri ve PC Güncellemesine Dair Açıklama!

Spin Tires’ın Konsol Sürümleri ve PC Güncellemesine Dair Açıklama!

Yazar SimülasyonTÜRK

Spin Tires’ın Konsol Sürümleri ve PC Güncelleme Açıklaması!

Daha çok bekleyeceğiz gibi…

spintires-back

Nisan ayından bu yana oyuncular SpinTires için yeni bir haber bekliyor. Son olarak konsol sürümlerinin çıkacağını öğrenmiştik. Oovee Games açıklamasından ziyade topluluk oyunun ana geliştiricisi Pavel Z. ‘ye odaklanmıştı o da aynı şekilde sözleşme gereği bugüne kadar açıklamalardan kaçındı. Son olarak Rus sitesi ITGames.pro‘da yeni bir haber çıktı. Bu haberde geliştirici Pavel şu an oyunu PlayStation 4 platformuna aktardığını ve 2017 yılında Xbox One ilk birlikte yayınlacağı belirtiliyor. Konsol sürümlerinde modlama desteği olmayacak.

Tüm bunlardan sonra PC için güncellemelerin geleceğini açıkladı. Kar yağışı ve özelliği, kabin görüntüsü gibi özellikler güncellemelerle eklenecek fakat Oovee Games artık SpinTires’ı desteklemek istemiyor. Konsollara yayınlandıktan sonra işler yine değişebileceği anlaşılıyor.

Temmuz ayında ise DT 75 isimli paletli dozerlere ait modeller tamamlanmıştı. Bunların da yine 2017 Ocak ayında geleceği belirtiliyordu. Konuya gitmek için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK SPINTIRES

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
murat Eki 12, 2016 - 23:18

yazı kayzık güzelim oyuna sahip çıkan yok ah bi geliştirselerdi bi adam akıllı büyük bi harita yapsalardı bol araç çeşiti ve bir çok farklı görev olsaydı çok tutardı bu oyun

Cevapla

Yorum yazın