Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSnowRunnerSnowRunner Haberler SnowRunner için Tomrukçuluk ve Wisconsin’in yer aldığı Season 3 DLC’si ile 12.0 güncellemesi Şubat ayında çıkacak!

SnowRunner için Tomrukçuluk ve Wisconsin’in yer aldığı Season 3 DLC’si ile 12.0 güncellemesi Şubat ayında çıkacak!

Yazar SimülasyonTÜRK

SnowRunner için Tomrukçuluk ve Wisconsin’in yer aldığı Season 3 DLC’si ile 12.0 güncellemesi Şubat ayında çıkacak!

Klasik tomrukçuluk SnowRunner‘ın 12.0 güncellemesi ve Season 3 DLC genişlemesi ile geri döndü. Şu an açık betası devam 12.0 güncellemesi ile tomruk yükleri ekleniyor. Mevcut ana oyunun haritaları ve DLC haritalarındaki log station noktalarından MudRunner‘daki mantıkla artık tomruklar yüklenebilecek. Çeşitli araçlara şimdiden tomruk ekipmanları ve römorkları eklenmeye başlandı. Season Pass içerisinde yer alan 3. DLC’si ise ABD’nin Wisconsin eyaletini getiriyor. Tomrukların gelişi özel olarak hazırlanan 2 büyük 4km²’lik Wisconsin haritalarında kutlanıyor. Graindwoods River ve Black Badger Lake haritalarında tomruk sahaları, kağıt fabrikaları, demiryolu ray üretim fabrikası ve hatta demiryolunda çekebileceğiniz dizel bir lokomotif bile bulunuyor. İnaktif olan enerji tesislerinde ise özel jeneratörlü römorklar eklenmiş. Bunları kullanarak haritalarda çalışmayan tesislere güç sağlayabileceksiniz. Tren yükleme istasyonuna giden rayları craft yöntemi ile oluşturacak ve teslim edeceksiniz.


Wisconsin haritaları ile tomrukların geri dönmesi ve birçak yeni yükün eklenmesi ile birlikte SnowRunner’dan önceki seride yer alan klasik bir oynanış gelmiş oldu. Aslında 12.0 betası 2020 yılınında son haftasında ani bir şekilde yayınlanmıştı ancak çoğu kişi doğru dürüst deneyemedi çünkü PTS versiyonunda oyuna girerken çökmeler yaşandı. 2021’in 2. haftasında gelen güncellemeler ile bu sorunlar bir nebze çözüldü. Ancak buna birkaç hafta insanların multiplayer oynayamamasını da ekleyebiliriz. Arkadaş davet etme menüsü maalesef geçici olarak bozuk kaldı ve düzeltilmesi zaman aldı. Bunlarına üstüne haritalardaki araçların kaybolması, profillerin bozulması gibi sorunlar da hala devam edebiliyor.


SnowRunner’ın Season 3 – Locate & Deliver DLC’si Şubat ayında 12.0 güncellemesinin tam sürümü ile yayınlanacak.

 

Season 3 – Locate & Deliver DLC’si Wisconsin

 • Wisconsin, USA bölgesinde 2 yeni büyük 4km² harita: Grainwoods River + Black Badger Lake
 • Tomrukçuluk oynanışı, önceki haritaları da kapsayan yeni tomruk sözleşmeleri
  • International PayStar Twin Steer
  • Pacific P512 PF
  • BOAR 45318
 • Yeni araç skinleri ve kişiselleştirme öğeleri
 • Tomruk toplayabilme vinci ve kasası gibi ekipmanlar içeren yeni eklentiler

Ücretsiz içerik:

 • 2 yeni Trial haritası
 • Önceki haritalar için yeni görevler(tomruklarla ilgili)
 • Yeni kişiselleştirme öeğleri ve kokpit için perdeler

Yeni gelen araçlar ve yükleri daha önce denemiştik. Çeşitlilik açısından yine çok güzel oldu.

12.0 Public Test Server nasıl yüklenir? Epic Games Store oyun kütüphanenize SnowRunner – Public Test Server olarak ayrı şekilde indirmeniz gerekiyor. Bunu indirdiğinizde 12.0 betası geliyor ve ana oyununuzdaki profilinizi buraya aktararak oynayabiliyorsunuz.

 

SnowRunner forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
MehmetBeydiyorki Oca 22, 2021 - 20:16

reisim şubatın tahmini hangi gününde çıkıcak acaba belli mi

Cevapla

Yorum yazın