Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSnowRunnerSnowRunner Haberler SnowRunner için ilk mod ortaya çıktı!

SnowRunner için ilk mod ortaya çıktı!

Yazar SimülasyonTÜRK

SnowRunner için ilk mod ortaya çıktı!

SnowRunner‘ın modları bildiğiniz üzere mod.io sitesinde paylaşılacak. Ve ilk mod çalışması an itibariyle ChameleonHUM tarafından yayınlanmış. Test amaçlı olan paylaşımda oynanış videosu da bulunuyor. Hatta modu indirebiliyorsunuz. M134 MINIGUN isimli mod çalışmasının videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İnen dosyanın uzantı .pak olarak yazıyor. Ve biz açamıyoruz.

Hasar sistemi parçalara ayrılmıştı. Videoda süspansiyonları ayrı olarak hasar aldığını görüyoruz. Son sahnede ise köprüden atlıyor ve lastikler, motor hasar alıyor.

SnowRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

SnowRunner modları nerede ve nasıl paylaşılacak? [PC-PS4-XBOXONE]

 

5 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

5 yorum

Avatar
off road delisi Mar 28, 2020 - 14:07

helal olsun adam hemen paylaşmış simülasyontürk candır 😀 ha bide videoyu izledim ilk başta MudRunner sandım sağ üstteki rusça yazıların aynısını mudrunner’de gördüm birde suya girince aracın çıkardığı ses mudrunner ile %100 aynı ses çıkarıyor oyunda çok suya girdiğim için 🙂

Cevapla
Avatar
off road delisi Mar 28, 2020 - 14:13

bu oyun hakkında aklıma günlerdir takılan soru var bu oyun artık “Swarm Engine” oyun motorunu kullanıyor şimdi diğer oyunlarda olduğu gibi DX9 olmaya devam mı edecek yoksa DX11’mi geçecekler? HASAN bunu sen bilirsin senden cevap bekliyorum.

Cevapla
Avatar
off road delisi Mar 28, 2020 - 17:15

eğer dx11 ile çıkarsa daha iyi olabilir hemde daha optimize olur. hasan cevaplamadı ki o biliyordur dx9 mu dx11 mi.

Cevapla
SimülasyonTÜRK
SimülasyonTÜRK Mar 28, 2020 - 18:00

güncel motorlar dx9 kullanmaz

Cevapla
Avatar
off road delisi Mar 28, 2020 - 18:15

cevap için çok teşekkürler o zaman DX11 ile çıkış yapacak desene. umarım mudrunner’de olduğu gibi sistemleri zorlamaz ben inanıyorum güzel optimizasyon ile gelecek. dx9’dan kurtulmasına sevindim

Yorum yazın