Ana Sayfa Çiftçilik SimülasyonlarıFarming Simulator 21 SnowRunner, Farming Simulator 21, FS 19 Yeni İçerik için finansal çıkış dönemi açıklandı!

SnowRunner, Farming Simulator 21, FS 19 Yeni İçerik için finansal çıkış dönemi açıklandı!

Yazar SimülasyonTÜRK

SnowRunner, 2020/21 finansal döneminin ilk yarısında çıkacak. MudRunner için duyurulan mobil(iOS, Android) sürümünün de bu dönemde yayınlanacağı belirtilmiş. Farming Simulator 21 ya da FS19 Yeni İçerik ise aynı finansal dönemin ikinci yarısında yayınlanacak. İlk bizden öğrenmiş olun 😄 İlk yarısı şöyle Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül – İkinci yarısı ise Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart aylarıdır. SnowRunner için Sonbahar deniyordu. FS 21 zaten yıl sonunda bekleniyor. Ancak FS 19 için de yeni içerik bekleniyor. Belirtilen FS21 olmayabilir. Çünkü Focus Home Interactive‘in 3. çeyrek gelirleri raporunda New Content olarak belirtilmiş. Ayrıca bu tarihler duruma göre değişebiliyor. SnowRunner’ın daha erken çıkmasını çok istiyoruz. Yakında resmi açıklama yapılacak. Takip edin yeni gelişmeleri aktaracağız. 😉

SnowRunner; PlayStation 4, Xbox One, Xbox One X ve PC için Epic Games Store’da yayınlanacak. Mart ayında çıkarmak istedikleri biliniyordu. Saber Interactive tarafından geliştirilen yapımı Focus Home Interactive yayınlayacak.

Giants Software’in Farming Simulator 19 yapımı için ise yeni bir içerik paketi bekleniyor. Ancak Farming Simulator 21 duyurusu için de zaman yaklaşıyor. FS 21’in 2021 yılı sonunda yayınlanması bekleniyor.

Farming Simulator 21 çıkmayacak! FS 19 için 3 tane daha DLC gelecek…

 

Her yıl Focus Home Interactive tarafından düzenlenen yıllık basın toplantısı bu yıl yine Nisan ayında gerçekleştirilebilir.

 

SnowRunner forumu için buraya, Farming Simulator 19 için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
OFFROADSİMULATOR Oca 22, 2020 - 15:04

ohaaa lan snowrunner ile yeni gelişmeler var daha demin simülasyonpark’ta yeni yorumları gördüm aşırı heyecanlandım umarım 1.5 yada 2 ay sonra çıkarda oynarız. umarım buda çok iyi bir optimizasyon ile gelir diğer oyunlarda olduğu gibi.

Cevapla
Avatar
OFFROADSİMULATOR Oca 22, 2020 - 15:05

bu arada “farming simulator” umurumda değil bana gerçekçi fiziği olan off road sürüş simulator oyunları ile gelin 😀

Cevapla
Simülasyon Türk
Simülasyon Türk Oca 22, 2020 - 18:00

FS 21 çıkmayacak. FS 19 geliştirilmeye devam edecek ve yeni içerikler gelecekmiş. Haliyle FS 22’yi bekleyeceğiz. Yeni bir haber hazırlayacağız.

Cevapla

Yorum yazın