in , , ,

SnowRunner, 28 Nisan 2020’de çıkacak! Ön siparişler başladı…

SnowRunner, 28 Nisan 2020’de çıkacak! Ön siparişler başladı…

Sabırsızlıkla beklediğimiz off-road kamyon simülatörü SnowRunner‘ın resmi çıkış tarihi 28 Nisan 2020 olarak açıklandı. Daha önce ortaya atılan tarih böylece doğru çıkmış oldu. Ön siparişler ise Epic Games Store‘da şimdiden başladı. Standart sürümü Türkiye’de 160 TL olarak belirlenmiş. Premium sürüm ise Season Pass içeriği ile beraber 240 TL’ye satılıyor. Ön sipariş verenlere Navistar 5000-MV geliyor. Dil desteğinde şu an Türkçe bulunmuyor.

Season Pass alanlara ise Sabertooth boyamalı Heavy Duty türündeki Derry Longhorn 4520 aracı hediye edilecek ve gelecekteki tüm DLC’lere erişebilecekler. Ayrıca yeni bir araç da bulunacak.

 

Saber Interactive tarafından geliştirilen yeni oyun SnowRunner’da Ford, Chevrolet, Freightliner, Caterpillar, Western Star, Hummer, GMC gibi markaların da yer aldığı 40 tane araç bulunacak. Taymr, Michigan ve Alaska’da geçen 11 tane haritası yer alacak. Her bölgenin haritaları kendi içerisinde tünellerle birlikte bağlantılı olacak. Ayrıca yeni oyundaki harita büyüklüğü MudRunner’a dört kat daha fazla. 4 kişilik multiplayer otorumunda arkadaşlarınızla birlikte tam senkronize bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

 

 

SNOWRUNNER – Epic Games Store ön sipariş sayfası için tıklayın.

Xbox One’da 218,75 TL’den ön siparişe açıldı.

PlayStation 4 için ön siparişler henüz başlamadı.


 

 

SnowRunner forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

5 Comments

Leave a Reply
  1. çıkış tarihini açıklayan HASAN BRO’YA çok teeşşkür ediyoh heycanla bekliyoh şimdiden direksiyon setinin neyini aldık çook heycanla bekliyoruhhhh çips kola aldıh yiyerek oynyacaz HEPİNİZİ ÇOK SEVİYOH:}

    • Steam platformuna gelmeyecek. Gelse bile zaten Focus Home Interactive aynı fiyattan satardı. Modlarla vs. şu an yapılan şeyleri düşündüğümüzde bu ortamda 160 TL değecek. Pahalı ama karşılığını da her haliyle veriyor.

  2. Bu paraya hiç değilse Türkçe dil desteği olsaydı. Umarım güncelleme ile gelir yoksa almayı düşünmüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Baby Bullet Treninde Elektrik Jeneratörü Bozuldu! TSW 2020: Peninsula Corridor [Video]

ETS 2 ve ATS’nin yeni ses motoru FMOD için ilk video yayınlandı!