Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel SCS’den ETS 2 için Kapıkule Gümrük Kapısı, İstanbul, Türkiye oynanış videosu! [Road to the Black Sea DLC]

SCS’den ETS 2 için Kapıkule Gümrük Kapısı, İstanbul, Türkiye oynanış videosu! [Road to the Black Sea DLC]

Yazar SimülasyonTÜRK
SCS’den ETS 2 için Kapıkule Gümrük Kapısı, İstanbul, Türkiye oynanış videosu! [Road to the Black Sea DLC]

ETS 2‘nin sabırsızlıkla beklediğimiz Road to the Black Sea DLC‘sinde sonunda Türkiye’yi gördük! Trakya bölgesi ile Edirne, Tekirdağ ve İstanbul’un yer alacağı yeni harita genişlemesi çok yakında Steam’de satışa sunulacak. SCS Software tarafından paylaşılan oynanış videosunda Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinden Türkiye’nin metropol şehri İstanbul’a gidiliyor. Elbette Kapıkule Gümrük Kapısı dahil olmak üzere pek çok Türkiye ayrıntısını görüyoruz. Yıllardır beklediğimiz görüntüleri görmek duygulandırıyor. Kapıkule Gümrük Kapısında X-Ray cihazları bile bulunuyor. Ayrıca gümrük muhafaza rastgele olarak sizi çekip kontrol edebiliyor. Ve birçok ayrıntı videoda sizleri bekliyor. İzlediğiniz her şeyin geliştirme aşamasında olduğunu da unutmayın.

SimülasyonPark – Türkiye&Trakya DLC ana konusunda bütün analizleri yapılıyor. Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yarın akşam (20 Kasım Çarşamba) saat 19.00’da SCS Software’ın Steam ve Twitch kanallarında özel konuklarla Road to the Black Sea DLC canlı yayını yapılacak. Bu yayında Bulgaristan’ı keşfedecekler. Ayrıca yayın sırasında bu DLC için çekilişler de olacak.

Çıkış tarihi konusunda ise yakında kendilerinin duyuracağını ve üçüncü parti internet sitelerinde belirtilen tarih spekülasyonlarına inanmayın diyorlar. Resmi çıkış tarihi çok yakında hem blog yaızsı hem de sosyal ağlardan duyurulacak.

 

Steam’de mutlaka istek listenize ekleyin.

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

SCS Software canlı yayında Bulgaristan'ı keşfetti! [Road to the Black Sea DLC] Ara 9, 2019 - 12:24

[…] oynanması bekleniyor. Kesin bir çıkış tarihi hala açıklanmadı. En son paylaşılan Plovdiv > İstanbul seferi oynanış videosu ile pek çok özelliği […]

Cevapla

Yorum yazın