Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel SCS Software’ın IAA Ticari Araçlar Fuarı 2016 İzlenimleri

SCS Software’ın IAA Ticari Araçlar Fuarı 2016 İzlenimleri

Yazar SimülasyonTÜRK

SCS Software’ın IAA Ticari Araçlar Fuarı 2016 İzlenimleri

Euro Truck 2/American Truck Simulator için yeni gelişmeler…

Avrupa’nın en büyük taşımacılık ve lojistik endüstrisi fuarı Hannover’da her iki yılda bir düzenleniyor. IAA Ticari Araçlar fuarına 2014 yılında olduğu gibi bu yıl da SCS Software katıldı. Ulaşım fuarı gibi olmadığını tıpkı oyun endüstrisi fuarlarındaki gibi kalabalık olduğunu belirtiyorlar. Bu iş son derece rekabetçi ve özellikle büyük üreticilerin onların araçlarının en iyisi olduğuna emin olmak için yatırım yapmaya hazırlar.

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 başta olmak üzere Euro Coach Simulator ve American Truck Simulator için bu tür fuarlara sık sık katılıyor. Kamyon ve diğer ürünlerin üreticileriyle temasta bulunuyor. Son olarak yayınlanan DLC’ler bu fuarlar sonucu ortaya çıkan anlaşmalar sayesinde gerçekleşti. Yeni model çekiciler, yeni dorseler, modifikasyon parçaları, otobüsler, ticari diğer araçlar kurdukları simülasyon dünyası için oldukça önemli. Burada çektikleri fotoğraflar daha sonra o araçları modellemede büyük yardımcı oluyor. Söz konusu araç simülasyonları olduğunda ve yine genel olarak simülasyon olduğunda gerçek hayatta düzenlenen konunuzla alakalı her türlü fuar, etkinlik, organizasyona katılmak ve desteklemek oyununuzu ne kadar çok düşündüğünüzün göstergesidir.

3 gün boyunca tonlarca fotoğraf çekmek için adım atan SCS ekibi için en önemlisi sıkı çalışarak endüstri firmaları iletişim listesini büyütmesidir.

Ayrıca fuarda TrailerVue isimli firmanın dönüşlere yardımcı kamera sistemi Euro Truck Simulator 2 üzerinden tanıtıldı.

Anlık olarak fotoğraflar Twitter üzerinden paylaştı. Ardından Facebook sayfalarında yer aldı. Tüm fotoğraflara oradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: SCS Software Blog

 

SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2American Truck Simulator

 

 

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
Mustafa Eyl 27, 2016 - 16:48

IVECO’ya ne olmuş öyle 😀 şekli değişmiş

Cevapla
Avatar
Resad Eyl 27, 2016 - 21:09

Mustafa concept truck oooo

Cevapla
Avatar
Resad Eyl 27, 2016 - 21:10

renault t range ve scania gelecekmi acaba???

Cevapla

Yorum yazın