SCS Software'dan American Truck Simulator 1.35 canlı yayını ve Tobii Eye Tracker 4C çekilişi
Connect with us

American Truck Simulator Haber

SCS Software’dan American Truck Simulator 1.35 canlı yayını ve Tobii Eye Tracker 4C çekilişi

1.35 güncellemeleri geçtiğimiz hafta deneysel beta olarak ETS 2 ve ATS için yayımlanmıştı. SCS Software, ETS 2 için geçen hafta Perşembe akşamı canlı yayın yaparak yeni özellikleri tanıtmıştı. Bu yayında göz takibi yapabilen ve artık ETS2ATS için desteklenen Tobii Eye Tracker kullanılmıştı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS Software’dan American Truck Simulator 1.35 canlı yayını ve Tobii Eye Tracker 4C çekilişi

1.35 güncellemeleri geçtiğimiz hafta deneysel beta olarak ETS 2 ve ATS için yayımlanmıştı. SCS Software, ETS 2 için geçen hafta Perşembe akşamı canlı yayın yaparak yeni özellikleri tanıtmıştı. Bu yayında göz takibi yapabilen ve artık ETS2ATS için desteklenen Tobii Eye Tracker kullanılmıştı. Bu canlı yayınların ikinci bölümü ise 9 Mayıs Perşembe akşamı American Truck Simulator için yapılacak. Yine bu yayında da Tobii çekilişi düzenlenecek. Geçen hafta yapılan yayında #ETS2Tobii etiketi ile Instagram ve Twitter üzerinden 200’den fazla gönderildi. ETS 2 yayınında Tobii Eye Tracker 4C kazanan şanslı kişi ise Wesley (@wesmanboy) oldu. 

 

ATS için gelen yeni dorseleri ve yolları Tobii cihazı ile birlikte keşfedecekler.

Yayında 9 mayıs 2019 Perşembe akşamı 18.00’de Steam ve Twitch üzerinden başlayacak. Ayrıca yayında ATS harita tasarımcıları ve Jakub da bulunacak. Tobii Eye Tracker 4C cihazı ve oyun/dlc çekilişleri de yayın sırasında yapılacak. Tobii cihazını kazanan kişi yayında açıklanacak. Muhtemelen yayının etiketi de #ATSTobii olacak.

 
 
SimülasyonTÜRK
 
Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator – Utah DLC’si için dinlenme noktaları tanıtıldı (ekran görüntüleri)

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde yer alan dinlenme tesisleri(truckstop) için blog yazısı paylaşıldı. Yayınlanan 10 ekran görüntüsünde Utah’ı keşfederken uğrayacağımız dinlenme noktalarını görüyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator – Utah DLC’si için dinlenme noktaları tanıtıldı (ekran görüntüleri)

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde yer alan dinlenme tesisleri(truckstop) için blog yazısı paylaşıldı. Yayınlanan 10 ekran görüntüsünde Utah’ı keşfederken uğrayacağımız dinlenme noktalarını görüyoruz. SCS Software bu eyalet için henüz bir çıkış tarihi vermedi.

 

 

 

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın (tüm ana konular)

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS sesli navigasyonu için yeni diller eklendi

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesi ile gelen sesli navigasyon özelliği için yeni diller eklendi. Topluluk oldukça pozitif yorumlar alan bu özellikte seslendirme yapanlarla da ayrıca bir röportaj videosu paylaşıldı. 1.35 için çıkan bu ek sürümde Çekçe, Slovakça, Japonca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın 1.35 güncellemesi ile gelen sesli navigasyon özelliği için yeni diller eklendi. Topluluk oldukça pozitif yorumlar alan bu özellikte seslendirme yapanlarla da ayrıca bir röportaj videosu paylaşıldı. 1.35 için çıkan bu ek sürümde Çekçe, Slovakça, Japonca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi ekleniyor. Gelecekte daha fazla dil de olacakmış. Steam Atölye’de birçok sesli navigasyon modunun yayınlandığını da belirtiyorlar. Aşağıda İngilizce sesli navigasyonda seslendirme yapan Skye Bennett ve Doug Cockle hem bu projede hem de diğer video oyun karakterlerindeki seslendirmelerini anlatıyor. Doug Cockle zaten The Witcher 3’te Geralt’ın seslendirmesini yaptığı için tanınıyor. Ve sesli navigasyondaki Geralt’ın sesi ile de oynayabiliyorsunuz.
 

 

ETS 2 ve ATS forumları için Kamyon Parkı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

ATS Utah DLC’sinden ilk oynanış videosu yayınlandı

American Truck Simulator’ın sıradaki harita genişlemesi olan Utah eyaleti için ilk oynanış videosu SCS Software tarafından yayımlandı. Utah’ın ulusal parkları, sıra dağları, tarihi ve kültürü ile ABD’nin en büyük açık hava eyaletlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ATS Utah DLC’sinden ilk oynanış videosu yayınlandı

American Truck Simulator’ın sıradaki harita genişlemesi olan Utah eyaleti için ilk oynanış videosu SCS Software tarafından yayımlandı. Utah’ın ulusal parkları, sıra dağları, tarihi ve kültürü ile ABD’nin en büyük açık hava eyaletlerinden biri olarak kabul ediliyor. SCS aşağıdaki videonun henüz tamamlanmamış olan Utah eyaleti DLC’sine ait olduğunu vurguluyor.

Road to the Starvation Reservoir başlıklı videoda kırsaldaki petrol çıkarma alanlarına yenilenen tanker dorsesi ile girilmiş. Ortam etkileyici ve büyük görünüyor. Eyaletin takma adı “Beehive State”  olduğu labin aksesuarı olarak arı eklenmiş. Sevdiğimiz toprak yol modelleri sıkça kullanılmış. Bölgede bir sürü farklı şirket bulunuyor. Şirketlerin birisinde yeni eklenecek olan dorseyi de gördük. Utah DLC’si bu yıl sonuna doğru çıkacak.

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın. (Utah DLC ana konu dahil)

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler