SANLAB'dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Gelecek için ARGE!
Connect with us

Haber

SANLAB’dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Gelecek için ARGE!

Dazkırılı İsmail’in hikayesi…

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SANLAB’dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Gelecek için ARGE!

Dazkırılı İsmail’in hikayesi…

 

SANLAB Simülasyon firması tarafından her yaştaki genç ve çocuk öğrencilerinin bilim ve teknoloji farkındalığını artırmak için başlatılan Gelecek için ARGE adlı sosyal sorumluluk projesi için gururlandırıcı bir tanıtım videosu paylaşıldı. 2013 yılından beri devam eden #GelecekiçinARGE programın sloganı olan “81 İl 81 Okul” kapsamında Ağrı’dan İzmir’e her bölgeden binlerce öğrenci ve öğretmen katılım sağlamış.

Program kapsamında Kocaeli/Gebze bölgesinde kamu ve özel arge yazılım merkezlerini ziyaret eden ilköğretim, ortaöğretim ve lise çağındaki öğrencileirn mesleki tercihlerinin tamamen bilim ve teknoloji odaklı mesleklere kaydığı vurgulanıyor. SANLAB hazırladığımı bu tanıtım filmiyle değişime şahit olmamızı istiyor.

 

SANLAB’ın mesajı; Lütfen filmi seyredin ve Türkiye‘nin geleceği için #81il81okul arasında siz de yerinizi alın!

Gelecek için ARGE

#Afyonkarahisar'da #Robot yapmak isteyen lise öğrencisi İsmail ve ona yol gösteren Mevlüt öğretmenin ilham verici hikayesi!Gelecek için ARGE her yaştaki #genç ve #çocuk öğrencilerimizin #bilim ve #teknoloji farkındalığını artırmak için tasarlanan bir sosyal sorumluluk programıdır. 2013 Yılından beri devam eden #GelecekiçinARGE programına binlerce #öğrenci ve #öğretmen katılım sağladı. Programın "81 İl 81 Okul" uygulaması ile Ağrı’dan İzmir'e her bölgeden katılımcılara #arge ve yazılıma yönelme imkanı sunuldu.Program kapsamında #Kocaeli #Gebze bölgesindeki #kamu ve #özel arge ve #yazılım merkezlerini ziyaret eden #ilköğretim #ortaöğretim #lise çağındaki öğrencilerin #meslek tercihleri tamamen değişti. Öğretmenler ise öğrencilerine bilim ve teknoloji odaklı meslekleri artık daha çok öneriyorlar. Bu değişime şahit olmanız için bir film hazırladık. Lütfen filmi seyredin ve #Türkiye'nin geleceği için #81il81okul arasında siz de yerinizi alın!

SANLAB paylaştı: 8 Mayıs 2017 Pazartesi

 

SANLAB katıldığı fuarlarda şaşırtıcı sayıda meslek lisesini standına davet ediyor. Tüm bu fotoğraflara Facebook sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

F-MAX mod projesinde Ford Trucks galerisi oyuna aktarıldı

SimülasyonTÜRK’te ücretsiz yayınlanacak olan F-MAX modu için Almanya’nın Berlin şehrine Ford Trucks galerisi yerleştirdik. Aşağıda ETS 2’de alınan oyun içi görüntülerini bulabilirsiniz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

F-MAX mod projesinde Ford Trucks galerisi oyuna aktarıldı

SimülasyonTÜRK’te ücretsiz yayınlanacak olan F-MAX modu için Almanya’nın Berlin şehrine Ford Trucks galerisi yerleştirdik. Aşağıda ETS 2’de alınan oyun içi görüntülerini bulabilirsiniz. Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından modellenen F-MAX modu da çok yakında oyuna aktarılmaya başlanacak(görüntüler aşamalı olarak paylaşılacak). Her şey hazır olduğunda fmax.simulasyonturk.com adresinden ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Road to the Black Sea DLC‘si ile oyuna resmi olarak Türkiye’nin Trakya kısmı ekleniyor. Yıl sonunda çıkacak olan genişleme paketinde yer alan şehirlerde Ford Trucks galerisi yerleştireceğiz. Ayrıca test alanını da orada ilk kez göstereceğiz. Şimdilik sadece Berlin şehrinde var olan galeri değiştirilip Ford Trucks yapıldı. Hem buradan hem de çevrimiçi Mod Bayisi (Ford Trucks logolu bölüm olacak) üzerinden F-MAX çekicisini satın alabileceksiniz.

Ne zaman çıkacak?

Her şey tamamen hazır olduğunda mod yayınlanacaktır.

 

F-MAX mod projesi ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Gündem Simülasyon #16 “Haftanın en önemli olay sizce nedir?”

Yeni Microsoft Flight Simulator duyuruldu. Forza Horizon 4’ün LEGO Speed Champions genişlemesi çıktı. ATS için Washington ve Forest Machinery DLC’leri yayınlandı. ETS 2 için Trakya’dan ilk görüntüler paylaşıldı. F-MAX için galeri görüntüsü paylaşılacak. MudRunner 2 için bir şey paylaşılmadı. Deadliest Catch The Game için önemli gelişme, FS 19 için yeni güncelleme duyuruldu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Yeni Microsoft Flight Simulator duyuruldu. Forza Horizon 4’ün LEGO Speed Champions genişlemesi çıktı. ATS için Washington ve Forest Machinery DLC’leri yayınlandı. ETS 2 için Trakya’dan ilk görüntüler paylaşıldı. F-MAX için galeri görüntüsü paylaşılacak. MudRunner 2 için bir şey paylaşılmadı. Deadliest Catch The Game için önemli gelişme, FS 19 için yeni güncelleme duyuruldu. Cattle and Crops silaj yığın animasyonları geliştirildi. theHunter Call of the Wild için Alaska’da geçen Yukon Valley duyuruldu. Planet Zoo çıkış tarihi açıklandı, TT Isle of Man 2’nin 2020 yılında çıkacağı duyuruldu. F1 2019’da TR Endurance Ligi pilotlarını arıyor. Fernbus Simulator’ın Fransa DLC’sinden görüntüler paylaşıldı. Police Simulator Patrol Duty, 18 Haziran’da çıkış yapacak. X-Plane 11 için Paderborn havalimanı eklentisinin videosu paylaşıldı.

Website ►https://www.simulasyonturk.com/
Park►https://park.simulasyonturk.com/
F-MAX►https://fmax.simulasyonturk.com/

Okumaya devam edin

F1 2019

TR Endurance F1 League için 2019 sezonu pilot başvuruları açıldı

F1 2012’den bugüne dek kesintisiz olarak her yıl organize edilen Formula 1 yarış simülasyonu ligi TR Endurance yeni sezonda yarışacak pilotlar arıyor. TR Endurance F1 League 2019 sezonu için 5 adet boş koltuğu bulunuyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

 
F1 2012’den bugüne dek kesintisiz olarak her yıl organize edilen Formula 1 yarış simülasyonu ligi TR Endurance yeni sezonda yarışacak pilotlar arıyor. TR Endurance F1 League 2019 sezonu için 5 adet boş koltuğu bulunuyor. Katılacak pilotlarla 21 Temmuz’da başlayacak olan 4 yarışlık yeni pilot test organizasyonu yapılacak. Yarışlarda hızdan ziyade temiz ve etik yarışan pilotlar değerlendirilecek. Katılmak için Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. TR Endurance liginin 2019 sezonu ise 1 Eylül tarihinde başlayacak. Lig pilotları F1 2019’da kıyasıya yarışacak. Ayrıca TR Endurance F1 Ligi canlı yayınları için sunucu aranıyor. Twitch veya YouTube üzerinden yayınlanacak lig yarışlarında F1 konusunda bilgili sunucular, yorumcular ulaşabilir. Eğer yorumcu bulunursa SimülasyonTÜRK YouTube kanalında yayınlamak istediğimizi ekleyelim. Hem 28 Haziran’da F1 2019’un yayınlanacak olması hem de şu an devam eden Formula 1’in 2019 sezonu yarışları sırasında ilgi görebilir.
 

İnternet siteleri: https://www.trenduranceleague.org/
Twitter: https://twitter.com/TREnduranceF1
Instagram: https://www.instagram.com/trendurance_league/
Steam Grubu: https://steamcommunity.com/groups/tr-efl  

 

Yeni sezonun tanıtım videosu

TR Endurance pilotları

 

2017 yılında sizlere daha önce tanıtmıştık.

Türk F1 Ligi: TR Endurance League

 

 

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler