Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel Renault Trucks’ın yeni TCK serisi araçları ETS 2 ile tanıtılacak!

Renault Trucks’ın yeni TCK serisi araçları ETS 2 ile tanıtılacak!

Yazar SimülasyonTÜRK

Renault Trucks’ın yeni TCK serisi araçları ETS 2 ile tanıtılacak!

Renault Trucks markasının paylaşmaya başladığı basın bültenlerinde yeni model çekicilerinin Euro Truck Simulator 2 ile birlikte eş zamanlı olarak tanıtılacağı ortaya çıktı. Şu an SCS Software tarafından resmi bir açıklama olmasa bile Renault Trucks T serisinin 2021 modelinin yakında tanıtılacak olması ve T Range modelinin ETS 2’ye eklenmesinin ardından yapılan tanıtım ve kampanya çalışmaları bunun gayet de mümkün olabileceğini umuyoruz. Renault Trucks’ın uzun yol T, şantiye C ve K serisi araçlar 2021 yılında konfor, güvenlik ve verimlilik açısından geliştirilmiş olarak tekrar piyasaya çıkacak. Euro Truck Simulator 2 ile birlikte sanal kamyon simülasyonunda eş zamanlı olarak tanıtılacaklar. Basın bülteninde 29 Mart 2021’de ETS 2’deki Renault Trucks bayilerinin önünde kırmızı bir perde altında gizlenmiş olarak T ve T High 2021 modelini göreceğimiz ve 6 Nisan 2021’de ise tanıtılacağı belirtiliyor.

Şu an 1.40 güncellemesinin betasının bitmesini bekliyoruz ve bugün ise ATS için sona erdirilmişti. Yeni görsel aydınlatma sistemi ile her iki simülasyon da baştan sona değişti. 29 Mart’tan önce ETS 2 için 1.40 güncellemesinin tamamlanacağını düşünürsek Nisan ayında Iberia DLC‘sinin çıkışı ile birlikte bol içerikli bir zaman geçireceğiz.


Güncelleme: Renault Trucks tarafından resmi olarak açıklandı. Renault Trucks’ın T ve T High 2021 modeli 6 Nisan 2021’de saat 20:00’de SCS Software’ın Twitch canlı yayınında tanıtılacak. Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree yayına eşlik edecek. Makyajlanmış kasanın da o saatler de ETS 2 için yayınlanması bekleniyor. C ve K serilerinin geleceğine dair bir açıklama bulunmamaktadır.


Peki şantiye kamyonları nasıl olacak? Mevcut olan T Range modelinin 2021 makyajlı olarak değiştirilmesi gayet normal bir süreç çünkü bunu da diğer markalar da yapmıştı. Ancak C ve K şantiye serisi araçlarda farklı kasalar bulunuyor. Tabii ETS 2’nin konsepti 4×2, 6×4 ve 6×2 ile 8×4 şasilere uygun oluyor. Uzun yola ve ağır nakliyeye yönelik şasilerin geleceğini umuyoruz. Resmi açıklamada C ve K serileri için bilgi bulunmuyor. Sadece T modeli yenileniyor.

 

 

Bu kampanya için henüz SCS Software tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için beklemeliyiz. Basın bülteni farklı dillerdeki ulaşım haberleri yapan sitelerde de dolaşıma girmiş durumda sadece Türkiye’de yapılmamış. Hatta kampanyanın sosyal ağlardaki etiketi bile belli olmuş. Renault Trucks ve SCS Software’ın iş birliği #renaulttrucksevolution hashtag’i ile tanıtılacak.
Renault Trucks, tutkunlarına yeni, inovatif ve interaktif bir deneyim sunuyor. 6 Nisan 2021’de Renault Trucks T serisi 2021 modelinin yenilikleri, kamyon sürüş simülatör video oyunu Euro Truck Simulator 2 ile tanıtılacak. Dış tasarım, sürüş konumu ve kabin düzeni güncellenecek ve her şey oyunda sanal olarak test edilebilecek.

2013 yılından bu yana Renault Trucks’ın en kapsamlı araç yenilikleri

2021 yılında Renault Trucks, uzun yol (T) ve şantiye (C ve K) serisi ürün gamlarını güncelliyor. Yeni araçlar, Renault Trucks’ın 2013 yılında ürün gamında gerçekleştirdiği genel revizyondan bu yana en kapsamlı değişimler oluyor.

Sürücülerin rahatı için Renault Trucks, hem sürüş hem de kabin içi konforu açısından önemli iyileştirmeler gerçekleştirdi. Renault Trucks, T, C ve K ürün gamları geliştirilirken, sürücü ve yol kullanıcıları için yüksek güvenlik seviyesi de öncelikler arasında yer alıyor. Müşteriler için araç verimliliği de iyileştirilerek, özellikle ilgili önleyici bakım sözleşmeleri sayesinde, yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları daha da azaltıldı ve araç kullanımı geliştirildi.

Renault Trucks 2021 ile hemen direksiyon başına!

6 Nisan 2021’de, Renault Trukcs T ve T High 2021 kabininde yerinizi alarak sürüş kabininin yeni ergonomisini test edebilir ve kamyonun şehir içinde, kırsal yollarda ve otobanlardaki konforunu değerlendirebilirsiniz. Bunun için dünya çapında 9 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip Euro Truck Simulator 2 PC oyununda oturum açmanız veya sosyal ağlarda #renaulttrucksevolution hashtag’ini kullanarak diğer oyuncuların sürüş deneyimini paylaşmanız yeterli.

Ek olarak 29 Mart 2021’den itibaren Euro Truck Simulator 2 oyun topluluğu, Renault Trucks bayilerinin önünde kırmızı bir perdenin altında gizlenmiş olan Renault Trucks T 2021’i görebilecek. Perdenin kalkması beklenirken, Renault Trucks sosyal ağlarında yarışmalar düzenleyecek ve #renaulttrucksevolutioniscoming hashtag’i üzerinden çok sayıda ödül kazanılabilecek.

Basın bülteni kaynak: Yeşil Lojistikçiler
 

Euro Truck Simulator 2 forumunda şimdiden tartışmalar başladı!

SimülasyonTÜRK

1 yorum
1

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
Enes Mar 23, 2021 - 17:11

Oyunda sadece düz yol simulasyonu var. Bu araçlar gelse görüntüden başka ne değişecek……

Cevapla

Yorum yazın