Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel Renault Trucks tarafından desteklenen ETS 2 #ImTheBoss yarışması başladı!

Renault Trucks tarafından desteklenen ETS 2 #ImTheBoss yarışması başladı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Renault Trucks tarafından desteklenen ETS 2 #ImTheBoss yarışması başladı!

Renault Trucks ile birlikte yeni bir yarışma daha düzenleniyor. Daha önce ETS 2 için başarıyla organize edilen Trucks World Cup 2020‘nin ardından bu kez Renaul Range T çekicileri için hazırlanan The Boss Edition boyaması kullanılarak bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. Bu tasarımı 2020 yılı için gerçek dünyadaki çekicilerde uygulamaya karar vermişler ancak COVID-19 nedeniyle bu fikri gerçekleştirememişler. Şimdi ise SCS Software, Euro Truck Simulator 2 üzerinden bunu onurlandırmaya karar vermiş. Renault Trucks ekibi ile SCS Software’ın arasında artık gerçekten yakın bir ilişki olduğunu söyleyebiliriz.

#ImTheBoss yarışmasında ödül olarak kazanan 4 kişiye bu tasarımın olduğu Renault Trucks Range T çekici modeli hediye edilecek. Kazanan kişiler sosyal medya platformlarında rastgele seçilecek. 2 kişi Renault Trucks’taki çalışanlar ve diğer 2 kişi ise SCS tarafından belirlenecekmiş.

Katılmak çok kolay. Im The Boss boyaması ile çekilmiş Renault Trucks Range T oyun içi ekran görüntüsünü sosyal medya platformlarından hem SCS Software hem de Renault Trucks profillerini etiketleyerek paylaşabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter kullanılıyor. #ImTheBoss hashtag/etiketi ile SCS Software (Facebook, Twitter, Instagram) ve Renault Trucks profilleri ise şöyle (Facebook, Twitter, Instagram).

Ekran görüntüleri oyunda istediğiniz yerde dorseli ya da dorsesiz olarak çekilebilir. Modifiyelere izin veriliyor. Katı kurallar yok.

Yarışmaya başvuru tarihi 12 Ekim 2020 23:59 CEST, Türkiye saati ile 00.59’da sona erecek.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın