Pure Farming 2018'in Çıkış Bilgileri
Connect with us

Haber

Pure Farming 2018’in Çıkış Bilgileri

Beklentileri hem karşılayan hem de karşılamayan bir çiftçilik simülasyonu…

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Pure Farming 2018’in Çıkış Bilgileri

Beklentileri hem karşılayan hem de karşılamayan bir çiftçilik simülasyonu…

2016 yılından beri beklediğimiz yeni çiftçilik simülasyonu Pure Farming 2018 an itibariyle PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkışını gerçekleştirmiş bulunmakta. Techland‘a bağlı Ice Flames adındaki bir stüdyo tarafından Unity oyun motoru ile geliştirilen oyun Montana, Japonya, İtalya, Kolombiya ve Almanya ile birlikte 5 farklı yerde farklı tarım yöntemlerini kullanmamızı sağlıyor. Zetor, Landini, McCormick, JCB, Gomselmash, DAF, Mitsubishi, Akpil gibi birçok markanın tarım araçları yer alıyor.

Çıkış videosu sizi heyecanlandırabilir!

 

Pure Farming 2018’i alpha demo sürümünden beri test ediyoruz. Bu süreçte her farklı sürümde sizlere izlenimlerimizi aktardık. Oyunun ilk alpha demo grafikleri ile şu anki grafikleri arasında dağlar kadar fark var. Ciddi downgrade söz konusu olduğunu yine söylemiştik. Şu an oyunda farklı haritalarda farklı araçlarla oynamak çok güzel fakat sürüşün basitliği oynamamıza engel oluyor. Daha hassas derecesi yüksek bir direksiyon açısına sahip olmalıydı. Bunun üzerinde çalıştıklarını biliyoruz.

Çıkıştan sonra Multiplayer özelliği ve modlama desteği eklenecek. Modlama desteğinde ilk etapta 3b modelleri oyuna aktarabileceğiz. Ardından ilgiye göre harita editörünün çıkacağı belirtildi.

Konsol sürümlerinde modlar nasıl paylaşılacak? PC’de popüler olan modlar paket haline getirilip ücretsiz DLC şekline PS4 ve Xbox One mağazalarında yer alacak.

Türkçe dil desteği neden yok? Oyun duyurulduğundan bu yana iletişimdeyiz fakat Techland oyunun çıkışından sonra satışları değerlendirip ona göre karar vereceğini defalarca belirtti. Yine de sizden ricamız olabildiğince Facebook, Twitter yorumlarıyla onlara bu talebinizi iletmektir.

Oyun çıkıştan sonra desteklenmeye devam edecek. Güncellemelerle iyileştirilecek ve yeni DLC’ler yayınlanacak. Bir seri haline geldiğini artık biliyoruz. Bundan sonraki oyunu da bekliyoruz.

Kontrast efektli resmi ekran görüntüleri;

Tam sürümdeki ilk videomuz;

 

Steam

 

Özetle oyun yepyeni özellikler sunuyor ama sıkı simülasyoncuların hoşlanmayacağı oyun mekaniklerine sahip.

Önizleme sürümü videoları

 

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software, ETS 2 için Baltık Video Yarışması Düzenliyor

Beyond the Baltic Sea DLC’sinin çıkışı kutlamak adına SCS Software stüdyosu Euro Truck Simulator 2 için topluluk videolarıyla bir yarışma düzenliyor. Videoların Beyond the Baltic Sea genişlemesinde çekilmesini isteyen SCS burada daha çok sinematik, film gibi çalışmalar istiyor.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software, ETS 2 için Baltık Video Yarışması Düzenliyor

Beyond the Baltic Sea DLC‘sinin çıkışı kutlamak adına SCS Software stüdyosu Euro Truck Simulator 2 için topluluk videolarıyla bir yarışma düzenliyor. Videoların Beyond the Baltic Sea genişlemesinde çekilmesini isteyen SCS burada daha çok sinematik, film gibi çalışmalar istiyor. Özetle Baltık’ta süresi çok kısa olan iyi açılardan çekilmiş, efektlerin de kullanılabileceği bir video isteniyor. Burada let’s play olan oynanış videolarını göndermek yasak. Daha yaratıcı, Baltık mimarisini ön plana çıkaran videolar hazırlanması gerekiyor. 31 Aralık tarihine kadar projeler gönderilebilecek ardından SCS takımı buradan üç kazanan seçecek ve onlara kendi online mağazalarında harcayabilmeleri için 100 Euro verecek. Ancak elbette ödülde mesele bu değil. Kazanan kişilerin videoları SCS oyunlarının sosyal ağlarında paylaşılacak. Başarılı olan video yapımcıları çok daha fazla kişi tarafından tanınabilecek. Çok sayıda katılımcı olursa stüdyo burada daha fazla ödül verebilirmiş.
 

Şartlar (dikkatle okuyunuz):

 • standart oyun & DLC kullanılmak zorunda(SCS içeriği) yarışmaya katılacağınız için burada herhangi bir mod kullanmamanız gerekiyor aksi halde diskalifye edilirsiniz(ETS 2’nin resmi DLC’leri olabilir)
 • oyun fonksiyonlarından geliştirici kamerası (serbest kamera) kullanılabilir(tavsiye ediliyor)
 • herhangi bir çekici & dorse kombinasyonları kullanılabilir
 • videonun Beyond the Baltic harita genişlemesindeki yerlerde çekilmesi gerekiyor.
 • videonun orijinal dosyalarını saklamalısınız eğer yarı profesyonel bir oluşturucuysanız geliri de tutmanız gerek (buradan SCS’in oyunlarındaki para kazanma lisansını okuyabilirsiniz)
 • tüm videoların YouTube üzerinde herkese açık bir şekilde yüklenmesi gerekiyor, görüntüleme sayılarının artması için SCS burada kendi sosyal ağlarında paylaşarak yardımcı olacak
 • YouTube bağlantısını, isminiz / kullanıcı adınız ile birlikte contest@scssoft.com adresine gönderin – E-posta başlığına “Baltic Video contest” yazılması gerekiyor.

Teknik kurallar:

 • Uzunluk: 80-90 saniye(80’dan az, 90’dan fazla olmayacak)
 • Çözünürlük: 1920×1080 veya daha yükseği

Son başvuru tarihi:
31 Aralık 2018 22:59 UTC (23:59 CET) tarihine kadar projeler teslim edilmesi gerek.

 
 
 
SimülasyonTÜRK
Continue Reading

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 ilk 10 Günde 1 Milyondan Fazla Kopya Satmaya Başardı!

20 Kasım’da çıkış yapan çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19 yapılan açıklamaya göre ilk 10 günde 1 milyon kopyadan fazla satmayı başarmış.

Simülasyon Türk

Published

on

20 Kasım’da çıkış yapan çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19 yapılan açıklamaya göre ilk 10 günde 1 milyon kopyadan fazla satmayı başarmış. PC/MAC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanılabilir olan yapım bunun için teşekkür ediyor. FS 19 için son olarak 1.2.1 güncellemesi ile birçok sorununu çözen yama yayınlamıştı. Bunun arasında elbette en önemli özellik landscaping / peyzaj mekaniğinin gelmesi olmuştu. Böylece artık çiftliklerimizi sıfırdan çok dah iyi bir şekilde araziyi şekillendirerek kurabileceğiz. Sıradaki güncelleme merakla bekleniyor çünkü hala ekipmanları el ile bağlama yok. Hava ve güç hortumlarını takabildiğimiz özelliğin ilk sürümde olması bekleniyordu. Grafiksel değişimden memnun olan oyuncular buna rağmen onlarca özelliğin yıllarca aynı şekilde basit halde bırakılmasına tepkili! Giants Software bakalım önümüzdeki süreçte neler getirecek? Oyuncular her zaman kullandıkları modları beklemeye devam ediyor…

Ayrıca FS 19 çekilişimiz sonuçlandı.

Çıkış videosu

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Haber

Oto Yıkama Simülatörü “Car Wash Simulator” Duyuruldu!

İç dış yıkama temizleme kaça olur? Playway her mesleğin simülasyon oyununu yapmaya devam ediyor.

Simülasyon Türk

Published

on

Oto Yıkama Simülatörü “Car Wash Simulator” Duyuruldu!

İç dış yıkama temizleme kaça olur? Playway her mesleğin simülasyon oyununu yapmaya devam ediyor.

1Z Games isimli stüdyonun geliştirdiği oyunda bildiğiniz oto yıkama dükkanı açıyoruz. Car Wash Simulator‘da arabaları köpük, su kullanarak dışını temizliyor, cila çekiyor, içini bile temizleyebiliyoruz. Burada yine klasik Playway oyunlarında olan ilginç oyun mekanikleri yer alıyor. Kurgusal Amerikan haritasında geçen oyunda sıfırdan başlıyor, müşteri kazanmaya çalışıyor, arabasını yıkadığımız müşterilerle içinde yasal olmayan unsurlar bulduğumuzda polislerle sorun yaşayabiliyoruz. İtibarımızı yükselterek daha  fazla para kazanabilecek, kullandığımız aletleri yükseltebileceğiz. Aşağıdan videosunu izleyebilirsiniz. Movie Games ve Playway S.A. tarafından yayınlanacak olan oyun 2019 yılında çıkacak. Oyun diğerleri gibi popüler ve başarılı olabilecek bir mesleğe odaklandığı için ilgi görecektir. Türkçe dil desteğiyle yayınlanacağını da ekleyelim. Sabırsızlıkla bekliyoruz… Ancak o kadar çok oyun çıkıyor ki hepsini oynamaya vaktimiz artık gerçekten yok!

Tanıtım videosu

 

Özellikler:

 • İşi büyütme
 • Ekipmanları yükseltme
 • Rekabete girme
 • Zamanınızı planlama
 • Polis ya da mafya ile işbirliği yapabilme
 • Saygınlık ve itibar kazanabilme

Steam

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler