Pure Farming 2018’in Çıkış Bilgileri

0

Pure Farming 2018’in Çıkış Bilgileri

Beklentileri hem karşılayan hem de karşılamayan bir çiftçilik simülasyonu…

2016 yılından beri beklediğimiz yeni çiftçilik simülasyonu Pure Farming 2018 an itibariyle PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkışını gerçekleştirmiş bulunmakta. Techland‘a bağlı Ice Flames adındaki bir stüdyo tarafından Unity oyun motoru ile geliştirilen oyun Montana, Japonya, İtalya, Kolombiya ve Almanya ile birlikte 5 farklı yerde farklı tarım yöntemlerini kullanmamızı sağlıyor. Zetor, Landini, McCormick, JCB, Gomselmash, DAF, Mitsubishi, Akpil gibi birçok markanın tarım araçları yer alıyor.

Çıkış videosu sizi heyecanlandırabilir!

 

Pure Farming 2018’i alpha demo sürümünden beri test ediyoruz. Bu süreçte her farklı sürümde sizlere izlenimlerimizi aktardık. Oyunun ilk alpha demo grafikleri ile şu anki grafikleri arasında dağlar kadar fark var. Ciddi downgrade söz konusu olduğunu yine söylemiştik. Şu an oyunda farklı haritalarda farklı araçlarla oynamak çok güzel fakat sürüşün basitliği oynamamıza engel oluyor. Daha hassas derecesi yüksek bir direksiyon açısına sahip olmalıydı. Bunun üzerinde çalıştıklarını biliyoruz.

Çıkıştan sonra Multiplayer özelliği ve modlama desteği eklenecek. Modlama desteğinde ilk etapta 3b modelleri oyuna aktarabileceğiz. Ardından ilgiye göre harita editörünün çıkacağı belirtildi.

Konsol sürümlerinde modlar nasıl paylaşılacak? PC’de popüler olan modlar paket haline getirilip ücretsiz DLC şekline PS4 ve Xbox One mağazalarında yer alacak.

Türkçe dil desteği neden yok? Oyun duyurulduğundan bu yana iletişimdeyiz fakat Techland oyunun çıkışından sonra satışları değerlendirip ona göre karar vereceğini defalarca belirtti. Yine de sizden ricamız olabildiğince Facebook, Twitter yorumlarıyla onlara bu talebinizi iletmektir.

Oyun çıkıştan sonra desteklenmeye devam edecek. Güncellemelerle iyileştirilecek ve yeni DLC’ler yayınlanacak. Bir seri haline geldiğini artık biliyoruz. Bundan sonraki oyunu da bekliyoruz.

Kontrast efektli resmi ekran görüntüleri;

Tam sürümdeki ilk videomuz;

 

Steam

 

Özetle oyun yepyeni özellikler sunuyor ama sıkı simülasyoncuların hoşlanmayacağı oyun mekaniklerine sahip.

Önizleme sürümü videoları

 

 

SimülasyonTÜRK

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here